ברוכים הבאים, אורח

התרבות המודרנית גידלה דור של מכורים?או שזה רק אני?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: התרבות המודרנית גידלה דור של מכורים?או שזה רק אני? 430 צפיות

התרבות המודרנית גידלה דור של מכורים?או שזה רק אני? לפני 4 שנים, 8 חודשים #117696

• יהיה טוב123
  • רצף ניקיון נוכחי: 4 ימים
  • חבר חדש

בס"ד

אני מנסה להבין, בעידן של תרבות מדיה אינטרנט ומסכים כ"כ מפותחת ופרוצה, וכל ילד מגיל 5-6 כבר יש לו גישה לאינטרנט חופשי. האם גדל כאן דור שכולו מכור במידה כזאת או אחרת לפורנו, או שזה רק אני ועוד כמה?

למה דווקא אני?
האם יש משהו בי שלא טוב ? למה התאווה הזאת מושכת אותי כ"כ חזק?

תגובה: התרבות המודרנית גידלה דור של מכורים?או שזה רק אני? לפני 4 שנים, 8 חודשים #117702

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום
אני מנסה להבין, בעידן של הפקרות וגישה חופשית ליינות, אלכוהול וכו' וזה תחום כ"כ מפותח ופרוץ, וכל ילד מגיל 5-6 כבר יש לו גישה לבקבוק בירה. האם גדל כאן דור שכולו מכור במידה כזאת או אחרת לאלכוהול?, או שזה רק אני ועוד כמה?

ועכשיו לא בציניות....

זה לא רק אתה, כי גם אני מכור. ואני שמח להיות מכור, כי החיים שלי נהיים טובים כל יום, יותר ויותר. מזכות הכוח העליון שמצאתי בתכנית 12 הצעדים של SA. 

מאחל לכולנו. 

תגובה: התרבות המודרנית גידלה דור של מכורים?או שזה רק אני? לפני 4 שנים, 8 חודשים #117707

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
יהיה טוב123 כתב on 01 אוג' 2019 09:21:

בס"ד

אני מנסה להבין, בעידן של תרבות מדיה אינטרנט ומסכים כ"כ מפותחת ופרוצה, וכל ילד מגיל 5-6 כבר יש לו גישה לאינטרנט חופשי. האם גדל כאן דור שכולו מכור במידה כזאת או אחרת לפורנו, או שזה רק אני ועוד כמה?

למה דווקא אני?
האם יש משהו בי שלא טוב ? למה התאווה הזאת מושכת אותי כ"כ חזק?

זה שאלת השאלות, לא ככה ? כמה אנשים באמת מכורים לפוי' (פורנו), או מתמודדים עם משיכה עזה לעניין ?
10 אחוז ? 20 ? 30 ? 50 ? 70 ? 90 ?
כמה נשים מכורות או נמשכות חזק לפוי' ? 10 ? 20 ? 30 ?? אולי רק 2 אחוז ?

אני יגיד לך מה דעתי על העניין - זה רק המחשבות שלי, ואין לי דרך לבסס אותם, אבל אני מאמין שיש משהו כמו 10-15 אחוז מהגברים שלא ייתמכרו לפוי' - בגלל שכל, חינוך, עושר, יכולת חברתית גבוהה (הם יכולים להשיג בנות אמיתיות) אדישות גבוהה מהממוצע לכל העניין של מין, או פשוט אופי שנולדו איתו.
אני גם יודע שתוצאות החיפוש בגוגל הראשונות הם חיפושים בנושא מיני, תמיד לאורך כל השנה, זה למה גוגל אף פעם לא מפרסמת את "10 הדברים שהכי חיפשנו השנה" או משהו כזה.
לפני כמה שנים שבריטניה הצביעה בעד הברקזיט, תוצאות החיפוש של גוגל בבריטניה הראשונות לא היו בנושא מיני, למשך יום וחצי, מתוך 365 בשנה, מה שגרם לאנשים להתלונן בבדיחות הדעת ש"הברקזיט אפילו הבריח את אונה של הממלכה" 
יש רק דרך אחת לגלות כמה אנשים מכורים - ללכת לאחד המקומות השמורים בארץ, מרכז התעבורה של בזק, שם כתוב מי גלש איפה.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: התרבות המודרנית גידלה דור של מכורים?או שזה רק אני? לפני 4 שנים, 8 חודשים #117708

ממה שאני למדתי - ההתמכרות היא הריקנות הנפשית, שמחפשת מילוי בגורם מענג חיצוני. ביטויי ההתמכרות שונים. יש מכורים לסמים, אלכוהול, סיגריות, אוכל, הימורים וכמובן - פורנו.

וזאת הסיבה שאני לא מאשים כיום את העולם. במיוחד שגדלתי בשכונה ובית ספר די סגורים. האינטרנט לא היה זמין לי בגיל ההתבגרות. את הפורנו גיליתי בשלב מאוחר מאוד.

ואף על פי כן, אני מכור לפחות מאז גיל 5 (ממנו אני זוכר את הלילה בו שפשפתי את האבר כל כך הרבה זמן עד שנוצרה לי דלקת... אסירות תודה שלאבר סגולה מיוחדת, שהוא מרפא את עצמו מאוד מהר...).

ולמעשה, אלוקים רוצה אותי קרוב אליו. וכמו שאני מכיר את עצמי - אם הייתי "רגיל" - זה לא היה קורה. רק בגלל שאם לא אהיה איתו - אהיה בשאול תחתיות פיזית, אני מוכרח להיות דבוק לגן עדן של הרוחניות. 

אי אפשר להתקדם בלי לעבוד!

ריבון העולמים ידעתי ידעתי ידעתי
כי הנני בידך, בידך, בידך לבד
כחומר, כחומר, ביד היוצר
ואם גם אתאמץ בעצות ותחבולות
וכל יושבי תבל יעמדו לימיני להושיעני ולתמוך נפשי
מבלעדי עוזך ועזרתך
אין, אין, אין עצה וישועה

אם אני לא דבוק למעלה אני דבוק לקרקעית

תגובה: התרבות המודרנית גידלה דור של מכורים?או שזה רק אני? לפני 4 שנים, 8 חודשים #117709

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 242 ימים
  • דירוג פלטיניום

מאד אהבתי, בס"ד את דבריך !
תודה רבה !

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.39 שניות

Are you sure?

כן