ברוכים הבאים, אורח

כועס על עצמי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: כועס על עצמי 668 צפיות

כועס על עצמי לפני 4 שנים, 9 חודשים #117613

• comkom
  • חבר קבוע

אני כל כך כועס על עצמי.
אני בן 23. עד לפני שעה בערך, הייתי נקי כבר מעל שנה. אני תחת שבועה חמורה שאם אפול עליי לשלם סכום כסף גדול.
יש לי חברה מדהימה כבר קרוב לשנה,היא בן אדם כל כך טוב, אבל בזמן האחרון לא ככ הולך לנו. היום היה לנו איזה ריב קטן.. כשניתקתי נכנסתי לפייסבוק. ראיתי כמה תמונות לא צנועות במיוחד. לא חושפות יותר מידי, אבל בכל זאת, לא צנועות. והן גרמו לי לזרוק הכל והוצאתי זרע לבטלה. פשוט לא הצלחתי לעצור את עצמי. אני כל כך כועס. לא מגיע לה אדם דוחה כמוני, שמסתכל על אחרות. ששום דבר לא עוצר אותו.
חמש דקות אחרי זה היא כבר שלחה הודעה שהיא אוהבת אותי ומצטערת, וזה רק עשה לי כל כך הרבה יותר רע. איזה אדם אני?? 
לא אכפת לי אפילו על ה400 שקל.. שישרפו. אם היא היתה יודעת מה עשיתי היא הייתה זורקת אותי לאלף עזאזל. אבל אין לה מושג. והיא אוהבת אותי ואני אותה. ואני מרגיש כל כך שפל... למה????
למה עשיתי את זה?????????

תגובה: כועס על עצמי לפני 4 שנים, 9 חודשים #117614

• עמי-אתה
  • רצף ניקיון נוכחי: 228 ימים
  • חבר קבוע

לענות לך על למה עשית את זה , יהיה מתנשא , כן אולי לדיון אחר למה זה קרה. אבל כרגע אני רוצה רק להניח את כל הדעות והתשובות ורק להיות איתך בכאב שלך!!!!! ❤
תניח לכעס על עצמך זה ממקום גלותי "על כל פשעים תכסה אהבה" 
אתה לא אדם רע
אתה אנושי , וזה מה שיפה בנו
זה יפה שזה כואב לך
זה יפה שאיכפת לך ממנה
ועכשיו תחבק את עצמך ותרים את עצמך שח"ו הכאב לא יגרור אותך יותר עמוק!!!
זוהי נקודה קריטית תנצח אותה, 
יותר מהנפילה תדע שיש פה תהום עמוקה יותר של הרגל שמחכה לתפוס אותך!!!
תהיה חזק ואל תלך לשם
תשמח את עצמך
תחזק את עצמך על שנה של נקיות שזה מטורףףף פשוט מטורף
ואם תשים פרופורציות 365 יום כנגד 5 דק' של נפילה איזה אור גדול זה
אחי היקר תהיה חזק!!!
תהיה רחמן כלפי עצמך
אתה ראוי לזה

נערך לאחרונה: לפני 4 שנים, 9 חודשים על ידי עמי-אתה.

תגובה: כועס על עצמי לפני 4 שנים, 9 חודשים #117615

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום
[dir=rtl]אוהבים אותך מאוד , ןכדאי שגם אתה תוהב את עצמך. 
בס"הכ קיבלת תיזכורת שאתה מכור וזה בסדר גמור. 
אל תכעס על עצמך ואל תלקה את עצמך. 
מה שחשוב עכשיו זה לא להתעסק במה שקרה .
הדבר החשוב הוא תבדוק למה זה קרה ואיך יכולת למנוע זאת .
כרגע שכח מיזה ותמשיך בהחלמה כאילו לא קרה כלום ואל תרשה לעצמך לחזור על זה שוב .
מהנפילה הבודדת קל מאוד להמשיך בניקיון .
קבל חיבוק גדול ואוהב ואנחנו איתך בדרך.

תגובה: כועס על עצמי לפני 4 שנים, 9 חודשים #117620

• comkom
  • חבר קבוע

אז איך?
איך מסתכלים בעיניים למישהי שאוהבת אותי ולא יודעת שהסתכלתי על מישהי אחרת ועשיתי מה שעשיתי?

תגובה: כועס על עצמי לפני 4 שנים, 9 חודשים #117623

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום

מסתכלים בעניים בצורה שפויה , ותזכור שאתה עד לפני שנה היית מסתכל הרבה ומאונן כל פעם. 
היום אחרי שנה נפלת בזה .
אז קבל את עצמך שאתה מכור לזה ולאט תחזור לשפיות. 
אני לא יודע באיזה פעולות אתה עוסק במשך שנת הנקיות .
הייתי שמח אם תכתוב לנו איך הצלחת להישאר נקי שנה. 

תגובה: כועס על עצמי לפני 4 שנים, 9 חודשים #117626

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
comkom כתב on 25 יולי 2019 23:56:

אני כל כך כועס על עצמי.
אני בן 23. עד לפני שעה בערך, הייתי נקי כבר מעל שנה. אני תחת שבועה חמורה שאם אפול עליי לשלם סכום כסף גדול.
יש לי חברה מדהימה כבר קרוב לשנה,היא בן אדם כל כך טוב, אבל בזמן האחרון לא ככ הולך לנו. היום היה לנו איזה ריב קטן.. כשניתקתי נכנסתי לפייסבוק. ראיתי כמה תמונות לא צנועות במיוחד. לא חושפות יותר מידי, אבל בכל זאת, לא צנועות. והן גרמו לי לזרוק הכל והוצאתי זרע לבטלה. פשוט לא הצלחתי לעצור את עצמי. אני כל כך כועס. לא מגיע לה אדם דוחה כמוני, שמסתכל על אחרות. ששום דבר לא עוצר אותו.
חמש דקות אחרי זה היא כבר שלחה הודעה שהיא אוהבת אותי ומצטערת, וזה רק עשה לי כל כך הרבה יותר רע. איזה אדם אני?? 
לא אכפת לי אפילו על ה400 שקל.. שישרפו. אם היא היתה יודעת מה עשיתי היא הייתה זורקת אותי לאלף עזאזל. אבל אין לה מושג. והיא אוהבת אותי ואני אותה. ואני מרגיש כל כך שפל... למה????
למה עשיתי את זה?????????

אין ספק שהחיים בזוגיות טיפ טיפה לא הוגנים כבר מההתחלה - נשים באופן כללי הן הרבה יותר נחמדות ומקסימות מגברים בדרך כלל, ושאתה נמצא בזוגיות עם אחת אתה מרגיש רע לידן כי אתה לא נחמד או מקסים או טוב באופן טבעי כמוה - יש לך תאוות חזקות יותר, אתה נדלק בקלות מדברים חומריים כמו גוף של אישה, לגברים יש דחף אלים שלנשים אין בדרך כלל, זה למה הם לוחמים בצבא. גברים לא עדינים כמו אישה ואני יכול להמשיך ולהמשיך אבל אתה בטח יודע את זה אם יש לך חברה כבר שנה.

לנשים אין את המטען הזה בגודל 50 טון על הכתפיים של הוצאות זרע רבות, כל אחת עם פוטנציאל לחיים, להן יש רק את המחזור החודשי ש״מבזבז״ פוטנציאל לחיים, והם גם ככה מקבלות אותו בלי קשר לרצון שלהם אז אין להן אשמה. אז אתה יושב עם אישה ומרגיש כמו רוצח המונים פחות או יותר ומרגיש שאין מצב שאישה יכולה להתחתן עם איזה סטלין קטן כמוך - שכבר אונן מיליארדי על מיליארדי חיים לשווא.

ואז אתה נכנס לזוגיות של שנה וחווה את ההבדלים האלה באישיות בפועל - ואתה מרגיש רע, מרגיש כמו רשע מגעיל ומתחיל לקלל את עצמך - אתה קורא לעצמך דוחה, אתה קורא לעצמך רע, שפל, ואילו בת זוגתך היא אדם כל כך טוב, אוהב, מדהים וכו וכו

יותר מזה - אתה מאמין שאם תספר לחברה שלך, אתה בטוח במיליון אחוז שהיא תזרוק אותך - בלי רחמים, בלי מחילה, בלי סליחה, ישר פוף ולהתראות.

זה מתח עצום שאתה נמצא בו - המתח בין האישיות הגברית שלך שנתקעת איתה, יחד עם 3.5 מיליארד גברים נוספים שנגזר עליהם להידלק מהר מגוף של אישה, לבין האישיות הרגשית, המקסימה, הנחמדה של האישה.

אז אתה מנסה להפעיל על עצמך את השבועה, כלי מפחיד מאוד, אתה מנסה להפחיד את עצמך מליפול, וככה אתה מנסה להחזיק את הזוגיות שלכם - על כלי שמבוסס על פחד, זה נשמע לך כמו זוגיות טובה ?

אתה נמצא עם מישהי שאתה מאמין שאם היא תדע על החולשה הכי גדולה שלך, על הסוד הכי גדול ואפל שלך, היא לא תצליח להתעלות מעל זה ולנסות לעזור לך, כמו שחברה עושה, אלא פשוט תזרוק אותך לטובת אדם אחר שלכאורה יותר טוב ממך - זה נשמע לך כמו זוגיות טובה ?

אני מאמין לך שאתה כותב שאתה אוהב אותה, אני גם מאמין לך שאתה כותב שהיא מדהימה , אבל אני לא בטוח שאתה אוהב את עצמך...

כל זה לא בא לבטל מה עשית - עשית דבר לא כל כך טוב, ואם תספר לחברה שלך אז אני בטוח שיכאב לה ובצדק לשמוע את זה

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: כועס על עצמי לפני 4 שנים, 9 חודשים #117635

• יוסי91
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום
Robinhood אני לא חושב שהפורום נועד כדי לתת ביקורת אלא תמיכה, פחות התחברתי לדברים שלך.

Comkom ,אני לא כ"כ מכיר אותך, אבל לפחות בעיני זה פשוט מ.ד.ה.י.ם. שכ"כ חשוב לך להסתכל רק על חברה שלך, ולא על בנות אחרות, זה בהחלט רף גבוה לגבר. וזה גם מדהים אותי שנשארת נקי במשך שנה - זה המון הזמן.

פשוט תעשה בדק בית - למה דווקא הפעם קרה שנפלת, כי אני בטוח שבשנה האחרונה היה לך יותר מקושי אחד (כמו לכולנו חח)
וכמובן תמשיך לעשות את אותם נקודות שגרמו לך להישאר ננק במשך שנה.
בהצלחה!

תגובה: כועס על עצמי לפני 4 שנים, 9 חודשים #117637

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
יוסי91 כתב on 28 יולי 2019 15:20:
Robinhood אני לא חושב שהפורום נועד כדי לתת ביקורת אלא תמיכה, פחות התחברתי לדברים שלך.

Comkom ,אני לא כ"כ מכיר אותך, אבל לפחות בעיני זה פשוט מ.ד.ה.י.ם. שכ"כ חשוב לך להסתכל רק על חברה שלך, ולא על בנות אחרות, זה בהחלט רף גבוה לגבר. וזה גם מדהים אותי שנשארת נקי במשך שנה - זה המון הזמן.

פשוט תעשה בדק בית - למה דווקא הפעם קרה שנפלת, כי אני בטוח שבשנה האחרונה היה לך יותר מקושי אחד (כמו לכולנו חח)
וכמובן תמשיך לעשות את אותם נקודות שגרמו לך להישאר ננק במשך שנה.
בהצלחה!

בתור אחד שמכיר את עצמו ויודע על עצמי שאני מכור לאישורם והערכתם של בני אדם, אני מרגיש שקשה לי להתמודד עם פוסט כזה בלי לצאת עלייך באיזה תגובה ארסית או לגלגנית חחח, תודה שאתה עושה לי ניסיון ! 

רק אגיד שאני מסכים עם נקודה אחת במה שכתבת - שנה נקיות זה בהחלט המון המון זמן, זה נכס מנטלי שקשה לעקור

תגובה: כועס על עצמי לפני 4 שנים, 9 חודשים #117644

• comkom
  • חבר קבוע

תודה לכולם.
האמת שהדרך לשמירה אמיתית על הנקיות התחילה בעיקר באותה השבועה. אבל אני יכול להגיד שעם הזמן היצר כביכול נחלש.. הרגשתי שאני מסוגל להתמודד איתו יותר טוב. אם זה ע"י פעולה פיזית הכי פשוטה כשבאה מחשבה לא נקיה (כמו מחיאת כף, או אצבע צרדה), ואם זה ע"י הסטה בכח של המחשבות לתחום אחר. חלק גדול מההתגברות שלי היה חוסר זמן פנוי- אני אדם שדי מכור לעבודה, ברמה שאני ישן בממוצע 5.5 שעות בלילה והשאר עובד/עם החברה..
אני מניח שאני צריך זמן כדי לסלוח לעצמי על מה שעשיתי, אם בכלל.
בנוגע ללספר לחברה- לא חושב שזה נכון.. לדעתי זה רק יכול לפגוע. יחד עם זאת- אני מרגיש שאני קצת משקר אותה כשהיא לא מכירה את הצד הזה באישיות שלי.. 
אני שואל את עצמי אם מתישהו בטווח הקרוב/הרחוק ארגיש שזה נכון לספר על הצד הזה באישיות שלי.

תגובה: כועס על עצמי לפני 4 שנים, 9 חודשים #117646

דבר ראשון ברווו וכל הכבוד לרובינהוד על התפנית היפה בשיחה,
לגבי הנושא עצמו, אין ספק ששנה זה מביא אותך למקום אחר גם לגבי התקומה שאחרי הנפילה שאחרי השנה..
הכלל אצלי תמיד בדברים הללו, הוא דברי הגר"א על הפסוק - 'אם רוח המושל יעלה עליך, מקומך על תנח', שעיקר מה שהיצר [המושל!] רוצה ממך בנפילה שלך, זה ההחלטה שאתה 'נפול', והעבודה בזמן כזה הוא להשאיר את החרטה והתשובה לזמן יותר שמח, וכעת רק לחזור בכח לשגרת הנקיות המואשרת!!!
לגבי השיתוף בצד החלש, מהנסיון שלי, אין כמו חיבור על בסיס גילוי חולשה, ממש לא טוב ולא בריא להיות רק חזק ומוצלח, חברות טובה ואוהבת מוכרחת שתבוא עם איזה גילוי חולשה.
אבל זה בהחלט לא מחייב, וגם הרבה פעמים בכלל לא מומלץ, לחשוף משהו שיכול להסגיר חוסר נאמנות וכדו', כי לא תמיד הבנות יודעות לפרש את זה נכון, וגם אם 'על כל פשעים תכסה אהבה', אהבה שמתחתיה מבעבעים פשעים, יוצרת הרבה פעמים מתח וחשדנות לגבי כל מיני מצבים בעתיד.
סתם כך, הכלל הנכון לגבי נאמנות: נאמנות נמדדת לפי הבחירה שלך, דהיינו לפי מה אתה בוחר לעשות, ולא לפי מה שאתה רוצה לעשות, גם אם לפעמים הרצון מתגבר על כח הבחירה ושיקול הדעת.
אוהב אותך,
ומקוה בשבילך לחיים מאושרים ומלאי סיפוק

תגובה: כועס על עצמי לפני 4 שנים, 9 חודשים #117656

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך קומקום.

תודה רבה על השיתוף. מאוד התחברתי לכאב. מברוק על השנה של הניקיון. 

אני לא יודע מה לומר. אין לי ניסיון בזה, אז אני לא מחלק עצות. 

מתפלל בשבילך לטוב.

נערך לאחרונה: לפני 4 שנים, 9 חודשים על ידי נתן 01.

תגובה: כועס על עצמי לפני 4 שנים, 9 חודשים #117675

הרבה הרהורים יש לי, אבל מניסיון אחלוק רק דבר אחד:

הזמן לא מרפא שום דבר. הוא אמנם יכול לגרום לדברים להידחק, להעלות אבק ולהחליד - אבל הם תמיד ישארו שם ויצוצו מעת לעת.

אם זה בקבלה עצמית - מוכרחים להתחיל בזה עכשיו - לברר מה אני מקבל בעצמי, איך אני מקבל את עצמי, מה זה אומר? איך אני מפריד בין קבלה עצמית לבין המעשים השנואים שלי? איך זה מסתדר? איך אוכל לסלוח לעצמי?

ואחרי שביררתי את זה - להתפלל על זה, לעשות את הפעולות שיגרמו לי לאהוב את עצמי.

אותו דבר בנפילות. אין דבר שיגרום לזה לעבור לבד. חייב לעשות חושבים, מה יכולתי לעשות כדי שזה לא יקרה (לא בקטע של הלקאה עצמית, אלא תחקיר כדי לפעול על פיו הלאה)? ולהתחיל לעשות לפי זה.

אוהב אותך מאוד ומאחל לך בהצלחה!

אי אפשר להתקדם בלי לעבוד!

ריבון העולמים ידעתי ידעתי ידעתי
כי הנני בידך, בידך, בידך לבד
כחומר, כחומר, ביד היוצר
ואם גם אתאמץ בעצות ותחבולות
וכל יושבי תבל יעמדו לימיני להושיעני ולתמוך נפשי
מבלעדי עוזך ועזרתך
אין, אין, אין עצה וישועה

אם אני לא דבוק למעלה אני דבוק לקרקעית

תגובה: כועס על עצמי לפני 4 שנים, 9 חודשים #117682

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
comkom כתב on 29 יולי 2019 07:19:

תודה לכולם.
האמת שהדרך לשמירה אמיתית על הנקיות התחילה בעיקר באותה השבועה. אבל אני יכול להגיד שעם הזמן היצר כביכול נחלש.. הרגשתי שאני מסוגל להתמודד איתו יותר טוב. אם זה ע"י פעולה פיזית הכי פשוטה כשבאה מחשבה לא נקיה (כמו מחיאת כף, או אצבע צרדה), ואם זה ע"י הסטה בכח של המחשבות לתחום אחר. חלק גדול מההתגברות שלי היה חוסר זמן פנוי- אני אדם שדי מכור לעבודה, ברמה שאני ישן בממוצע 5.5 שעות בלילה והשאר עובד/עם החברה..
אני מניח שאני צריך זמן כדי לסלוח לעצמי על מה שעשיתי, אם בכלל.
בנוגע ללספר לחברה- לא חושב שזה נכון.. לדעתי זה רק יכול לפגוע. יחד עם זאת- אני מרגיש שאני קצת משקר אותה כשהיא לא מכירה את הצד הזה באישיות שלי.. 
אני שואל את עצמי אם מתישהו בטווח הקרוב/הרחוק ארגיש שזה נכון לספר על הצד הזה באישיות שלי.

אתה לדעתי אדם שלימדו אותו מגיל אפס שהדבר הכי חשוב הוא להשיג מטרה מסויימת - בין אם זה הרבה מצוות, הרבה כסף או הרבה הערכה מאנשים, זה לא באמת משנה מה - ואתה בעצם פילוסוף נאמן של הפילוסופיה (החשובה) הזאת.
איך אני יודע שאתה נאמן לדרך המחשבה הזאת - כי אתה עובד כמו משוגע כל הזמן, מתוך התמדה וחריצות, אני לא רואה הבדל בינך לבין תלמיד תורה ששוקד על תלמודו, שניכם אולי תקבלו משכורת שונה בשמיים אבל אתם עובדים לפי אותו אורח מחשבה.
אתה תצטרך ללמוד לבד, כמו שאני למדתי וכמו שרבים רבים אחרים יילמדו , שיש פילוסופיה אי שם בעולם, בעלת עוצמה וכוח ואמת, שהישגים לא מעניינים אותה, שהצלחות הם לא המרכז שלה, ושאם לא תתפוס אותה, אתה תתמכר, ולכן יהיה לך מוות של הנפש, כמו שכל מתמכר חווה.

כרגע אתה לא מראה את הצד הזה לחברה שלך, לא כי הוא לא קיים, אלא כי אתה לא מאמין בו - אתה לא מאמין שהוא חשוב, אתה מאמין שזה תאונה מצערת שפשוט צריכה לחלוף.

אתה לא חייב להתחיל מייד להפיל את הפצצה שאתה מכור, תתחיל בלחקור את העולם הזה, שהישג ומטרות לא מעניין אותו (עולם מוזר לא ?), תבין אותו יותר, נסה לשכנע את עצמך לפני שאתה משכנע את חברה שלך שיש לך צד כזה - וכאשר שכנעת את עצמך קצת יותר, אל תדבר איתה על החולשה שלך לאינטרנט אלא החולשות שלך בכללי

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.60 שניות

Are you sure?

כן