ברוכים הבאים, אורח

התחושה המפתיעה ביותר בביקור הראשון שלי באתר
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: התחושה המפתיעה ביותר בביקור הראשון שלי באתר 515 צפיות

התחושה המפתיעה ביותר בביקור הראשון שלי באתר לפני 4 שנים, 10 חודשים #117241

אז עוד לפני שאשתף בסיפור חיי המרתק

התחושה שהפתיעה אותי ביותר כשגיליתי את האתר אתמול

זו לי הפעם הראשונה מזה שלושים שנה, שהעיסוק שלי בצד האפל הזה של הנפש הוא בצורה של שיתוף ודיון עיוני/רגשי, ולא רק בצורה של   סיפוק/אי סיפוק - כניעה/מלחמה   אל הצורך שהנפש משתוקקת אליו.

אני מקוה להמשיך ולעדכן, וכמובן לקבל חיזוקים ועצות, אולם אני מרגיש שעצם היכולת להזין את הנפש במזון אחר, גבוה יותר, זך יותר, שכלי יותר, שווה הרבה יותר מאשר סתם למנוע ממנה את סיפוקה.

כיף לפתוח את הצד החלש בפני חברים, גם אם לבינתיים בצורה אנונימית...

תגובה: התחושה המפתיעה ביותר בביקור הראשון שלי באתר לפני 4 שנים, 10 חודשים #117242

• מושי
  • רצף ניקיון נוכחי: 328 ימים
  • דירוג פלטיניום
ברוך הבא אל ספינת ההצלה שלנו.
כאן זה המקום הכי בטוח בעולם, 
כאן לא שפטו אותי על הדברים הכי הזויים שעשיתי.
תרגיש בבית 

= = =
גם היום, רק להיום.

נערך לאחרונה: לפני 4 שנים, 10 חודשים על ידי מושי.

תגובה: התחושה המפתיעה ביותר בביקור הראשון שלי באתר לפני 4 שנים, 10 חודשים #117255

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

בברוך הבא לפורום מציל חיים,.נשמע בין המילים המון סבל,
יש פה פתרון,
רק תחזיק בנו,
ואל תברח,
החלמה זה תהליך,
נשמח לעזור לך.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: התחושה המפתיעה ביותר בביקור הראשון שלי באתר לפני 4 שנים, 10 חודשים #117263

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 244 ימים
  • דירוג פלטיניום

ברוך הבא !
לא יודע בדיוק מה הסוד כאן !
אבל עובדה היא שהחיים משתפרים מיום ליום עם התכנית המקסימה הזו. והאובססיה מתקטנת מאד מאד עם הזמן !
אוהב אותך. תמשיך לשתף !

תגובה: התחושה המפתיעה ביותר בביקור הראשון שלי באתר לפני 4 שנים, 10 חודשים #117268

תודה למגיבים הראשונים, מוישי אבי ו'קדושת' [אם הצלחתי לתרגם נכון... אני לא טוב באנגלית] כל אחד וסגנונו, הצד השוה שכולם מחבקים אוהבים ומקבלים - כה לחי!

אני עדיין מבולבל קצת מלמצוא את עצמי באתר, לשם כך פיניתי לעצמי זמן הבוקר, ללמוד את המדורים השונים, ולאן כדאי להתחבר ואיך וכיצד לשתף ולהגיב.

אני ב"ה לא טירון במערכה, והצלחתי להיגמל בצורה מרשימה מהמון התנהגויות שליליות בכל התחומים של ההתמכרויות המדוברות כאן, אולם אני בשום פנים ואופן לא יכול לומר שהחלמתי לחלוטין. למרות רצף נקיון של - למעלה משנה [מעוברת...] של ניקיון מפוי' [אחרי 3 שנים מאז נפלתי לשם לראשונה]. עשר שנים ויותר מאוננ' [בתום עשר שנים של עליות וירידות]. ושמונה עשרה שנה נקיון מחטא משותף (עם בחור מהישיבה) [אחרי שנה רצופת דרמות]. וכל זה מלבד כל מיני דברים משונים של התמכרויות רבות ומגוונות, שמסתבר שחלק נרחב מהחברים לא מכיר בכלל ולא מעלה על דעתו שהם קיימים.

אולם כפי שאמרתי, תמיד הייתי לבד, ומעולם לא נחשפתי לשלל מגוון כל כך של סגנונות ורמות רוחניות, שכולם מתמודדים ומשוחחים יחד בצורה פתוחה ומכבדת, על נושאים כל כך כואבים ומייסרים, משפילים ומייאשים, וניכר לעין כיצד השיח הזה משפיע לטובה על כך מי שמשתתף כאן, כל אחד לפי מעלתו ורמתו.

יש לי המון טיפים, ותובנות רבות ומגוונות, וסיפור חיים ארוך ארוך של עליות וירידות, תפניות מפתיעות, ואירועים דרמטיים במיוחד. אולי אפתח לעצמי יומן מסע ואנסה לספר מעט ולשתף, דבר שכאשר אני חושב עליו יכול להיות בשבילי עונג צרוף ושחרור אדיר, מכל מה שצברתי במשך כל כך הרבה שנים ביני לבין עצמי.

אני בהחלט מרגיש זקוק לתמיכה שלכם, לעידוד, ולתובנות הרבות שצברתם.

ידידכם אסיר התקוה

תגובה: התחושה המפתיעה ביותר בביקור הראשון שלי באתר לפני 4 שנים, 10 חודשים #117270

שלום אח, 
מרגיש בכאבך ומתאר לעצמי כמה קשה להתגבר במשך שנה שלמה,  תהיה שמח בכך שנה שלמה בשבילי נראה כמו נצח... 
הצלחה גדולה בעז"ה! 

תגובה: התחושה המפתיעה ביותר בביקור הראשון שלי באתר לפני 4 שנים, 10 חודשים #117271

תודה כמה,
שנה זה באמת המון.
מאחל לך מכל הלב שנים רבות, נעימות וטובות.
תחזיק מעמד.

תגובה: התחושה המפתיעה ביותר בביקור הראשון שלי באתר לפני 4 שנים, 9 חודשים #117355

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

הי אסיר התקווה.
מאחל לך למצוא כאן חופש מתאווה. לגמרי. 
תמשיך לשתף אותנו בהצלחות שבע"ה יהיו.

יום שפוי ונקי.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.48 שניות

Are you sure?

כן