ברוכים הבאים, אורח

מדוע סרטוני זימה ותשמיש לא הולכים ביחד
(0 צופה) 
 • עמוד:
 • 1

נושא: מדוע סרטוני זימה ותשמיש לא הולכים ביחד 314 צפיות

מדוע סרטוני זימה ותשמיש לא הולכים ביחד לפני 1 שנה, 8 חודשים #117083

אזהרת חפירה!
אני חושב שזה מכוון בעיקר לנשואים, אבל גם רווקים שרוצים להתחיל את הבית בנקודה בריאה יכולים להיתרם מזה, רק זהירות.

השתדלתי לצמצם תיאורים ולהשתמש בשפה נקייה ככל האפשר, אך בכל זאת אני עוסק בנושא רגיש בשפה ישירה, מציע למי שחושש שזה עלול לפגוע בתהליך שלו להימנע מהקריאה.
בעברי הרחוק קראתי מאמר טיפה מוזר, כותב המאמר טען שלסרטי זימה אין שום השפעה על הצופה, וגם אם כן אז מינימלית.
הכותב טען במאמרו שיש לנו את היכולת להבחין בין עולם הפנטזיה הדמיוני שמוצג בסרטים הללו לבין יחסי אישות אמיתיים, כשם שיש לנו יכולת להבדיל בין ספר פנטזיה למציאות מסביבנו.
לדעתי כותב המאמר פספס שלושה נקודות מרכזיות:
א.גם לספר הפנטזיה הכי רחוק מהמציאות שקיים יש השפעה עלינו, כנ"ל לגבי מדיה שונה שמתרחשת בעולם "מציאותי" (לדוגמא: רומנים), אנחנו יודעים את זה מלימוד על כוח הדימיון (הכוח המדמה) ,שעלול להיפגע כתוצאה מדברים אלו (שמונה פרקים לרמב"ם, הרב קוק באורות ועוד).
גם מנקודה מבט אקדמאית, נערכו אין ספור מחקרים, כולל אחד באוניברסיטה הפתוחה, על השפעתם של ספרים, סרטים וסדרות על התנהגות, מחשבות ודמיונות של בני אדם, והתוצאות הראו השפעה גדולה.
ב. סרטי זימה משפיעים פי כמה וכמה מספרי פנטזיה, כי הם פשוט פועלים על מרכזים יותר חזקים במוח (אנחנו הרי יודעים שיצר המין הוא היצר החזק באדם), והם גם לא מנסים כל כך ליצור בידול ביניהם לבין המציאות, ברוב המקרים ההפך הוא הנכון, הרבה סרטים מקצועיים מנסים ליצור אשליה של "אמיתיות", כאילו הסרטון איננו מבוים לפרטים הכי קטנים, על ידי מגוון טכניקות כדי לגרום לסרט להיתפס בעינינו ככמה שיותר "אותנטי" ו"חובבני".
גם הסרטונים שלא צולמו באופן מקצועי, אלא על ידי אנשים פרטיים, בין אם תכננו שהוא יגיע לאינטרנט בין אם לא, מציגים תמונה שקרית של יחסי אישות, כזאת שמושפעת מעולם סרטי הזימה בצורה כבדה (ללא השפעה של סרטי הזימה עליהם הם לא היו מרגישים צורך לצלם את זה).
אל למה בעצם הסרטים הללו כל כך מנותקים המציאות? הרי בסופו של דבר הם לא מצולמים כמו סרט פנטזיה, עם שלל אפקטים תוצרת מחשב, אלא מצולמים על ידי שחקנים אמיתיים, גם אם הם יותר "מנוסים" מהכלל באקטים שהם מבצעים.
 למרות שנראה לנו שכל מה שמצולם הוא מציאותי, אפילו שהוא מצריך "מיומנות", לא כך הדבר.
סרטי הזימה מציאותיים בערך כמו סרט רומנטיקה לנערות.
לרוב השחקניות מייצגות צורת גוף מאוד ספציפית, עם שינויים קלים בהתאם לאיך שהסרט משווק, כנ"ל הגברים.
האקטים שמתוארים שם לא רק שכמעט בלתי אפשריים לביצוע, אלא פוגעים בגוף לטווח הקצר והארוך ובד"כ כלל מכאיבים לאשה, כדי שאישה בסרטים האלו תוכל לבצע את מה שהיא מבצעת נדרשים שעות של הכנות, ועוד שעות של צילומים עד השגת התוצר הסופי הרצוי.
ובנוסף, אם לא היה ברור, הכל מבוים, כולל הרגשות.
אבל הדבר שהכי פוגע בנו: סרטי הזימה ניגשים אל יחסי האישות מהמקום הכי נמוך שיש, כאילו היו בעלי חיים.
אין שם שום אהבה והדדיות, שום דאגה אחד כלפי השני, אלא החפצה מוחלטת של האישה, הפיכתה ללא יותר מחתיכת בשר פשוטה, כזאת שנועדה להיות כמה שיותר פסיבית ו"מושכת" עד שהגבר יבוא על סיפוקו.
את ההשפעות בטח כבר שמעתם אבל בכל זאת אפרט, הצריכה של הסרטים משפיעה על כל אחד בצורה אחרת ויכולה לכלול: התמכרות, הגברה קיצונית של הדחף המיני, חוסר יכולת להסתפק בפרטנר קבוע, צורך באקטים "יוצאי דופן" (שמושפעים ממה שראינו), סיפוק בלעדי בסרטי זימה (לא משנה מה נעשה בתחום יחסי האישות ועם מי, רק הסרטים יביאו אותנו לסיפוק המרבי), ושלל חולות רעות.
מה ההשפעה על הבית שלנו?
מעבר לשעות הרבות שמבוזבזות על הצפייה (או דברים גרועים יותר), העצבנות כשנמנעים מלהשתמש, ועצם הבגידה באישה, נפגע הדבר הכי מהותי בחיים הזוגיים: התשמיש (רבים המדרשים בגמרא ובזוהר שמתייחסים אליו כעיקר הבית, כ"משים שלום" וכ"מעשה בראשית").
סרטי הזימה מעוותים לחלוטין לכל צופה בהם את התפיסה לגבי מה הם יחסי אישות, כמו שדיברנו מקודם, הסרטים לוקחים לנו את התפיסה הגבוהה של יחסי האישות שיש לנו בתור בני אדם בכלל ובתור יהודים בפרט, שבה התשמיש הוא רגע חיבור טוטלי ומוחלט בין איש לאשתו, שיא האהבה ביניהם, רגע הכי קדוש ואינטימי, והופכים אותה לתפיסה נמוכה שגרועה אפילו מבעלי החיים, שבו התשמיש בה כדי להזין את התאוות שלנו, והאישה שלנו הופכת לבובה שכל מטרתה לספק אותנו.
אנחנו הגברים מאוד מושפעים מהסרטים הללו, כי פשוט הגישה שלנו אל התשמיש מגיעה מלמטה למעלה, במצב ה"טבעי" (זה לא האידיאל, אלא המצב שנוצר בעוון כניסת יצר הרע בעקבות חטא עץ הדעת) אנחנו מתייחסים לתשמיש באופן של סיפוק תאוות, ואנחנו צריכים להעלות אותו אל האידיאל הגבוה שלו.
לעומת זאת אישה מגיעה לכל נושא התשמיש מתוך הרגש, מלמעלה למטה, אין לה צורך להעלות אותו למעלה אל האידאל כי היא כבר שם, פחות מעניין אותה תנוחות וכו', אלא עצם החיבור עם בעלה אהובה, לכן זר לה ואפילו פוגע בה תשמיש כוחני וחסר התחשבות שנובע מהשפעת הצפייה בסרטי זימה של הבעל, זר לה ואפילו פוגע בה להיות עם הגב אל הבעל, ועוד.
נפגעות מכך נשים בכל העולם, אלא שבמגזרים שפחות מודעים לנזקי סרטי הזימה ויש פחות מאמצים להתרחק מהם, נשים "קיבלו" את העובדה המעוותת והלא נכונה כי אלו הם יחסי אישות, ומה שמוצג (גם הרבה פעמים בצורה מעוותת, אבל לא מצאתי דוגמא יותר טובה) בספרים ובשאר המדיה כחיבור של אהבה, הוא נחלת העבר,לא יותר מתקופה שבה "דוכאה" מיניותה של האישה, כשכולנו היינו כפופים ל"חושך" שלפני ה"מהפכה" המינית.
כיום זאת הדרך האמיתית, הדרך שבה אנחנו משחררים את עצמנו בצורה הבריאה והטובה ביותר, לא עוד "דיכוי" האישה, אישה היום לא צריכה עוד שיתייחסו אליה באהבה ודאגה, היא אישה "חזקה", אז אפשר להתייחס אליה כאל חתיכת בשר, היא נהנת מזה, זה "מעצים" אותה,  זה משחרר אותה באמת, בניגוד לדיכוי השוביניסטי שהונהג ביחסי אישות מתוך אהבה ודאגה.
(כמובן אני אפתח סוגריים ואגיד שבוודאי אתם מרימים גבה כרגע ואומרים שאני טיפה משקר, כי תמיד היו יחסי אישות שביטלו את האישה, כוחניים והרסניים, בין אם זה אונס ובין אם זה הנישואין שרווחו בקרב הגויים. אבל ההבדל הוא שמעולם לא התפשטה הגישה הכוחנית הזאת והאקטים החריגים האלו אל אנשים "נורמטיביים", לדוגמא כיום קיים איזה דיסוננס מוזר לחלוטין, שבו יכול להיווצר מצב שבו גבר שאוהב לחלוטין את בת זוגתו, ומתייחס אליה בכל תחום בעדינות ואהבה, נהפך למפלצת מוחלטת במיטה, או שלמרות האהבה במערכת היחסים והנאמנות יש בגידות באישור ובשיתוף פעולה כאשר מכניסים אנשים זרים לחדר המיטות (זה סוג של בגידה, במה שיחסים בין איש לאישתו אמורים לייצג, והרבה פעמים האישה מרגישה נבגדת, אפילו שהכל קרה בנוכחותה ובאישורה), שני המקרים שהבאתי לדוגמא הם לכאורה בשיתוף פעולה שנדמה לבת זוגתו שהוא מרצונה הפרטי, אך הוא לא)
מעבר לתפיסה המעוותת הזאת שמפעילה לחץ על האישה, קיימים גם לחצים נוספים, מצד בן הזוג (שכידוע נשים שאוהבות מישהו מוכנות להקריב מרצונותיהם, הרגשתם, ובריאותם בשביל הגבר שלהם, לא רק בתחום המיני), הן כל כך אוהבות אותו ורק רוצות לעשות לו טוב, אפילו במחיר פגיעה, ולכן הן מסכימות לאקטים שלא נוח להן איתם, ושמשפילים אותן.
קיים לחץ מצד החברה, בנוסף למה שתיארנו, בזה שבחברות שסובלות מהשפעה גבוהה של סרטי זימה, אישה שתעמוד כנגד הזרם, ותדרוש בחוצפתה שיחסי האישות שלה יהיו נורמליים ובריאים, עלולה להיעזב על ידי בן הזוג, או אפילו לא להצליח למצוא אחד, מכיוון שהגברים יעדיפו מישהי שתספק להם את התפיסה המעוותת שאספו במהלך שנות הצפייה, ולא כזאת שתנסה לתקן את המעוות.
ומה במקומות בריאים יותר? כמו במקומות שומרי תורה ומצוות, שיש הוקאה החוצה של הסרטים האלו, בקשה/דרישה להתרחק מהם ככל האפשר, והרבה פעמים עזרה לאלו שמבקשים להתרחק מהם?
אצל רובנו האישה אמנם יכול להיות שנחשפה לסרטים הללו, אבל בניגוד אלינו ההשפעה הייתה חיצונית, ובניגוד לחברות אחרות, החברה הדתית לא אפשרה לה להיכנע לתפיסה הזאת.
לכן כל כך כואב לה שאנחנו מעוותים את התשמיש, היא מצפה לתשמיש מלא בקדושה ורגש, שנאהב אותה, שנסתכל עליה, שנתייחס אליה בעדינות ורוך, ואנחנו עושים בדיוק ההפך.
לא התייחסתי אל הנושא שבגלל הסרטים אין לנו הרבה פעמים חשק לאישה, אנחנו עלולים לאבד משיכה אליה כש"ישעמם" לנו ממנה, או שזה יכול לזלוג ממש לבגידות, עיקר הנושא שרציתי להעביר הוא מדוע ואיך הסרטים פוגעים ישירות בתשמיש, בין אצל מכורים בין אצל כל השאר.
תודה רבה שהקדשתם מזמנכם.

תגובה: מדוע סרטוני זימה ותשמיש לא הולכים ביחד לפני 1 שנה, 8 חודשים #117084

 • Kdouchat
 • רצף ניקיון נוכחי: 847 ימים
 • מחובר
 • דירוג פלטיניום
 • הודעות: 901

תודה לך שהקדשת מזמנך היקר ומהחכמה הנפלאה שלך כדי להזכיר לנו את האמת לאמיתה !
הלוואי שנזכה !

תגובה: מדוע סרטוני זימה ותשמיש לא הולכים ביחד לפני 1 שנה, 8 חודשים #117139

 • נתן 01
 • רצף ניקיון נוכחי: 935 ימים
 • מנותק
 • דירוג פלטיניום
 • הודעות: 1784
לא קראתי...

תגובה: מדוע סרטוני זימה ותשמיש לא הולכים ביחד לפני 5 ימים, 15 שעות #133425

 • דייב 2
 • רצף ניקיון נוכחי: 47 ימים
 • מנותק
 • דירוג פלטיניום
 • הודעות: 763

אז באופן כללי ודאי שיש השפעה על פורנו, אני לא אומר מניסיון אישי, אני אומר ממחקרים שקראתי, ובלי חינוך של להבדיל בין פורנו לתשמיש, באמת המצב יכול להיות גרוע....

תגובה: מדוע סרטוני זימה ותשמיש לא הולכים ביחד לפני 5 ימים, 15 שעות #133426

 • יהודה מ
 • מנותק
 • דירוג פלטיניום
 • הודעות: 415

קראתי את המאמר הארוך, ממש קולע וחזק, אני המכור לפטישים, מרגיש בדיוק את אותו הדבר מהצד של הפטיש והפנטזייה

תגובה: מדוע סרטוני זימה ותשמיש לא הולכים ביחד לפני 5 ימים, 15 שעות #133431

 • lamedmoti
 • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
 • מנותק
 • חבר ותיק
 • הודעות: 54

מילה בסלע!

תגובה: מדוע סרטוני זימה ותשמיש לא הולכים ביחד לפני 5 ימים, 14 שעות #133434

 • יוסי91
 • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
 • מנותק
 • דירוג כסף
 • הודעות: 156

קדושה אני מבקש, פשוט כתבת מדהים! אפשר ללמוד הרבה ממה שכתבת..

 • עמוד:
 • 1
זמן ליצירת דף: 0.55 שניות

Are you sure?

כן