ברוכים הבאים, אורח

למעוניינים: אפשרות לקבלת מיילים, טיפים, כלים ועוד
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: למעוניינים: אפשרות לקבלת מיילים, טיפים, כלים ועוד 427 צפיות

למעוניינים: אפשרות לקבלת מיילים, טיפים, כלים ועוד לפני 4 שנים, 11 חודשים #117056

שלום רב

למעוניינים: ניתן לקבל חינם למייל מידי יום או מדי כל כמה ימים, טיפים כלים עצות ורעיונות מעשיים בכדי לעלות על הדרך... 
חינם מבית הגומל.
על אף שלא כולם אוהבים...
אבל בכל זאת סתם להתעניין תמיד זה טוב ויכול לעזור, במידה כלשהי. אם לא לבעיה שלנו אז לבעיות אחרות בחיים.
"מכל מלמדי השכלתי".

להרשמה לצאת למסע גמילה ביחד עם הגומל דרך המייל ניתן לעשות זאת כאן

בהצלחה ובהחלמה

אין תחליף  ל ח ו פ ש.  נקודה.

תגובה: למעוניינים: אפשרות לקבלת מיילים, טיפים, כלים ועוד לפני 4 שנים, 10 חודשים #117140

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אם זה יכול לעזור למישהו, אז למה לא.

תודה

תגובה: למעוניינים: אפשרות לקבלת מיילים, טיפים, כלים ועוד לפני 4 שנים, 10 חודשים #117161

• מושי
  • רצף ניקיון נוכחי: 402 ימים
  • דירוג פלטיניום
חידושים מדהימים היקר,

אם אתה כנה עם עצמך,

עזוב אותך מכלמיני שיטות שקמו ונפלו בין ליל,

ומאנשים שיודעים הכל בכל מכל כל בעולם,

הם לא למדו כלום, ואין שיטה שהם לא יודעים...

תאחז בתוכנית בכל הכוח, בצעדים ושוב בצעדים,

ותתחבר לאלוקים אוהב, 

(אני רוצה להיות כנה: אני מודה שאני כותב את התגובה הזאת מתוך כעס, אבל אני לא יכול להתאפק...)

= = =
גם היום, רק להיום.

תגובה: למעוניינים: אפשרות לקבלת מיילים, טיפים, כלים ועוד לפני 4 שנים, 10 חודשים #117169

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה על הכינות.

תגובה: למעוניינים: אפשרות לקבלת מיילים, טיפים, כלים ועוד לפני 4 שנים, 10 חודשים #117287

למושי היקר!
תודה על התגובה! אני מאוד מאוד מבין אותך! וגם אני לא מבין את אחרים שהולכים בדרכי נפתולים, ולא יותר פשוטות וחלקות.  

אני עצמי משתמש בעיקר בצעדים או יותר נכון ביסודות של הצעדים. 
ומצד שני תמיד זה טוב לחשוב על אפשרויות אחרות. (לכאורה למה? הרי הכל נבדק ונמצא שתוכנית הצעדים היא מהטובות, לא? התשובה היא שברגע שאני מנסה לשמוע גם מאחרים זהו חלק מהכניעה שלי.
למכור קשה לו להפסיק את רצונותיו למען הזולת. ומאוד קשה לו. כי הוא מרוכז רק בחייו, איך יכול להיות לו טוב יותר ואיך הוא יכול "לסדר" את חייו. ולפי זה ברגע שאני מפסיק רק להתרכז בעצמי ומנסה גם להיות לעזר למען אחרים, ומקשיב לזולת - גם אם אני לא מקבל ממנו, זה משחרר אותי מהאובססיה של עצמי. זה מכניע משהו עמוק בפנים שאין לי שליטה עליו). 

ובנוסף מהניסיון שצברתי עד כה (וממש מתוך הניסיון) אני רואה שדווקא ההרחבה לראות עוד דברים בחיים עזרה לי מאוד, לא רק לתאווה, אלא לעוד הרבה דברים אחרים בחיים.  
מאוד התקדמתי בחיי עקב כך. הרבה טוב זה נתן לי. 

אני לא מביע דעה כלל, סך הכל מנסה לעזור לכל מי שאני יכול לעזור לו, ובכל תחום אחר בחיים. 

אוהב.

נ.ב. על מי הכעס? על הגומל או על ניסוח ההודעה, או שמא עלי. תרגיש חופשי להאיר. אשמח.  

אין תחליף  ל ח ו פ ש.  נקודה.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.44 שניות

Are you sure?

כן