ברוכים הבאים, אורח

הקושי שבגמילה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הקושי שבגמילה 547 צפיות

הקושי שבגמילה לפני 5 שנים, 3 חודשים #115848

• אהבה
  • חבר חדש

היי חברים אני התחלתי לפני 20 יום להיגמל מהרבה דברים שקשורים לפורנו ואוננות ההתחלה הייתה אחרי שהגעתי לתהומות ולמרחקים גדולים בסם הזה שלו פנים רבות הגעתי למצב בו אני נגעל מעצמי ולמען האמת כמו ששמתי לב הרוב פה דתיים אני לא ממש דתי ומהקטע הדתי פחות הפריע לי פשוט הפריע לי בהרבה מובנים עד שהגעתי למצב שממש נגעלתי מעצמי מהמעשים שלי ולאן הם לקחו אותי אז החלטתי להיגמל לא ממש ידעתי איך ואחרי שיטוט באינטרנט מצאתי את האתר הזה והחלטתי לנסות לעשות את התהליך דרך העצות פה.
התחלתי את אתגר ה 90 יום ובהתחלה היה ממש איי אבל תוך כמה ימים ירד האיי והתחיל להיות תהומות של עצב קושי והמון זמן של מלחמות ואפילו תסמיני גמילה פיזים כמעט ולא נמצא פה וממש קשה לי להיכנס לכאן כי אני לא רוצה להיות הרבה במחשב בשביל לא ליפול וגם שאני מתעסק עם זה וחושב על זה זה הרבה יותר קשה ומ=ה לעשות ברגע שנכנסים לפה מתעסקים בזה וחושבים על זה בסופו של דבבר ניום אני נקי כבר 20 יום לאתגר נכנסתי קצת באיחור אז שם רשום 17 יום אבל גם זה משמח מאוד מקווה לסיים את האתגר של 90 הימים ולהיות נקי לנצח פה אני צריך את העזרה שלכם אני אשמח לטיפים שעזרו לכם ולמקד אותי יותר על הטיפים של האתר כי אין לי אפשרות לקרוא כאן את כל הטיפים אשמח לכלים החזקים ביותר תודה מראש וברכת הצלחה נקיות שמחה ואהבה אמיתית לכל הלוחמים פה אין עליכם בעולם אוהב אותכם "אהבה"

תגובה: הקושי שבגמילה לפני 5 שנים, 2 חודשים #115977

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך אח יקר. 
ברוכים הבאים.

מוזמן להישאר כאן ולשתף אותנו. בהצלחות בהתמודדויות. 

יום שפוי ונקי.

תגובה: הקושי שבגמילה לפני 5 שנים, 2 חודשים #115982

מבין מאוד את התחושות ושולח חיבוק וירטואלי. ממליץ לך לנסות לפנות לSA - חברותא להחלמה למכורים לסקס (ארגון עולמי, לא דתי). אני מקבל שם המון החלמה.

אי אפשר להתקדם בלי לעבוד!

ריבון העולמים ידעתי ידעתי ידעתי
כי הנני בידך, בידך, בידך לבד
כחומר, כחומר, ביד היוצר
ואם גם אתאמץ בעצות ותחבולות
וכל יושבי תבל יעמדו לימיני להושיעני ולתמוך נפשי
מבלעדי עוזך ועזרתך
אין, אין, אין עצה וישועה

אם אני לא דבוק למעלה אני דבוק לקרקעית

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.34 שניות