ברוכים הבאים, אורח

לא מצליח להתרומם דווקא אחרי שיא
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: לא מצליח להתרומם דווקא אחרי שיא 609 צפיות

לא מצליח להתרומם דווקא אחרי שיא לפני 5 שנים, 4 חודשים #115728

שלום לכולם,
לצערי הרב דווקא אחרי השיא הגדול ביותר שלי מזה שנים (106 ימי טהרה) הייתה לי נפילה...מאז אני ממש מתפרק ולא מצליח להעביר יומיים בלי ליפול..קשה לי למצוא שוב את הכוחות להרים את עצמי מחדש..אשמח לעזרה חברים..

תגובה: לא מצליח להתרומם דווקא אחרי שיא לפני 5 שנים, 4 חודשים #115729

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
תודה על הכנות,
אולי ספר לנו מה היה לפני ה 106 יום האלו,
יש פה כלים להתמודדות מול התאווה,
רק תושיט יד,
חברים ישמחו להיות איתך בקשר.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: לא מצליח להתרומם דווקא אחרי שיא לפני 5 שנים, 4 חודשים #115731

לפני ה106 יום היו שנים של נפילות וניסיונות הפסקה חלקם הצליחו להחזיק יותר חלקם פחות...

תגובה: לא מצליח להתרומם דווקא אחרי שיא לפני 5 שנים, 4 חודשים #115735

• חשבניה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • חבר ותיק

אוהבים אותך.
גם אני הרגשתי כך כשנפלתי אחרי 101 ימי נקיות.
נראה לי שהסיכון הוא בעיקר מפני השאננות שמגיעה אחרי זמן רב של מפוכחות, ואז התאוה מנסה לשכנע אותי ש"זה כבר מאחורי" וכבר לא צריך להיות כ"כ ב"היכון" כל הזמן. ואז היא תופסת אותנו בפינה.
לא נשארה ברירה לכאורה, רק להודות בחוסר אונים. זה נראה לי עובד יותר טוב מכל מה שהכרתי קודם.

לְבַד֙ רְאֵה־זֶ֣ה מָצָ֔אתִי אֲשֶׁ֨ר עָשָׂ֧ה הָאֱ-לֹהִ֛ים אֶת־הָאָדָ֖ם יָשָׁ֑ר וְהֵ֥מָּה בִקְשׁ֖וּ חִשְּׁבֹנ֥וֹת רַבִּֽים: (קהלת ז כט)

תגובה: לא מצליח להתרומם דווקא אחרי שיא לפני 5 שנים, 4 חודשים #115738

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
מאמין23 כתב on 16 דצמ' 2018 18:29:

שלום לכולם,
לצערי הרב דווקא אחרי השיא הגדול ביותר שלי מזה שנים (106 ימי טהרה) הייתה לי נפילה...מאז אני ממש מתפרק ולא מצליח להעביר יומיים בלי ליפול..קשה לי למצוא שוב את הכוחות להרים את עצמי מחדש..אשמח לעזרה חברים

ברוך הבא למועדון - גם אני נפלתי אחרי 160 יום נקיות, וכמוך - לא נפלתי לאיזה שעה ואז המשכתי לספור עוד 100 ימי נקיות, אלא נפלתי-נפלתי, כל יומיים נפלתי אחרי ה-160.
אני יגיד לך את מה שאמרתי לעוד מישהו שנפל אחרי מאה ימים ומשהו - אני מבין אותך לגמרי, אני מבין מה גורם לך להתייאש וליפול שוב ושוב במחשבה שלטפס על ההר הזה שוב זה מאמץ גבוה מדי, אז יאללה בא נרביץ "ארוחה".

אבל שתדע לך שה-101 ימים ששמרת נקיות (בהנחה ששמרת נקיות כמו שצריך, לפי ההגדרה של שמור עיניך), ילוו אותך שנים קדימה, שנים על שנים קדימה, אתה אולי חושב שזה נעלם, אבל הגוף שלך זוכר טוב מאוד את ההלם הזה של 101 ימים וכמה טוב זה עשה לו, והוא שומר את זה טוב טוב בזיכרון.

יש מצב שאתה הולך ליפול היום, או מחר, או מחרתיים, בדיוק בגלל הסיבות שאמרתי, ועוד סיבות, ואתה כמו ספורטאי שמסתכל על המדליות שקיבל בעבר - כמו "ריצת נקיות ליהודים אמיצים בלבד", וקיבלת בו 101 - שזה שיא שלך, ותוצאה מדהימה, ואתה חושב לעצמך "אני לא יכול להיות יותר טוב מזה" - אז אתה טועה, העובדה שהצלחת להגיע ל-101 זה בדיוק ההוכחה שאתה צריך - שמה שאתה עושה, הדרך בה אתה מנהל את עצמך ואת חייך על מנת להשיג נקיות, עובדת, 
אם לפני זה היה לך ספקות שבכלל הדרך המשוגעת הזאת שבחרת לעצמך - להילחם מול היצר הכי חזק ביקום והכי חכם, וגם להצליח, עובדת, העובדה שעשית 101 ימים הם ההוכחה.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: לא מצליח להתרומם דווקא אחרי שיא לפני 5 שנים, 4 חודשים #115742

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

נו, אייך עבר הלילה,
אנחנו פה בשבילך,
אל תהיה לבד,
תנסה ליצור קשר טלפוני עם חברים מהפורום באנונימיות כמובן,
וההמשך יבוא.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: לא מצליח להתרומם דווקא אחרי שיא לפני 5 שנים, 4 חודשים #115759

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך. 
אני ניסיתי שנים להיות נקי ולא הצלחתי. היום אני איכשהו נקי. 

מאחל לך גם. 
אוהב.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.41 שניות

Are you sure?

כן