ברוכים הבאים, אורח

זוגיות מתקדמת
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: זוגיות מתקדמת 739 צפיות

זוגיות מתקדמת לפני 5 שנים, 5 חודשים #115440

• החרשן
  • חבר חדש

בחסדי השם אני בזוגיות מתקדמת מאוד. לצערי הרב ייצרי תוקף אותי אחת לשבוע או שבועיים.
אני לא מצליח להתמודד עם התפרצויות הצורך בפורקן מיני ואיני יודע למה בפעמים האחרונות הבחנתי שהצורך אינו במראות אסורים אלא בעיקר בפורקן המיני ואני לעיתים נופל בשז"ל עם תמונות צנועות מאד של בת הזוג שלי. כרגע אני מתוסכל מעצם הכשלונות הנשנים שלי אך תוהה לעצמי אם עליי לווסת את הנפילות שלי לתמונות הצנועות של בת הזוג שלי או שלהתאפק עד חשש נפילה במראות אסורים (כמעט תמיד תמונות שצצות בהפתעה ומובילות לנפילה).. אבהיר שהשאיפה שלי ללא שום ספק השאיפה שלי היא לא ליפול כלל. אני חושב שחלק מהתופעה היא תוצר של קשר זוגי מתקדם כאשר הצניעות והנגיעה נשמרים אך בכל זאת הרהורים טבעיים אודות בת הזוג מופיעים מפעם לפעם.. בכל אופן, אני כרגע אובד עצות ואשמח לשמוע אם המקרה שלי הוא ייחודי או יותר רווח וגם האם הוא תוצר של התמכרות בעבר למראות אסורים שהשאירה רושם אף בשלבי הגמילה? וגם אם למישהו יש טיפים על איך להתמודד עם הרהורים לא צנועים על בת הזוג? 

תגובה: זוגיות מתקדמת לפני 5 שנים, 5 חודשים #115442

• צורצור
  • רצף ניקיון נוכחי: 721 ימים
  • דירוג פלטיניום

מאוד ממליץ לך להתחיל קשרים אישיים עם חברים באתר (וגם להגיע לפורום יותר. לא רק כדי להתיעץ).
האמת היא שיש לי גם מה לכתוב לך, מקוה לכתוב את זה כאן ברגע שיהיה לי זמן.
ואם אתה מחפש חבר לדרך, מוזמן לפנות אלי.

לא עוקב אחרי שרשורים שכתבתי בהם. אם אתם רוצים שאראה את התגובה שלכם, כתבו לי בפרטי.

לשאוף תמיד להתקדם!
(זה היה השם שלי בפורום בימים הראשונים. שיניתי כי רציתי שם שיתן אוירה יותר אנושית).

תגובה: זוגיות מתקדמת לפני 5 שנים, 5 חודשים #115443

שלום חבר יקר! 

יש לי מה לומר, אך נראה לי פחות מתאים בפורום ציבורי ויותר מועיל בפרטי בטלפון. שולח לך את המספר שלי, אשמח לדבר איתך. 

בגדול התשובה שלי היא אבחנה בין הגדרות חיצוניות לבין מחלה והחלמה. 

אם מה שאני רוצה הוא להיות בסדר עם ההלכה או המוסר או אפילו הגדרות הנקיות בקבוצות - יכול להיות שהכל בסדר. 

אבל אם אתה כמוני, מרגיש סבל מההתמכרות, מהאובססיה, מלהיות נשלט, מהזמן והמקום שזה תופס לך - אז זה לא משנה אם זה אובססיה לאשתי או לאחרות, אם זה תמונות חשופות או תמונות מכוסות עם רעלה... 

מה גם שהניסיון מראה שאני אלרגי. ברגע שאני פועל קצת על התאווה - אני מפעיל את המנגנון והאובססיה תוקפת. מה שנקרא מדרון חלקלק. 

נ. ב. יש על זה פוסט ב"קולות של החלמה גברים נשואים". תוכל לבקש ממנהלי הפורום שירשמו אותך לפורום הנשואים. 

אי אפשר להתקדם בלי לעבוד!

ריבון העולמים ידעתי ידעתי ידעתי
כי הנני בידך, בידך, בידך לבד
כחומר, כחומר, ביד היוצר
ואם גם אתאמץ בעצות ותחבולות
וכל יושבי תבל יעמדו לימיני להושיעני ולתמוך נפשי
מבלעדי עוזך ועזרתך
אין, אין, אין עצה וישועה

אם אני לא דבוק למעלה אני דבוק לקרקעית

תגובה: זוגיות מתקדמת לפני 5 שנים, 5 חודשים #115458

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום
אוהבים.

מאחל לך שחרור וחופש מהתאווה.​

תגובה: זוגיות מתקדמת לפני 5 שנים, 5 חודשים #115465

• צורצור
  • דירוג פלטיניום
מציע לך לחשוב קודם כל האם יכול להיות שהנפילות אחרי הדייטים הם סוג של בריחה (אם אתה צריך עזרה בהבנת המושג, תשאל), או שהם נטו יצר טבעי (אתה יכול לקרוא משהו שסוד הכניעה כתב על זה תחת הכותרת "התאוה היא הרבה יותר מאשר בריחה" בקישור הזה:  gye.org.il/forum/1-לוח-מרכזי/95969-התאווה-היא-הרבה-יותר-מאשר-בריחה#96000).
ואני רוצה לענות גם עניינית על מה שכתבת, אז קודם כל שים לב שאתה מגיע לכתוב כאן וזה כבר אומר שאתה על דרך הישר, שאתה מגיע לכאן אחרי שנפלת כדי להתיעץ. מי שמחפש מוצא, ואתה תמצא את הדרך אל החופש.
ממליץ לך לבוא יותר - לפחות לפורום, אם אתה רוצה לא רוצה לעשות פעולות יותר משמעותיות - ולא לבוא רק אחרי תקופה של נפילות. לבוא אחרי כל נפילה. לכתוב גם כשאין נפילות כדי להצליח לשמור על קשר.
אתה צריך כלים ותכנית. כלים להתמודדות ותכנית להחלמה (זה לא אותו דבר). אתה יכול לקחת את הזמן כדי לחשוב, רק בסוף בחר לעצמך דרך. בחר לך כלים ובחר לך תכנית.
באשר למה שכתבת שאתה תוהה אם לווסת את הנפילות לתמונות צנועות או להתאפק עד חשש לנפילה ממראות אסורות:
אנחנו חייבים להיות באפס סלחנות לתאוה ובשביל זה צריך גם להאמין לעצמנו שבכוחנו לא ליפול גם בכלל.
על עצמי אני יודע שרעיונות כמו מה שהצעת, הם עצת התאוה. כאילו היא מאיימת עלי "על תנסה להלחם בי, כי אני אעניש אותך" ואני מיואש מעצמי, מאמין לה. לא מאמין באמירות כמו עדיף לי ליפול ככה כדי לא ליפול אחרת. עדיף לי לא ליפול עכשיו - אחרי זה נתמודד (בפורום קוראים לזה "רק להיום" ומי שצריך, אולי אתה, "רק לדקות הקרובות"). 
רק להיום הוא כלי והוא מובא במדריך של שמור עיניך (קראת אותו?). אני אתן דוגמה לא מהתאוה. לפעמים אני מעדיף לותר על ערבית במניין אם השעה מאוחרת, כדי שיהיה לי סיכוי לקום לשחרית במנין. יש בזה הגיון, וזה מה שמטעה אותי, אבל בעיקר יש בזה עצלות שאם השעה מאוחרת אין לי כח לצאת מהבית. אני יודע להגיד היום שזה תרוץ גרוע ושאני צריך להתפלל ערבית במניין בכל מקרה, והדבר המדהים הוא שבד"כ אם אני אתגבר ואצא לערבית אני אצליח גם לקום בבוקר, ואם אחליט להתפלל בבית כדי לאגור כוחות לשחרית, אז גם לשחרית אני לא אקום.
אתה הולך להתחתן. לא יהיה טוב שתתעלם מהקשיים האלה בתור נשוי (על זה אני לא אאריך בציבורי).
צור קשר עם חברים (ואיתי), אל תהיה לבד. בוא לפורום בקביעות. קרא את המדריך. יש כאן המון חבר'ה אוהבים שרוצים לעזור (וגם לקבל ממך!).
תודה שהעלת את הדברים, הזדהתי איתך לא מעט, וגרמת לי לברר לעצמי נקודות שלא מספיק חשבתי עליהם.
אתה יכול לעשות שינוי! 

לא עוקב אחרי שרשורים שכתבתי בהם. אם אתם רוצים שאראה את התגובה שלכם, כתבו לי בפרטי.

לשאוף תמיד להתקדם!
(זה היה השם שלי בפורום בימים הראשונים. שיניתי כי רציתי שם שיתן אוירה יותר אנושית).

תגובה: זוגיות מתקדמת לפני 5 שנים, 5 חודשים #115485

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אני לא אכנס כרגע לנושא של הנפילות, במילה אחת, ממליץ להיות מחובר לחברים מהפורום,

אבל בנושא של מחשבות על בת זוג,
תנסה להעביר את המחשבות שלך על תפילות עליה, תתפלל בשבילה שיהיה לה טוב בחיים וכו' וכו',
זה יוריד אובסביה על מחשבות הפוכות עליה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: זוגיות מתקדמת לפני 3 שנים, 3 חודשים #131449

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 244 ימים
  • דירוג פלטיניום

זה אחד הפחדים שלי מלהתחתן...
שאני יגיע למצב הזה...
גיוועלד...

תגובה: זוגיות מתקדמת לפני 3 שנים, 3 חודשים #131454

• צורצור
  • דירוג פלטיניום

אחי,
פחד מנישואין הוא משהו שהייתי מברר.
אם זה קשור להתמכרות, אז תברר עם מכורים. אבל סיכוי טוב, ככה נשצע לי ממך, שזה יושב על מקום אחר שכדאי לברר. מציע לך לפנות לאנשי מקצוע (מטפלים/יועצי שידוכים). יכול לתת לך המלצה. יכול גם לדבר איתך בטלפון ולברר קצת מה אתה מרגיש.
שולח לך בפרטי את הטלפון שלי.

לשאוף תמיד להתקדם!

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.63 שניות

Are you sure?

כן