ברוכים הבאים, אורח

לגרום לעצמך להיות מוכרח
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: לגרום לעצמך להיות מוכרח 654 צפיות

לגרום לעצמך להיות מוכרח לפני 5 שנים, 5 חודשים #115044

• יסוד
  • חבר ותיק

קראתי בספר מכתב מאליהו שהצדיקים יודעים לגרום לעצמם להיות מוכרחים לעשות טוב,ולכן מצליחים.
רציתי לשתף בדרך מסוימת שיכולה לעזור:
מכירים את זה שאתם נקיים רק זמן קצר ואתם אומרים לעצמכם "אסור לי ליפול עכשיו, לא עבר מספיק זמן"?
זה אומר שאנחנו מרגישים מוכרחים שלא ליפול עכשיו, ואז כשעובר הזמן הזה ומרגישים שעבר מספיק זמן, אז כבר לא מרגישים מוכרחים ואז נופלים. אז הרעיון זה שאם הצלחתי להחזיק יומיים, אז אני אומר לעצמי שמעכשיו זה זמן הנקיות המינימלי שאני לא נופל ממנו, וככה אני אחזיק יומיים באמת כי אני מוכרח. וככה כל פעם להגדיל קצת קצת את המספר ימים המינימלי.
מה אתם חושבים על זה?

תגובה: לגרום לעצמך להיות מוכרח לפני 5 שנים, 5 חודשים #115049

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה!
נראה לי שזה תלוי איפה אתה עומד מבחינת תאווה...
אני ניסיתי להגדיל כל פעם במעט, והצלחתי טיפה....
כיום לא מעניין אותי כמה ימי נקיות אני יצבור.... מעניין אותי לחיות כל יום כמו שאני רוצה, ולא כמו שהיא רוצה....

בהצלחה גדולה

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: לגרום לעצמך להיות מוכרח לפני 5 שנים, 5 חודשים #115056

• צורצור
  • רצף ניקיון נוכחי: 721 ימים
  • דירוג פלטיניום
לפי מה שדיברתי עם חברים  אמרו לי שאני לא מכור כבד.
לי השיטה הזו לא עבדה. נתקעתי על ארבעה ימים. אז שיניתי את ההגדרה מנפילה בארבעה ימים לשתי נפילות בשבוע וזה לא עזר, ואז לשלוש נפילות בעשרה ימים, וכו' גם הגעתי לרמת ה-100 נפילות בשנה וזה לא עזר. היתה לי טבלה של שנתיים עם סימונים של כל הנפילות, וסטטיסטיקות של כל ההצלחות הכי טובות (כלומר מה השיא בלי נפילות ןמה השיא עם נפילה אחת ומה עם שתיים, עד מאה או יותר. אם תרצה אני אוכל לשלוח לך. נראה לי שזה שמור לי).
ברמת הפתרון זה לא עזר לי, 

אבל זה עזר לי בעידוד גם כשהייתי נופל הייתי רואה שלמרות הנפילה עדיין התקדמתי בכמה מדדים. ושאם לא התקדמתי, אז לפחות עכשיו יהיה קל להתקדם וכו'.
גם נדרים ודברים בסגנון לא עבדו לי, אבל יש כאחה שחיים על זה ועובד להם. 
שווה לנסות. 
ככה למדתי מהחברים כאן וככה הולך ומתחדד לי כל הזמן - אם יש לך רעיון נחמד - תנסה ותספר לנו איך הולך. מקסימום תפסיק - אבל תשמח את הנפש שלך ותן לה לנסות להשתמש בכלים שהיא רוצה. 
רק תעדכן אותנו ותהיה ערני שאתה לא מתרץ תרוצים למה ליפול ולמה עכשיו זה לא זמן מתאים לפעול. תהיה ערני לראות אם התאוה מוצאת תכסיסים לעקוף אותך בלי שתשים לב ותהיה איתנו כל הזמן.
רק לא לבד

לא עוקב אחרי שרשורים שכתבתי בהם. אם אתם רוצים שאראה את התגובה שלכם, כתבו לי בפרטי.

לשאוף תמיד להתקדם!
(זה היה השם שלי בפורום בימים הראשונים. שיניתי כי רציתי שם שיתן אוירה יותר אנושית).

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.41 שניות

Are you sure?

כן