ברוכים הבאים, אורח

להלחם עם התאוה ראש בראש - לרדת לרמה שלה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: להלחם עם התאוה ראש בראש - לרדת לרמה שלה 561 צפיות

להלחם עם התאוה ראש בראש - לרדת לרמה שלה לפני 5 שנים, 6 חודשים #114931

• צורצור
  • רצף ניקיון נוכחי: 721 ימים
  • דירוג פלטיניום

חשבתי על כמה כלים שעוזרים לי להלחם עם התאוה, ואז חשבתי שזה ממש ראש בראש.
אני רק מציין שבעיני מדובר בירידה לרמה של התאוה, שאולי זה לא אידאלי אבל זה כלי. כמו שדוד המלך אומר "עם נבר תתבר" ומפרשים שאין זה אידאלי לרמות רמאי, אך אם אי אפשר אחרת, אז לעשות את זה. אז אני חושב שזו צריכה להיות שאיפה עבורנו, אך כרגע אנחנו צריכים לרמות את התאוה.
כמה דוגמות: התאוה אומרת לנו "רק פעם אחת. רק הצצה אחת, ליטוף אחד, מחשבה אחת וכו'", אז אנחנו אומרים לה "רק להיום" או "רק אחרי הריצה" או "רק אחרי שאתקשר לחבר" וכו'.
היא אומרת "אתה נמצא בתקופה קשה, בגלל זה נפלת, בגלל זה תמשיך ליפול" וצריך להגיד לה "אני נמצא בתקופה קשה וכל הצלחה שלי עכשיו היא עוגן שתשמח אותי".

אני חייב להודות שיצא לי קצת גרוע. היו לי הרבה רעיונות בימים האחרונים ופתאום הכל ברח, אבל הייתי חייב לכתוב עכשיו כדי להרגע. אולי לכם יהיו רעיונות נוספים...
לילה טוב. 

לא עוקב אחרי שרשורים שכתבתי בהם. אם אתם רוצים שאראה את התגובה שלכם, כתבו לי בפרטי.

לשאוף תמיד להתקדם!
(זה היה השם שלי בפורום בימים הראשונים. שיניתי כי רציתי שם שיתן אוירה יותר אנושית).

תגובה: להלחם עם התאוה ראש בראש - לרדת לרמה שלה לפני 5 שנים, 6 חודשים #114932

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום

כל הכבוד נהגת כמו מחלים אמיתי, כתבתי אמש שגן לי קרה ככה אתמול שמהבוקר דחיתי לצהריים ובצהריים אמרתי לה שניפגש בערב . אך אחהצ שיתפתי חברים על המחשבות ועל השיח שהיה לי עם התאווה והכל התמוסס.
תודה לך אבא יקר 

תגובה: להלחם עם התאוה ראש בראש - לרדת לרמה שלה לפני 2 שנים #142036

• צורצור
  • רצף ניקיון נוכחי: 721 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה לך!

לא עוקב אחרי שרשורים שכתבתי בהם. אם אתם רוצים שאראה את התגובה שלכם, כתבו לי בפרטי.

לשאוף תמיד להתקדם!
(זה היה השם שלי בפורום בימים הראשונים. שיניתי כי רציתי שם שיתן אוירה יותר אנושית).

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.37 שניות

Are you sure?

כן