ברוכים הבאים, אורח

מכירים את התחושה שקשה לאהוב?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מכירים את התחושה שקשה לאהוב? 643 צפיות

מכירים את התחושה שקשה לאהוב? לפני 5 שנים, 6 חודשים #114827

• צורצור
  • רצף ניקיון נוכחי: 721 ימים
  • דירוג פלטיניום

לפני כמה שנים התיעצתי עם מטפל על קושי מסוים והגענו למסקנה מסוימת. לא אלאה אתכם בפרטים.
אחרי החתונה (שנתיים פלוס) הולכת ונרקמת לי מחשבה שיש לי קושי לאהוב וזה מתחבר לי למה שדיברתי בזמנו עם אותו מטפל.
עד עכשיו חשבתי שזו בעיה שאינה קשורה להתמכרות שלי. אמנם חשבתי שאם אני אפתור את הבעיה הזו זה יעזור לי להתמודד עם ההתמכרות, אבל לא חשבתי שהבעיה הזו נובעת מההתמכרות.
נכון שאם הייתי מכור עד החתונה (אני עדיין מכור, אבל גם נגמלתי. זה מה שאני מתכוון כשאני אומר ש"הייתי" מכור), אני יכול להיות די בטוח שבגלל זה אני לא מצליח לאהוב אנשים?
אני פשוט רואה עכשיו סרטונים של פורטיפיי ולמדתי שם שזה נזק שקורה.
יש כאן עוד מישהו שזה קרה לו?
יש כאן מישהו שיצא מזה והצליח לחזור לאהוב אנשים?
אני חייב תקוה,
אני רוצה לשמוע רעיונות מחברים איך יוצאים מזה, כי לא עוזר לי שנגמלתי מההתמכרות.
אני יודע להצביע על הבעיה שלי! אני לא מצליח לאהוב, איך אני חוזר לזה?
בימים האחרונים ממש הייתי בדילמה בתחום: היה ברור לי שיש לי חסימה כלשהי ברגשות וזה היה מובן לי. הרי אני אדם מאוד שכלי וגם מאוד חכם, אז ממילא אני פחות רגשי. אבל אז שמתי לב שאני יודע להעלב, אני יודע לסלוח, אני יודע להתגעגע, לבכות משיחת טלפון, אז איפה החסם הרגשי שלי?
ועכשיו, בום! קיבלתי את התשובה, והיא נראית לי כל כך נכונה! אני פשוט לא יכול לאהוב! אני אדם רגשי כמן כולם, שאולי מקבל החלטות בעיקר על פי השכל, אבל אני רגשי. רק הרסתי לעצמי את האפשרות לאהוב.
ממתין בקוצר רוח למי שיוכל לעזור לי.

לא עוקב אחרי שרשורים שכתבתי בהם. אם אתם רוצים שאראה את התגובה שלכם, כתבו לי בפרטי.

לשאוף תמיד להתקדם!
(זה היה השם שלי בפורום בימים הראשונים. שיניתי כי רציתי שם שיתן אוירה יותר אנושית).

תגובה: מכירים את התחושה שקשה לאהוב? לפני 5 שנים, 6 חודשים #114828

• החרשן
  • חבר חדש

גם אני חוויתי זאת בעבר והבחנתי בקורולציה די ברורה בין היכולת שלי להתרגש מדברים לבין ההתמכרות ההולכת וגדלה. ב"ה היום אני נקי יותר ומתרגש יותר מהחיים. 
בהצלחה רבה!! אוהבים אותך אחי!

תגובה: מכירים את התחושה שקשה לאהוב? לפני 5 שנים, 6 חודשים #114831

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום

אין מצב לאיש רגשי כמוך שאין בו אהבה .
אני לא יודע היכן אתה ממוקם בהחלמה , אך אני משהו בסגנון הזה . ככל שההחלמה התקדמה וככל שהיתחברתי יותר לאבא היקר בחיבור אליו , ועם הרבה נתינה בקבוצות ועם חברים. האהבה החלה לחלחל אלי והרגשתי איך אני מתחיל  להיתקרב אל ילדיי עם חיבוק יותר ארוך עם נתינה מדהימה בבית וככל שלמדתי יותר להגיד אוהב אותך ואותכם, זה מגיע והגיע אסירות תודה לאבא היקר.

תגובה: מכירים את התחושה שקשה לאהוב? לפני 5 שנים, 6 חודשים #114834

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

יש לי הרבה מאוד מה לומר בנושא. אבל ברשותך אדבר רק על עצמי. 
אני מאוד מזדהה עם התחושות שאתה מתאר. 
בשלב מסוים בהחלמה הבנתי שהמושג אהבה מעוות אצלי.
היום אהבה בשבילי, זה מה שאני נותן בשביל מישהו אחר ללא שום קבלת רווח. ככה אני אוהב מישהו אחר.
ודבר שני אני לומד היום, שאהבה זה משהו שלא בא לי בטבעיות. אני חייב לעבוד על זה כל הזמן.

מקווה שעשיתי סדר, אשמח להרחיב בפרטי, או במועד אחר.

בהלחמה.

תגובה: מכירים את התחושה שקשה לאהוב? לפני 5 שנים, 6 חודשים #114837

• צורצור
  • רצף ניקיון נוכחי: 721 ימים
  • דירוג פלטיניום
לגבי מה שכתב החרשן, אני מתרגש מהחיים. מרגיש שיש לי רק קושי לאהוב.

לא עוקב אחרי שרשורים שכתבתי בהם. אם אתם רוצים שאראה את התגובה שלכם, כתבו לי בפרטי.

לשאוף תמיד להתקדם!
(זה היה השם שלי בפורום בימים הראשונים. שיניתי כי רציתי שם שיתן אוירה יותר אנושית).

נערך לאחרונה: לפני 5 שנים, 6 חודשים על ידי צורצור. סיבה: שכחתי לציין פרט

תגובה: מכירים את התחושה שקשה לאהוב? לפני 5 שנים, 6 חודשים #114857

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

יש אפשרות שאתה צריך מטפל לזה,
אבל גם הנקיון יתן לנו כוח לאהוב, מנסיון.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.40 שניות

Are you sure?

כן