ברוכים הבאים, אורח

רוצים לשתף בחויה שלכם מיום כיפור?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: רוצים לשתף בחויה שלכם מיום כיפור? 466 צפיות

רוצים לשתף בחויה שלכם מיום כיפור? לפני 5 שנים, 7 חודשים #114480

• צורצור
  • רצף ניקיון נוכחי: 721 ימים
  • דירוג פלטיניום

זו פעם ראשונה שאני מגיע ליום כיפור נקי ברצף מאז של שנה שלמה! אני קורא את "תפילה זכה" ואני קולט שהמילים "הוצאת זרע לבטלה" מקבלות אצלי משמעות אחרת לגמרי.

אני נרשמתי לאתר בגלל צורך להתקדם בדברים מסויימים. אבל פתאום ביום כיפור, בזכות כל השיתופים שלכם נפל לי האסימון שבמשך 9 שנים בערך, עד החתונה,  היתה לי התמודדות מסוג אחר. הייתי נופל (מה שהגדרתי אז נפילה אינו מה שאני מגדיר היום) פעמיים בשבוע בממוצע (עשיתי רישום במשך שנתיים או יותר, לא זוכר), עליות וירידות - 0 התקדמות. אני נשוי שנתיים ומאז ההתמודדות שלי השתנתה ומה שהגדרתי לפני החתונה כנפילה שונה ממה שאני מגדיר היום. בכל אופן, לפי ההגדרה הישנה נפלתי פעמים בודדות. לא מאוד עקבתי משום ששמתי לב בעיקר לדברים אחרים שבהם רציתי להשתפר. אבל אני זוכר את הנפילה האחרונה לפי ההגדרה הישנה. היא היתה בר"ח אב תשע"ז.
הגעתי ליום כיפור נקי!
תודה לכם! רק בזכותכם שמתי לב לזה!

לא עוקב אחרי שרשורים שכתבתי בהם. אם אתם רוצים שאראה את התגובה שלכם, כתבו לי בפרטי.

לשאוף תמיד להתקדם!
(זה היה השם שלי בפורום בימים הראשונים. שיניתי כי רציתי שם שיתן אוירה יותר אנושית).

תגובה: רוצים לשתף בחויה שלכם מיום כיפור? לפני 5 שנים, 7 חודשים #114484

• סמואל
  • רצף ניקיון נוכחי: 499 ימים
  • חבר חדש

מעריך בטירוף!! 

אני הגעתי ליום כיפור הזה אחרי סך הכל 45 יום נקיים ואני יודע כמה זה היה לי קשה, אז שנה שלמה וואו, 
אבל אתה נותן לי תקווה לעתיד שאולי גם אני יגיע ככה ליום כיפור הבא. 

תמשיך להצליח, ומקווה שבעזרת ה שנה הבאה אתה עם שנתיים פלוס נקיות ואני עם שנה פלוס. 

תגובה: רוצים לשתף בחויה שלכם מיום כיפור? לפני 5 שנים, 7 חודשים #114513

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אסירות תודה על קבוצה בכיפור שמאוד חיבר אותי
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: רוצים לשתף בחויה שלכם מיום כיפור? לפני 5 שנים, 6 חודשים #114636

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

איזה יופי לראות שיש תקווה. 
יש חברים שנקיים.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.39 שניות

Are you sure?

כן