ברוכים הבאים, אורח

היי שלום.
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: היי שלום. 1131 צפיות

היי שלום. לפני 5 שנים, 8 חודשים #114123

בוקר טוב..
אז בזמן האחרון אני מוצא את עצמי במין דיכאון. נופל לא מעט, ואני מרגיש ניכור גדול כלפי הגוף שלי. התחלתי לראות את עצמי בעין מאוד לא יפה. זה הגיע למצב שממש התחלתי לשנוא את עצמי ואת המשיכה שלי לפורנוגרפיה. להרגיש מאוכזב מעצמי.

זה הכניס אותי למצב ממש לא פשוט, אני מאוד מנסה לצאת ממנו ולאהוב ולקבל את עצמי יותר, עם כל זה שאני רוצה להילחם בתאווה.
העניין הוא שאם כל אחד אחר היה במצב שלי- הייתי מייד מחבק אותו ואומר לו שהוא אדם נפלא וכמה אני מעריך אותו. לא הייתי חושב עליו רע אפילו לרגע.  אבל עם עצמי.. אני לא מצליח לקבל אותי.

חוץ מזה. אני מרגיש שנגמר לי כוח הרצון. אני יודע שלא משנה כמה אנסה- בסוף אפול. גם אם זה ייקח שבוע וגם אם זה ייקח שבועיים.. בסוף זה גובר עלי. בכללי תמיד היה חשוב לי בעתיד לבוא להגיע נקי וטהור לאשתי, להקים משפחה בלי כל השטויות והתאוות האלה בחיים שלי, ולהיות עובד ה' מתוך נקיות. ועכשיו, כל הדברים האלה עדיין חשובים לי, אבל זה לא מחזיק אותי יותר. אני כבר לא מצליח לגייס את הרצון שלי. בקושי מצליח להילחם.. נשבר מהר יותר, ואז חושב על זה ואומר.. ברור שיכולתי להצליח למשוך את זה עוד ולא ליפול.

אני נמצא עכשיו בשירותי הצבאי.. ומה שקורה זה שבצבא אני מצליח יפה להתגבר.. אני עסוק, אין כמעט פרטיות וכו', ובבית.. אני נופל בקלות. גם כשאני מנסה להעסיק את עצמי, לצאת וכו'.. בסופו של יום אני אמצא את הפרצה ואפול בה. וזה ממש מבאס אותי, שהחזרה הביתה, שהיא דבר כל כך מרגיע ומשמח וכיף, שאמור לטעון אותי בכוחות.. פתאום הוא גם מחליש ומדכא, ומפיל.

זהו, עד כאן שפכתי את ליבי, בטוח שאם יש מישהו בעולם שיבין את התסביכים שלי אלה האנשים היקרים שפה. אז תודה לכם מראש.
שבת שלום! יעקב

תגובה: היי שלום. לפני 5 שנים, 8 חודשים #114135

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
מזדהה איתך,
ממליץ להתחלה להיות בקשר עם חברים מהפורום,
זה יעזור לך בהמשך הדרך.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: היי שלום. לפני 5 שנים, 8 חודשים #114144

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום
"זהו, עד כאן שפכתי את ליבי, בטוח שאם יש מישהו בעולם שיבין את התסביכים שלי אלה האנשים היקרים שפה. אז תודה לכם מראש."

לצערי או לשמחתי, אני מבין את זה מאוד. שנים חשבתי שאני הבן אדם היחיד הלא שפוי שעדיין תקוע שם, שנים הייתי בטוח שאני הולך לקבר עם הסודות האלו. 

יש פתרון. 
הפתרון שאני מכיר ואני נקי בזכותו זה 12 צעדים.
ממליץ לך מאוד לנסות את זה גם.

אוהב.

תגובה: היי שלום. לפני 5 שנים, 7 חודשים #114154

• shemor
  • רצף ניקיון נוכחי: 588 ימים
  • חבר חדש

קודם כל חזק וברוך על השיתוף אני מצאתי שזה מטוד משמעותי ופורק מעליך עול ...
דבר שני אל תשכח שההתמכרות הזאת גורמת לנו ל"פיצול אישיות" 
מצד אחד הצד המכוער הזה של התאווה,היצר הלא נשלט ולאחר מכן הנפילות ואז מרגישים נורא 
ומצד שני אתה עצמך האמיתי הבנאדם הטוב שבך

נראה לי כדאי אחרי נפעלה כן להתאכזב מעט מעצם הנפילה אבל בוא לא נשכח שאנחנו אנשים טובים לכל אורך הדרך ובע"ה נצא מזה הצורה הטובה ביותר 
בהצלחה והחלמה מהירה לכולנו

תגובה: היי שלום. לפני 5 שנים, 7 חודשים #114160

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

ברוך הבא,
מבין את הכאב, 
ממליץ כהתחלה, להשתתף ולשתף בפורום.... משם תתגלגל בעזרת ה' לדרכים שיובילו אותך לנקיות

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.41 שניות

Are you sure?

כן