ברוכים הבאים, אורח

בחסד אלוקים "נפלתי"
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: בחסד אלוקים "נפלתי" 1416 צפיות

בחסד אלוקים "נפלתי" לפני 5 שנים, 8 חודשים #113700

• אושי
  • רצף ניקיון נוכחי: 28 ימים
  • חבר קבוע

כן, הפעם אני מודה לאלוקים, גם על הנפילה שלי במוצ"ש האחרון, וזה לאחר 109 ימי נקיות מאוננות שלא היה קל בכלל, ולמה? כי מקווה שזה יעזור לי להבין באמת עד כמה אני מכור חלש וחסר אונים מול התאווה, ושאני מוכרח וחייב כח גדול ממני שיעזור לי לא לחזור ככלב שב על קיאו, כי הבעיה שלי היא שתוך כמה ימים מהנקיות אני שוכח לגמרי שאני מכור, ובכלל מה הבעיה מידי פעם לצפות "בקטנה" בפרנו, ואולי אף לאונן, הרי זה מרגיע, לא? אז לכן אני חושב שהנפילה כעת נענעה אותי לבין שזה לא כך,
ואשתף ממסקנותיי בעקבות הנפילה, ויותר נכון מימי הנקיות, עד יום ה-70 בערך שמרתי באמת על נקיות מושלמת, אבל מאז הייתי מידי פעם נופל בחיפוש ובצפייה ואף בפרנו, והעיקר מה שנזהרתי זה לא לאונן "כי היקר זה לא לאפס" מבחינתי, וכל זה כיום נראה לי רמאות גמורה, כי יש אולי איזה משהו ב-לא לאונן, אבל אם כל הזמן לא שומרים על העיניים, והראש מסתובב כמו מאוורר, וכך גם המח לא מפסיק מלדמיין ולחשוב , אז כל העסק רקוב מבפנים, אני מכיר משהו שאומר שנקי כבר 5 שנים לפי הגדרות SA, אבל הוא משתף מידי פעם על התכתבויות בצ'אטים, ולכן אני חושב שכן מומלץ לאפס, ואז זה גורם פעם הבאה לא ליפול אף בדברים "הקטנים", בנוסף לזה לעשות צעדים לשתף חברים וכמה שיותר, וגם לזכור שהנפילה מתחילה מלחיצת כפתור קטנה לכיוון התאווה.
בהצלחה לכולם,
ומתפלל לאלוקים שישמור אותי נקי
ונתחיל עם רק להיום
ובעיקר שאזכור את המרור שיש לי אחר נפילה
ושלא יצא לי מהראש שאני מממכככוווורררר

תגובה: בחסד אלוקים "נפלתי" לפני 5 שנים, 8 חודשים #113701

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אוהבים אותך אושי היקר,
מכיר את המסלול שלך, מזדהה מאוד,
אתה בדרך הנכונה,
תמשיך לבוא, תתקדם בכל הדברים הקטנים מול התאווה,
אני בטוח שתמצא חיים חדשים שלא הכרת בעבר,
באהבה, אח לדרך.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: בחסד אלוקים "נפלתי" לפני 5 שנים, 8 חודשים #113710

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

רק אל תפסיק לבוא לפה

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: בחסד אלוקים "נפלתי" לפני 5 שנים, 8 חודשים #113715

אוף אתה צודק ואני מרגיש עכשיו את היום ה70 שלך,
נקווה שאני אלמד מהנפילות של אחרים.
תודה על הפוסט.

תגובה: בחסד אלוקים "נפלתי" לפני 5 שנים, 8 חודשים #113741

• אחד2
  • רצף ניקיון נוכחי: 580 ימים
  • דירוג כסף
אוהבים אותך אושי  

לי לא עוזר כל המסקנות והידיעות. הרי במוקדם או מאוחר הראש שלי יתחיל שוב לספר לי סיפורים והאובססיה שוב תתפרץ בי וזיכרון הכאב מפעם הקודמת לא תגן עליי.
בשביל שאני יחיה מפוכח ומשוחרר. אני חייב לחיות חיים רוחניים. ולזה אני יכול להגיע אך ורק על ידי עבודה מתמדת של הצעדים. 
תודה ששיתפת
יש תקוה נשיר כולנו יחד, יש אמונה חזקה מכל הפחד
לא נפול, לא נרעד, כי אנחנו לא לבד
יש לנו ד' אחד.

ליצירת קשר: 0529992@gmail.com

נערך לאחרונה: לפני 5 שנים, 8 חודשים על ידי אחד2.

תגובה: בחסד אלוקים "נפלתי" לפני 5 שנים, 8 חודשים #113748

אושי אח יקר ואהוב...
תודה רבה...
בפירוש קיבלתי המון... תזכורת חזקה לצעדים 0-1, לשאיפה של אפס סובלנות לתאוה... שהשאיפה היא שיהיה רק ניצחון גובר והולך על התאוה... כי היא סם נוראי ממש אפילו במינונים הקטנים ביותר... המחשבה הזו שבדיוק היא, תעשה אותי ליותר מאושר.... רק מה, אני חסר אונים מוחלט מולה, וחייב שכח גדול ממני יציל אותי...
אז מזדהה איתך לחלוטין... ומתפלל מכל הלב, לחיבור לאלוקים.. לשפיות, לשלוה...

תגובה: בחסד אלוקים "נפלתי" לפני 5 שנים, 8 חודשים #113782

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים. 
חברים אומרים שמנפילה אפשר או להתרסק או לצמוח. 
מאחל לך זינוק כלפי מעלה.

יום שפוי ונקי.

תגובה: בחסד אלוקים "נפלתי" לפני 5 שנים, 8 חודשים #114034

• שמעון3
  • חבר ותיק

אושי היקר, אני מזדהה אתך מאוד וכמו שכבר כתבו הדרך היחידה לעלות על "דרך" היא להתחיל חיים רוחניים, חיים שמבוססים על רצון האלוקים, למשל אני מאוד רוצה עכשיו ללכת לראות סרט טוב (בלי קשר לתאווה) ואני יודע שאני לא יכול לראות מידי הרבה,(זה לא שאני מוותר על סרטים בכלל, אבל אני מוריד במינון, רק להיום)  כי אז אני נכנס שוב לרצון העצמי ולעולם הקטן הזה שהוא מאוד דומה לתאווה עולם "הרצון העצמי" שזה שורש המחלה שלי "ניתוק" במקום חיבור, ומה שאני מתרגל עכשיו זה "חיבור" לחברים לאלוקים, וככה פעולה אחרי פעולה וכל יום רק להיום, וע"י חיבור לאחרים אני אתפתח רוחנית ויהיה לי לפתע קל להיות נקי כי זה יגיע לבד מהקב"ה מאחל לנו רק להיום יום של חיבור אמתי וניקיון, אמן. 

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.42 שניות

Are you sure?

כן