ברוכים הבאים, אורח

אני מאמין
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אני מאמין 970 צפיות

אני מאמין לפני 5 שנים, 9 חודשים #113428

שהבורא יתברך שמו יודע כל מעשה בני אדם וכל מחשבותם .... ומעניש לעוברי רצונו!!!
וכשאני הולך לבריכה המעורבת - לא בשביל להתרחץ. בשביל לצפות במתרחצות - הרי שאני עושה בדיוק מה שהוא אסר.
וכשאני משוטט באינטרנט - באתרים מטונפים -  הרי שזה בדיוק מה שהוא אסר.

ובהתגלות כבודו יתברך בביאת משיח צדקינו במהרה בימינו יהיה כזה אור בעולם - אור הקדושה. איך אזכה לכך? עיניים מטונפות וטמאות כמו שיש לי - הלא הם יסתנוורו.
דרש רבי שמלאי: מאי דכתיב הוי המתאוים את יום ה', למה זה לכם יום ה', הוא חשך ולא אור. משל לתרנגול ועטלף שהיו מצפין לאור, אמר ליה תרנגול לעטלף, אני מצפה לאורה שאורה שלי היא, ואתה למה לך אורה" (סנהדרין צח ע"ב).ובעומק העניין אפשר לצרף לכך את אין גהינום לע"ל אלא הקב"ה וציא חמה מנרתיקה. צדיקים מתענגים בה ורשעים נידונים בה. מה זה בדיוק אותה חמה? ומהו נרתיקה? גילוי כבודו יתברך. הקדושים יזכו עם עיניים קדושות לראות. הטמאים יסתנוורו!

תגובה: אני מאמין לפני 5 שנים, 9 חודשים #113434

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אני גם מאמין בזה,
השאלה אם האמונה הזאת עזרה לי להפסיק,
אני לא מזלזל בשום דבר,
אבל הלקאה עצמית, רק החזיר אותי לשימוש,
באהבה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: אני מאמין לפני 5 שנים, 9 חודשים #113439

אבי גולן,

לפחות אני יודע שמישהו קורא את זה. תודה. אבל אני כותב את זה בעיקר לא לך ולא לכם. רק לעצמי. וגם לא' נוסף. סתם לעוד מישהו.

מחובתי לציין שאת ה"פירוש" על ה"חמה ונרתיקה" הגיתי תוך כדי כתיבה וללא בירור או בדיקה בשום מקום. אין לי שום הבנה בסתרי-תורה ואין לי מושג למה זה מרמז והא העניין בכלל קשור. אך דבר א' ברור לי. שיהיה גילויים אדירים עצומים ומדהימים. ומי שיהיה לו עיניים קדושות יזכה לכך.

וכשאני מטנף את עצמי - ואת עיני - ומטמא את כל גופי -

הרי שההסתנוורות מעוצם האור -

וכשאעזוב את גופי הטמא, כמה תינוקות יצאו לקראתי? יערכו לי קבלת-פנים? אבא. למה רצחת אותנו? למה לא נתת לנו צ'אנס להכנס לגוף? למה השארת אותנו להיות נשמות משוטטות? שדים ורוחות?

ומה אענה אז? מה אומר להם? במקום שאוכל לזכות להתענג על זיו השכינה אצטרך להתמודד איתם.

תגובה: אני מאמין לפני 5 שנים, 9 חודשים #113443

• זיו מציע
  • רצף ניקיון נוכחי: 1196 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אני מציע את עצמי לפניך לעשות בי ככל שתרצה

לא יודע מה להגיד בדיוק, סתם עוד. חיבוק גדול. נשמע שכואב לך. מאוד.
אבל עלי אני אגיד לך, שהמחשבות האלה לא נתנו לי כלום. אני לא חושב שיצאו לקראתי כל אלו שסחטתי בנחלים... האמת לא מסתדר לי שזה יהיה המשך הסיפור שלי. 
אני אגיד לך מה המשך הסיפור שלי, נכון לכרגע. עבודה רוחנית, בהנחיית ספונסר ודיבוק חברים לדרך, שיתופים ועזרה. תפילות. בקשת עזרה. כניעה. חמלה. על אחרים ועל עצמי. ראיית הטוב. קבלה. 
זה מה שעובד לי. 4 שנים מאז פעם אחרונה שסחטתי בנחלים... 4 שנות ניקיון וצמיחה נפשית ורוחנית. לפני זה אוננתי וראיתי פורנו בין פעמיים לחמש בשבוע. מגיל 14 עד גיל 33. 
לי זה עובד. אתה מוזמן 

את רוב הדברים העברתי,
נשאר רק עוד ארגז אחד,
כדי להרים אותו, אני צריך עזרה.
שמימית.
(אביתר בנאי)

תגובה: אני מאמין לפני 5 שנים, 9 חודשים #113458

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך - עוד מישהו
בשבילי זה שימוש (כמעט) לכל דבר, כל ההלקאה העצמית והאשמה העצמית. 
היום אני מבין, ואני כותב עלי, שאני חולה ואני לא קשור לכל אי אלו מאמרים שנכתבו עבור אנשים בריאים.
כשקיבלתי את עצמי והתחלתי לאהוב את עצמי בדיוק איך שאני, קרה בי שינוי מסוים.
אני מאחל גם לך את השינוי הזה.

אוהב

תגובה: אני מאמין לפני 5 שנים, 9 חודשים #113484

זיכני הבורא ואינה לידי חוברת שיוצאת לאור באופן קבוע ושבגליון האחרון ייחדו את החוברת לנושא של שמירת עינים בהלכה ובאגדה. בהשקפה ובמוסר. קראתי בשקיקה ובלעתי בצמא. א׳ מהדברים שהם כותבים שם זה שישנם את חוש הטעם בפה את חוש הריח באף ואת חוש הראיה בעניים. בעולמינו התחתון אנו עיקר הנאתינו וחיותינו מן הפה התחתון. בבעולם שמעלינו ג״ע התחתון מהריח באף שנמצא מעל הפה ובג״ע העליון מהראיה בעיניים שנמצאות מעל האף. צדיקים יושבים ועטרותיהם בראשיהם ונהנים מזיו השכינה. ולכן כ״כ חשוב לשמור על עיניים קדושות וטהורות. ונקיות.

מאז הפסקתי ללכת לבריכה המעורבת.

וה׳ הטוב יכפר בעד.

שאזכה.

תגובה: אני מאמין לפני 5 שנים, 9 חודשים #113501

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אבל מה לעשות אם אני מפשיט את כל אחד/אחת שאני רואה ברחוב, בראש שלי?

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.42 שניות

Are you sure?

כן