ברוכים הבאים, אורח

אני פשוט דפוק
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אני פשוט דפוק 798 צפיות

אני פשוט דפוק לפני 5 שנים, 10 חודשים #112851

• אאאפ
  • רצף ניקיון נוכחי: 78 ימים
  • חבר חדש

חברים אני חייב עזרה!!
היתה לי בשבוע וחצי האחרון תקופה ממש טובה. לפני שבוע וחצי החלטתי שאני פשוט שם סוף לנפילות שלי! ושמתי נטספארק בפלאפון, ובאמת הרגשתי שזו התחלה של תקופה חדשה וטובה.
היום התארחתי אצל קרובי משפחה והם הציעו לי לקחת את המחשב לחדר לראות סרט או משהו בסגנון, וכמו מטומטם לקחתי איתי את המחשב (מה חשבתי שיקרה?! דפוק שכמוני!)
ובאופן לא מפתיע נפלתי.. עכשיו אני מרוסק שבור נתוץ לרסיסים!! מה עושים? אני לא רוצה את זה! אני רוצה להיות יהודי קדוש! אני רוצה להקים בית קדוש בישראל בקדושה ובטהרה! אני רוצה לצאת מהרפש הזה! מה אני עושה???
עזרהההה

תגובה: אני פשוט דפוק לפני 5 שנים, 10 חודשים #112855

• לא סגור
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • חבר חדש
אח יקר
עצור רגע. אל תשנא. זה באמת נסיון מטורף, כמעט בלתי אפשרי מה שעברת.
אוהב אותך. באמת. כל כך מזדהה עם הכאב הזה, עם השלב הזה.
תנשום, תתחיל מהתחלה, לנסות ולהחזיק מעמד להיום.
מבטיח לך שיש סיכוי להצליח באמת להיות נקי, המון זמן. תקרא מה קורה פה, תכתוב, תרגיש חלק ממה שקורה פה באתר המדהים הזה! השלב הזה שתארת הוא ראשוני ואני חושב שכולם חווים אותו בצורות שונות, תדע לך שזה לא הולך להיות ככה לעולם. הייתי בדיוק במצב כזה שמתי חסימות בכל מקום אפשרי! ופתאום משום מקום היתה מגיעה "הזדמנות" ומנפצת לי הכל, ככה הייתי תקופות מאוד ארוכות! שנים. משהו קרה לי פה באתר, משהו השתנה, לא יודע בדיוק איך ולמה. פתאום הצלחתי לעמוד באתגר של 90 היום! הגעתי להרבה יותר! ובכל הזמן הזה היו לי הזדמנויות "לקחת מחשב לחדר" וגיליתי שיש חיים שלמרות שהאופציה הזו קיימת ניתן לעמןד מולה ולא ליפול. גיליתי שזה אפשרי. אחי היקר והאהוב, תרגיש באמת באמת בלב שאוהבים אותך ומחבקים אותך חיבוק כזה שנותן אהבה, אמון, אמונה וכח. תנשום. ותצטרף פה יחד עם כל החברים והסיפורים המדהימים שפה. אני מאמין שמה שנתן לי את היכולת להתמודד זה התחושה של הביחד שיש פה.
אוהב אותך חבר יקר. באמת

תגובה: אני פשוט דפוק לפני 5 שנים, 10 חודשים #112858

• חזקי
  • רצף ניקיון נוכחי: 44 ימים
  • חבר חדש

חבר!
אתה ממש לא דפוק... להיפך. סיפור קלאסי לחלוטין... מוכיח שאתה מעוניין. והראיה ששמת חסימה של נטספארק (שאגב היא חסימה ממש טובה. אני גם משתמש בה.). תתחיל שוב. עם כל הכח! אתה יכול ועוד תראה מלא הצלחות! 
ש ב ע יפול צדיק וקם ! ! ! הרגע הזה הוא המבחן של היצר הרע. הוא מחכה לראות איך תגיב עכשיו. תיפול ברוחך חלילה או תפעיל שרירים לרגע, מחשבה קטנה לקלוט את הפואנטה שלו - ותתגבר. אני בטוח שתלך על האופציה השנייה. הח י י ם שיש אחר כך הם באין ערוך לרגעיות שבנפילה. לך על זה. אוהב אותך ומאמין ובטוח שתצליח!
איתך. חזקי. 

תגובה: אני פשוט דפוק לפני 5 שנים, 10 חודשים #112860

• צריך חבר
  • רצף ניקיון נוכחי: 927 ימים
  • דירוג פלטיניום

מדהים השבוע וחצי של נקיות שהיה לך 
לגבי הנפילה בא נחשוב ביחד מה אפשר לעשות 
האופציה הראשונה הינה הסינון לא עזר נוריד אותו וניפול עוד מאה פעם לא נראה לי כדאי
האופציה השניה נקבע סופית שאני דפוק וניפול עוד מאתים פעמים גם זה לא נראה לי כדאי
אופציה השלישית וואו מדהים שבוע וחצי של נקיות נכון היתה נפילה אבל בא נתרכז בנקיון שהיה ואיך אני חוזר אליו כמה שיותר מהר ואם צריך משנה הגדרות אולי לא לצפות במחשב לבד או כל מה שעולה לך בראש ואז אולי תיפול עוד כמה פעמים בודדות אני הייתי הולך על אופציה כזו או דומה לה 
בהצלחה

תגובה: אני פשוט דפוק לפני 5 שנים, 10 חודשים #112861

• שי מחלים
  • רצף ניקיון נוכחי: 15 ימים
  • חבר ותיק
  • רק להיום

וואו, ממש הזדהתי עם כל מילה שכתבת! וזה בגלל שגם אני דפוק, דפוק לגמרי - לא מסוגל להתמודד מול התאווה הזאת לבד אפילו לרגע. כמות הפעמים שעליתי על המחשב 'רק' בשביל משימה מסויימת: לראות סרט\לשלוח מייל\לבדוק אוטוביסים וכו וכו... וכל פעם מחדש הייתי בטוח שהפעם אני לא יגלוש לפורנוגרפיה, הפעם המשימה שיש לי לעשות היא חשובה, אני בפוקוס, אז אני יעשה אותה ויכבה את המחשב מייד - אחרי שעתיים אני נזכר שיש לי משימה לעשות אבל כל הפורנו הזה ממסך לי את החשיבה ואני לא כל כך מצליח לעשות את המשימה אז אני מסיים את המשימה בצורה ממש דפוקה במקרה הטוב או שאני ממשיך לצפות בפורנו במקרה הרע.
בהחלט דפוק - ואני מברך את היום הזה שגיליתי שאני דפוק, כי רק אז התחלתי להבין שיש לי בעיה רצינית ושאני צריך לשנות גישה כדי לטפל בבעיה הזאת - הגישה הישנה שניסיתי אותה במשך שנים לא עבדה אף פעם כמעט.
מאוד אהבתי את מה שכתב לך החבר שקורה לעצמו 'לא סגור'. בהחלט יש תקווה. אפשר להיות דפוק אבל לא "מרוסק שבור נתוץ לרסיסים!!" כמו שכתבת. יש תקווה ויש הרבה הצלחות ואפשר לחיות חיים נורמליים גם עם הבעיה הזאת.
ה' אוהב אותך והביא אותך לכאן ואני בטוח שיש לך עוד דרך לעבור - תתייעץ עם החברים כאן מה הדרך שהם עברו ובאיזה כלים הם השתמשו.
אני מברך אותך שבעתיד הלא רחוק תהיה שמח ושלם בדרך הזאת ואפילו שתזכה "להקים בית קדוש בישראל בקדושה ובטהרה!" אמן

רק להיום!

תגובה: אני פשוט דפוק לפני 5 שנים, 10 חודשים #112862

• איש פלא
  • חבר ותיק
  • "איש פלא ונשמתי פלא גדול"
שלום אפ (שלחתי לך הודעה באישי)

אני רואה שיש בך רצון חזק להפסיק. תדע לך שאם תשמור על הרצון הזה חי, אתה גם תצליח! לא משנה כמה פעמים עוד תיפול, אתה תמשיך לחזק את הרצון ולראות התקדמות בדרך שלך אל עבר המטרה. 

לגבי עצמי אני יכול להעיד, שהנפילות שלי הגיעו בזמנים בהם: לא כיוונתי למטרה.  כלומר לא ראיתי מה חשוב לי ביום יום, לאן אני מתקדם ובאיזה דרך אני צועד (מכאן שמם של הצעדים, אני מניח;)

עם הזמן הבנתי שיש לי דרך משלי שעלי לצעוד ולעבור. גילתי אלו מהדברים  עוזרים לי לשמור על הליכה והתקדמות בדרך, ואלו מורידים אותי ממנה.  כאשר אני חי בסתמיות, בלי כיוון, מטרה וכלים, פשוט שאני עתיד למצוא את עצמי הולך לאיבוד בדרכים אחרות. וזה ממש נאחס..  הניסיון חיים לימד אותי שאני חייב כלים בשביל להצליח בדרך. הכלים הם בסיס שכול מטייל והולך דרכים לוקח איתו בשביל להגיע מנקודה אחת לנקודה אחרת בדרך לא ידועה, והם: מצפן + מפה + סימני דרך (שלא תמיד גלויים וצריך לחפשם היטב ובריכוז)  והכי חשוב אנשים טובים ללכת איתם ביחד, כי לבד זה ממש לא שווה!

לכן אני ממליץ לך, אם אתה רוצה לשמור על הכיוון והדרך להתחיל לצאת למסע, ולארגן לך את הכלים הנחוצים לך להתקדם בשביל בבטחה, שתצליח לשמור על הכיוון בלי ללכת לאיבוד!

אתה יכול להתחיל בכך שתברר לעצמך מה היו ההבדלים בין הימים שהצלחת לשמור על ה"נקיות" , לבין הימים בהם נפלת.

אתה מוזמן לשתף ולכתוב כאן בקבוצה. ככה אנשים נוספים ירוויחו מימך.

אתה מוזמן לכתוב לי באישי. בהצלחה גדולה בדרכך אל המסע הגדול!
נערך לאחרונה: לפני 5 שנים, 10 חודשים על ידי איש פלא.

תגובה: אני פשוט דפוק לפני 5 שנים, 10 חודשים #112865

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אוהבים אותך,
אנחנו לא דפוקים, אנחנו קצת חולים, רואים קצת תאווה,והעולם מתהפך,
תמשיך להתחבר איתנו, אולי אתה מכור אולי לא,
אבל כרגע תנסה להפסיק, ועם הזמן תשובות יבאו.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: אני פשוט דפוק לפני 5 שנים, 10 חודשים #112880

אוהב אותך
מתפלל להצלחתך...

תגובה: אני פשוט דפוק לפני 5 שנים, 10 חודשים #112917

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום
ובאופן לא מפתיע נפלתי.. עכשיו אני מרוסק שבור נתוץ לרסיסים!! מה עושים? אני לא רוצה את זה! אני רוצה להיות יהודי קדוש! אני רוצה להקים בית קדוש בישראל בקדושה ובטהרה! אני רוצה לצאת מהרפש הזה! מה אני עושה???

מה אני מוכן לעשות בשביל זה?
אני כשעניתי שאני מוכן לעשות כל מה שחבר/ספונסר יאמר לי שהוא עשה, וזה עבד בשבילו - התחיל אצלי השינוי.
מאחל לך גם.

תגובה: אני פשוט דפוק לפני 5 שנים, 10 חודשים #112924

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
נפלת באמת???
או רק שיתפת מהעבר???
לא הבנתי???
באהבה, אחי.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: אני פשוט דפוק לפני 5 שנים, 10 חודשים #112926

נתן 01 רק ציטט את אאאפ בהתחלה

תגובה: אני פשוט דפוק לפני 5 שנים, 10 חודשים #112957

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום
אבי גולן כתב on 08 יוני 2018 07:49:
נפלת באמת???
או רק שיתפת מהעבר???
לא הבנתי???
באהבה, אחי.

.....
גם היום אני צריך לזכור כל יום, שאני חולה, ואין לי שום כוח מול התאווה. רק להיום אני מוכן להיכנע, להוריד את הראש שלי, ולהתחיל לסתום את הפה ולפתוח את האוזניים.
מאחל לעצמי עוד יום אחד של חיבור לכוח העליון שלי.

גם אני אוהב אותך.
נתראה היום? או בשבוע הבא בדרום?

תגובה: אני פשוט דפוק לפני 5 שנים, 10 חודשים #112962

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
כל הכבוד על שבוע וחצי, בכלל לא מובן מאליו!

עכשיו כשטעמת את השפיות מקווה שזה יתן לך את הדרייב לנסות שוב. המקרה ההוא שהוביל לנפילה הוא חריג. קורה שמגיעים לפירצה ונופלים, ובשלב ההחלמה בו אתה נמצא אף אחד לא ציפה ממך להצליח בהתמודדות הזו, מה שכן מצופה ממך זה לנסות שוב

בהצלחה חבר יקר
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.65 שניות

Are you sure?

כן