ברוכים הבאים, אורח

ספרות וריכוז עצמי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: ספרות וריכוז עצמי 526 צפיות

ספרות וריכוז עצמי לפני 5 שנים, 10 חודשים #112843

• zoher
  • רצף ניקיון נוכחי: 319 ימים
  • חבר קבוע

שלום חברים , שבוע טוב.מזמן לא יצא לי לכתוב, (אחרי קריאה של ספרים בשבת ,מכל מיני סוגים כולל ספרי החלמה )
ויש לי שאלה. אני  אוהב לקרא.בורר את הספרים שלי אבל בסופו של דבר זה משהו שמסב לי הנאה.למרות שלא תמיד יוצא לי.
בעבר גם אהבתי לראות סרטים אבל זה לא עושה טוב להחלמה וויתרתי על זה כמעט לגמרי. אני חסר אונים מול כמעט כל סוג של סרט אז לא שייך עבורי לפחות בתקופה זו לצפות.
בעניין ספרים, 
העניין הוא שאני מתחבר לספרים עצובים, עם סוף שגורם לי להתרגש ולבכות אפילו. וגם מתחבר לספרים שבהם הדמות הראשית הוא בריכוז עצמי גבוה , מונע מהפרעות רגשיות או אובססיות .(מסתבר שיש ספרים כאלו ומצאתי אותם).
אני בריכוז עצמי גבוה עקב קריאה לפעמים ומסוגל פשוט לריב עם אנשים שמפריעים לי בשעת הספר שלי. שמתי לב שזה פוגם לי לפעמים בהחלמה.לחיבור בין אנשים בכלל...במיוחד כאשר אני מזדהה עם הדמות הראשית ורואה בו את עצמי, זה די מנתק אותי מרוחניות לפרק זמן מה שמתי לב..
 בורר את הספרים שלא יהיה בהם תאווה אבל עם כל זהתוכן כזה של ספרים קצת מנתק אותי מהתוכניות . 
מצד שני מרגיש האמת שלא נשאר לי תחומי עניין ודברים שאוכל להנות  מהם  בכללי.... 
זהו,רק לשתף ואשמח לשמוע אם מישהו חווה משהו  דומה .... תודה !!!

תגובה: ספרות וריכוז עצמי לפני 5 שנים, 9 חודשים #112915

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים, תודה על השיתוף. 
אני עצלן וכלן אני קורא פחות. אבל עדיף לברוח ללא תאווה מאשר לתאווה. בהמשך ע"י חוויה רוחנית, פשוט לברוח לאבא אוהב.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.29 שניות

Are you sure?

כן