ברוכים הבאים, אורח

רעיון שעלה לי-זקוק לשיתוף פעולה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: רעיון שעלה לי-זקוק לשיתוף פעולה 492 צפיות

רעיון שעלה לי-זקוק לשיתוף פעולה לפני 5 שנים, 10 חודשים #112756

• סמואל
  • רצף ניקיון נוכחי: 499 ימים
  • חבר חדש

שלום לכולם, 
חבריי השותפים למלחמה היומיומית ביצר! 

אני חבר באתר כבר תקופה ארוכה, ראיתי עליות וירידות, הצלחה של למעלה מ90 יום ונפילות של יום אחרי יום. 

מניסיוני האישי, איני יודע האם זה אצל כולם ככה הרבה מהפעמים סיבת הנפילה היא נטו שיעמום.. (כמובן שגם התאווה והיצר הרע אבל הסיבה שלא מצליחים להתגבר זה כי אין מה לעשות משוטטים פה ושם רואים זה וזה ובום נופלים וכמובן שמתחרטים אחר כך) 

כמה כלים באתר הזה באמת מיועדים לפתרון לדבר, טלפונים בין חברים וכו'
הרבה אנשים לא רוצים לחשוף את עצמם מסיבות ברורות ואין צורך להסביר ולכן לא רוצים להשתתף באמצעים הנ"ל,  גם אני מוגבל בגלל הסיבות האלה ויצא לי לא פעם ולא פעמיים אחרי שחשבתי למה נפלתי לומר לעצמי אם היה לי מה לעשות או סתם מישהו שיעסיק אותי במשך עשר דקות עד שיבוא חבר שאז כבר לא תהיה לי את האפשרות ליפול, הנפילה הייתה נמנעת! 

ניסתי תקופה להשתמש בכלי של הפורום שעזר לי בכמה מקרים אבל לא המשכתי כי פורום מיועדים יותר לדיונים רצינים ולא לפטפטת ובגלל שכך אנשים גם מגיבים פה בזמנים מסוימים ולא כל הזמן זמינים. 

בתקופה האחרונה ראיתי שפתחו חדרי צאט קבוצתיים, יתכן שפתחו את זה לפני הרבה זמן, אני פשוט גולש דרך הנייד וידוע לי שהייתה תקופה שזה לא עבד שם, דיברתי על זה כבר לפני תקופה ארוכה בצאט עם אחד ממנהלי האתר ואמר שיסודר, לא עקבתי, בקיצור רק לאחרונה התוודאתי לענין הזה, וכמובן ששמחתי, הנה עוד כלי שיעזור לי להתמודד, נכנסתי כמה פעמים לצ'אט בזמנים קריטים מבחינתי ולצערי לא היה שם אף אחד! 
באופן כללי עקבתי בימים האחרונים אחרי הצאט ולא ראיתי שהרבה אנשים מחוברים. 
אין לי תלונות חס וחלילה ברור לי שכל אחד ועיסוקיו כל אחד ועניניו ואין תלונה על אף אחד, רציתי להציע ב' דברים לייעול המערכת ולטובת הציבור המתמודד,

א.יש לך כמה דקות פנויות כנס לצאט תשאיר אותו פתוח בפלאפון במחשב לא משנה יתכן שיבוא מישהו שזקוק לעזרה מיידית וזה שתדבר איתו כמה דקות יציל אותו מהנפילה!  אפילו שיחת חולין שכל אחד מאיתנו יכול לעשות בלי קשר לעזרה נפשית וכדומה, פשוט מה שלומך, מה קורה, מה עשית היום, מה עובד, מה לומד וכו' יכולים להעביר לבנאדם המשועמם שבדרך ליפול את העשר דקות רבע שעה שפשוט יגרמו לו לא ליפול. 

ב. לעשות ביננו תורנות שתשתדל לכסות כמה שיותר זמן, לא חייב להיות שהיא תכסה 24/6 ברור שאנשים לא יכולים כל הזמן וכו' אבל כן שכל אחד ינסה להתחייב כמה שיותר לזמנים מסוימים שבו הוא כונן תורן שזמין לעזרה לכל מי שיצטרך, 
דיברתי על זה עם אחד המנהלים והוא תמך בענין, אם תהיה היענות ציבורית לזה אני ידבר איתו שיקח על עצמו לעשות את סדר התורנות ואת הפרטים הטכניים, או שמישהו אחר יתנדב לעשות את זה. 
הערת אגב,  לא התעסקתי הרבה בצאט ולכם אני לא יודע כמה הוא נוח? האם הודעות ממנו קופצות או שצריך כל הזמן לעקוב ואולי יהיה אפשר לשפר את זה, מי שיודע אשמח אם יעלה לפה ויפנה את תשומת ליבם של מנהלי האתר התותחים! שעושים יומם ולילה למען מטרה נעלה זו. 

אשמח מאוד לתגובות ולדיון על ענין זה, 
אני באופן אישי אשתדל בעזרת ה' להיות כמה שיותר בזמני הפנוי בצאט בשביל לעזור לאנשים. 

תודה רבה לכולם

(מקווה שפרסמתי את זה בפורום הנכון.. אם לא אשמח שלא ינעלו ויעבירו לפורום מתאים) 

תגובה: רעיון שעלה לי-זקוק לשיתוף פעולה לפני 5 שנים, 10 חודשים #112765

יפה מאוד, מצוין.
צריך להיות בפעילות, הפוכה, כל הזמן.

אוהב 

אין תחליף  ל ח ו פ ש.  נקודה.

תגובה: רעיון שעלה לי-זקוק לשיתוף פעולה לפני 5 שנים, 10 חודשים #112784

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
חבר, אני זמין בשבילך 24/6 תנסה,
תנסה ליצור קשר טלפוני עם חברים מהפורום באנונימיות, ואני מאמין שתמצא המון חברים שישמחו להיות איתך בקשר.

דרך אגב, במכשיר שלי הצ'אט לא עובד,
כנראה בגלל הסינון.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: רעיון שעלה לי-זקוק לשיתוף פעולה לפני 5 שנים, 10 חודשים #112791

• סמואל
  • רצף ניקיון נוכחי: 499 ימים
  • חבר חדש

תודה על הזמינות, איפה זה? בצאט אתה תהיה זמין? 

טלפון זה לא אנונימי לכן הצעתי את הצ'אט, אני רואה שאין היענות ציבורית רצינית לענין. 

תגובה: רעיון שעלה לי-זקוק לשיתוף פעולה לפני 5 שנים, 10 חודשים #112826

סמואל אח יקר
אשמח מאד להתכתב איתך, לדבר איתך, בכל דרך שתבחר... שלח לי הודעה בפרטי, וננסה לתאם זמן...  טלפון מחסוי יכול להיות אנונימי....
לגבי עצם הרעיון, הרעיון מעולה, אך קשה מאד לישום... ביחוד שהרוב באיזה שהוא שלב ויתרו באיזה שהיא רמה על האנונימיות בשביל להחלים.....
אוהב אותך
נ.ב שלחתי לך, בעבר, בודאות, הודעה אחת, לפחות, ואם אני לא טועה, מופיע לי שלא פתחת אותה....

תגובה: רעיון שעלה לי-זקוק לשיתוף פעולה לפני 5 שנים, 10 חודשים #112836

• איש פלא
  • חבר ותיק
  • "איש פלא ונשמתי פלא גדול"
נראה לי שאם הגעת למקום של שעמום, אתה כבר בנפילה

לפחות ככה זה אצלי.

השעמום זה מקום לא בריא בנפש שלא יודע ליצור לעצמו חיים, הסיבה שיש ניתוק בין הנפש למהלך החיים.

פעילות חברתית וחברות היא ללא ספק מקור הכרחי לחיוניות וחיים לאדם. אבל אם כול הזמן שהגוף והמוח שלנו לא עסוקים במשהו נחפש מסיחים.. זה לא יפתור את הבעיה. זה כמו לקחת אקמול, ולטפל בכאב ולא לטפל במקור הבעיה.

אני אישית נופל בזה הרבה.. אני מעסיק את עצמי הרבה בכתיבה לאנשים, או בקריאה של דברים.. שגם משמשים לי סוג של תרופת מנה.. במקום לדעת להרגיש ולחיות את הרצון הנפשי שלי לחיים שגם פעילים וגם יוצרים מתוך מקור החיות ששופע ממקור הנצח.

התאווה מוציאה את האדם מהעולם ומביאה אל 'קברות התאווה', אז בשביל מה בכלל נבראה? מהו סודה הנשגב של התאווה?

פרשת בהעלותך ממשיכה את המסע במדבר אל הארץ המובטחת, אבל במסע הזה יש גם לא מעט מהמורות ורגעים לא נעימים, חטא המתאוננים, העם דורש בשר, ביקורת פנים משפחתית על התנהלותו של משה עם האישה הכושית אשר לקח.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

www.google.com/url?hl=iw&q=https://www.inn.co.il/News/News.aspx/374510&source=gmail&ust=1527921566518000&usg=AFQjCNESW06JBPVIh2pLU7R0ZmvjVEr0IQ" href="/www.inn.co.il/News/News.aspx/374510" option="www.inn.co.il/News/News.aspx/374510" target="_blank">www.inn.co.il/News/ />News.aspx/374510

למה נועדה התאווה ואיך להתמודד אתה?

התאווה מוציאה את האדם מהעולם ומביאה אל 'קברות התאווה', אז בשביל מה בכלל נבראה? מהו סודה הנשגב של התאווה?

נערך לאחרונה: לפני 5 שנים, 10 חודשים על ידי איש פלא.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.46 שניות

Are you sure?

כן