ברוכים הבאים, אורח

ונשמרתם
(0 צופה) 

נושא: ונשמרתם 3799 צפיות

ונשמרתם לפני 5 שנים, 11 חודשים #112661

יצא לי לשמוע לאחרונה מכמה שניסו להשתחרר דרך ארגון 'ונשמרתם' והצליחו.
אך הייתי רוצה לשמוע מעוד חברים ממי שניסה האם זה עבד לו.

הם טוענים שהבעיה במקורה הם כוחות רוחניים הפועלים עלינו, הדוחפים אותנו... ולכן ממילא לפי זה הפתרון הוא להכריתם ולהרגם, בכך נפסיק את הדחף. מהם.
לטענתם הדרך להרגם הוא באמצעות שני דברים בעיקר: קריאת שמע שעל המיטה עם כוונה מיוחדת כלשהי. ב. תיקון מיוחד לפגם הנוצר מכך. וזה מפסיק את הדחף לטענתם. 

ניסיתם?
כי אם זו דרך טובה למה להסתבך ולסבול הרבה? 
אשמח לשמוע...

אין תחליף  ל ח ו פ ש.  נקודה.

תגובה: ונשמרתם לפני 5 שנים, 11 חודשים #112666

• robinhood
  • דירוג פלטיניום

חיפשתי באינטרנט ולא מצאתי. יש לך קישור ? 

בכל מקרה, יכול להיות שהתיאוריה שלהם טובה. אבל מניסיון - לשמוע שכל מה שצריך זה לקרוא קריאת שמע בכוונה מיוחדת ואיזה תיקון וזהו זה מאוד מפוקפק במקרה הטוב.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: ונשמרתם לפני 5 שנים, 11 חודשים #112668

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
הקשבתי,
לצערי ולדעתי, זה שיחות חיזוק, והתועלת שלהם בשבילי מאוד קטנה, הרעיון נכון אבל קשה לישם,
ב 12 צעדים נותנים לי כלים להתחבר רוחנית,
באהבה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: ונשמרתם לפני 5 שנים, 11 חודשים #112670

• איש פלא
  • חבר ותיק
  • "איש פלא ונשמתי פלא גדול"

יש דרך ארוכה שהיא קצרה, וקצרה שהיא ארוכה  

במילים אחרות: קיצורי דרך, יכולים להאריך לך את הדרך..  
 ובהבנה עמוקה, כשהדרך כול-כך יפה ומרשימה(גם אם קשה) למה בכלל לנסות לקצר אותה!? 

תגובה: ונשמרתם לפני 5 שנים, 11 חודשים #112671

• אח-שמח
  • רצף ניקיון נוכחי: 2855 ימים
  • חבר ותיק

לא מכיר ספציפית את הארגון אבל הרעיון מוכר לי מאד
ניסיתי להכרית את החוחים באמצעות כל סגולה אפשרית, אני כנראה מהווה אינציקלופדיה לעניני סגולות בנושא זה.
בשבילי כלום לא עבד... סליחה.
12 צעדים זו דרך חיים שעובדת עבורי ואני לא יחליף אותה בשום דבר

אם אלוהים נראה רחוק לפתע, מי זז?

תגובה: ונשמרתם לפני 5 שנים, 11 חודשים #112699

לא ידוע לי על אתר שלהם, אלא על הדרכה פרטנית הנמסרת בקוו התוכן שלהם. איך לפעול להצלחת השחרור. (ב: 0772222221)
לטענתם, כבר מדובר בכמה מאות שעשו את הסוף לסיפור הזה. זה מאחוריהם.

[למרות ששמעתי מכלי ראשון כ-3 מקרים קשים שזה עבד אצלם יפה יפה] לי קצת קשה להאמין ישר... אני רוצה לבדוק יסודי היטב! ולכן שאלתי.. 
וכמו שאמר אבי גולן יש בזה מן האמת. אך עד היכן הם צודקים ומצליחים?  

ואגב, נזכרתי ששיטתם נתמכת גם על פי המבואר ברמח"ל בדרך ה' (שישנם כלים רוחניים להגביר או להחליש הצלחה בכל תחום בחיינו).

מי יהיה מוכן לנסות בכדי להגיד לנו? פשוט בואו נחסוך את כל הסבל הגדול והמיותר וזהו. למה להשתגע ולהתחרפן מהתאווה?? 

אבי גולן, השיטה שלהם אינה בנויה על 'שיחות חיזוק' אלא על כמה תיקונים מיוחדים שיש לבצע באופן אישי על פי מה שגילה בדורנו הרב המקובל יוסף שני. (שאגב מדובר באדם לא רגיל בכלל ויש עליו סיפורים שלא היית מאמין).  

תגובה: ונשמרתם לפני 5 שנים, 11 חודשים #112700

אח-שמח כתב on 24 מאי 2018 09:28:

לא מכיר ספציפית את הארגון אבל הרעיון מוכר לי מאד
ניסיתי להכרית את החוחים באמצעות כל סגולה אפשרית, אני כנראה מהווה אינציקלופדיה לעניני סגולות בנושא זה.
בשבילי כלום לא עבד... סליחה.
12 צעדים זו דרך חיים שעובדת עבורי ואני לא יחליף אותה בשום דבר

לא צריך להחליף דבר שעובד. עובד? - יפה. מצוין.  
רק שצעדים היא דרך שדורשת התמסרות והכנעה ארוכה. היש לכל אחד את הכוח והיכולת לכך? 

ובאגב, הרבה פעמים ראיתי את סוד ואסירותודה שאומרים שהם פתוחים לשמוע על כל הצעה ופתרון - ממקום של ענווה,  ואף פעם לא הבנתי אותם; הרי אם לדברכם הפתרון היעיל ביותר הוא הצעדים אז למה אתם שומעים על עוד אפשרויות? למה אתם לא סוגרים לכולם את הדלתות על שאר ההצעות ומשאירים רק את הצעדים?
כיום נפל לי האסימון, פתאום קלטתי שגם גם הם מבינים שבאמת קיימים עוד דרכים להשתחרר. ולכן למרות שהדרך שלנו עובדת (הצעדים), כדאי לתת צ'אנס לעוד פתרונות - כי אולי גם להם יהיה בשורה טובה בסופו של דבר. 

נערך לאחרונה: לפני 5 שנים, 11 חודשים על ידי חידושים מדהימים.

תגובה: ונשמרתם לפני 5 שנים, 11 חודשים #112701

איש פלא כתב on 24 מאי 2018 08:47:

יש דרך ארוכה שהיא קצרה, וקצרה שהיא ארוכה  

במילים אחרות: קיצורי דרך, יכולים להאריך לך את הדרך..  
 ובהבנה עמוקה, כשהדרך כול-כך יפה ומרשימה(גם אם קשה) למה בכלל לנסות לקצר אותה!? 

זה נכון אם יצאנו מנקודת הנחה שיש פה עניין של דרך קצרה או ארוכה. אבל אם אנו שוללים את ההנחה הזו, אלא שאנו באים וטוענים שיש פה פספוס ושגיאה בפעולה הנכונה שעשינו עד היום (פשוט לא פעלנו נכון עד היום) ממילא הפתרון הוא מידית. 

תגובה: ונשמרתם לפני 5 שנים, 11 חודשים #112704

התקשרתי, באמת בראש פתוח. ולא.. לא יעבוד לי. 

הפתרון העיקרי שלהם זה לקרוא זוהר או אוה"ח הק' חצי שעה ביום. לי הייתה תקופה שהייתי בחבורה של קריאת זוהר, והייתה לי חצי שעה יומית. לפני כן הייתי קבוע בבית במחשב, מאונן, שוטף את עצמי ורץ (כי אחרתי קצת כדי לא לפספס לגמור..) לקרוא זוהר כדי לשטוף את הנשמה. קשה לתאר את התחושה, שאני מרגיש כ" כ מטונף, וקורא זוהר.. 
וגם תשובה לא עזרה. לעשות 10 פעמים תשובה שלמה בשבוע אחד כשבין לבין נפילות איומות.. סימן שזה לא עובד. 

כמובן הם מגבים את עצמם בכך שצריך לשמור לא לחזור למקומות ש" בראת שם מזיקים", אבל מה אם המקום הזה הוא הבית שלך, המיטה שלך וכו'. זה ודאי עצה נכונה שגם היום אני מקיים. רק שעד שהגעתי לתכנית לא יכולתי להמנע מלהכנס לאותם מקומות ומצבים, עם התכני. יש לי את ההבנה הנפשית והמניע למה לא להכנס, ומה לעשות אם נכנסתי, או אם אני מוכרח להכנס. 

למדתי שיש דברים שעוזרים לאנשים אחרים. אני לא כ"כ מבין איך. אבל יש דברים שקשה לי להאמין בהם. מה שבטוח, שלי זה לא עובד. מאידך, לא ראיתי אף אחד שלקח ברצינות את 12 הצעדים ולא הצליח. 

בהצלחה לכולם! 

אי אפשר להתקדם בלי לעבוד!

ריבון העולמים ידעתי ידעתי ידעתי
כי הנני בידך, בידך, בידך לבד
כחומר, כחומר, ביד היוצר
ואם גם אתאמץ בעצות ותחבולות
וכל יושבי תבל יעמדו לימיני להושיעני ולתמוך נפשי
מבלעדי עוזך ועזרתך
אין, אין, אין עצה וישועה

אם אני לא דבוק למעלה אני דבוק לקרקעית

תגובה: ונשמרתם לפני 5 שנים, 11 חודשים #112708

- בסד ובהשתדלותנו,

תודה רבה רבה לך על בדיקת הדברים יותר לעומק!

אך לענ"ד עדיין לא תפסת את מה שהם אומרים אשמח באם תוכל לבדוקם שוב, (אם תוכל כמובן, אתה לא חייב.):
       קריאת הזוהר לדעתם זה לא הפתרון! הפתרון לדעתם הוא דווקא השילוב של שני הדברים הבאים, 1. קריאת שמע בדווקא עם הכוונה המיוחדת שלה. 2. התיקון המיוחד שגילה המקובל יוסף שני:
[right]       [שהוא לצום יום אחד - שלושה פעמים; ואז בכל אחד מהצומות לפדות בכסף סך של 84 תעניות שזה יוצא כ-200 שקל לערך, ואז כשצמים ועושים את הפדיון יש תפילה נוראה מאוד שאומרים.. שהיא מתקנת את כל הפגמים שנוצרו מחמתנו ומכריתה את כל הכוחות הטומאה הפועלים עלינו והורגת אותם סופית. לאחר התיקון מרגישים לפתע, כעדויות רבות, שחרור עצום מאיליו.[/right]
       את התיקון הנ"ל יש לעשות על כל הדברים בהם יש הרגשת דחיפה בלתי נשלטת; שזה אומר אם אין לנו שליטה על הצפייה אזי עושים על העיניים 3 פעמים, ואם אין לנו שליטה על המחשבות אזי עושים 3 פעמים על המחשבות, וכן על הברית 3 פעמים;
       ובכל אחד מהם יש תפילה אחרת {של שמות קדושים מיוחדים} שנועדה להכרית ולהרוג את המזיקים, הדוחפים.
לאחר שעושים את מה שאנו מרגישים זקוקים לו {אם זה עיניים, ברית, מחשבה וכדו'} אזי זה מסיר את הבעיה לגמרי ושוב כבר אפשר לחזור למסלול החיים הרגילים. ואין צורך לשנות... ומה שאמרת שצריך שלא לחזור לאותו המקום של הנפילות זהו דווקא לפני הקרי"ש והתיקון! אך לאחריהם אין כבר שום בעיה.

ונציין שכל סוגי התשובה והצומות שעשינו 'מדעתנו' לא פתרו לנו את הבעיה כי הם אינם מכוונים לפתור נקודתית את הבעיה כפי שהתאים פתרון המקובל יוסף שני; כלומר כל תשובה שהיא לא תועיל {לפתרון} עד שלא נעשה כפי המתכון שגילו {שרק המתכון ההוא וההוא בדווקא ביכולתו לפתור את הבעיה משורשה}. כי על מנת להביא פתרון מועיל באמת אנו צריכים להבין בעלומות עליונים מה מועיל יותר ומה פחות, ומה שאנו עושים מועיל ממש קצת, ומה שהרב המקובל תיקון מועיל לגמרי. לדבריהם].

ואחזור שוב, שמאוד מאוד נשמח שיבדקו את זה לעומק מי שיכול, (תתעלמו לרגע מצורת הניסוח וההתבטאות בקוו שלהם, ותיגשו לעצם העניין והרעיון), אני לא מתנגד לכלום ולא בעד אף דבר, אני רק בעד הדברים שעובדים לנו, כל אחד ואחד מה שעובד לו.

נ.ב. אשית, לא מביע שום דעה ועמדה. מבחינתי כולם קדושים וכולם אהובים. ואני אוהב אתכם כנפשי! אני מעוניין סך הכל לבדוק את הדברים. כי אם בסופו של תהליך יש פה משהו שעובד! אז למה להסתבך ולהתחרפן מדי יום ביומו??

נערך לאחרונה: לפני 5 שנים, 11 חודשים על ידי חידושים מדהימים.

תגובה: ונשמרתם לפני 5 שנים, 10 חודשים #112715

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אולי תנסה אתה,
וספר לנו מה קורה אחרי,
באהבה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: ונשמרתם לפני 5 שנים, 10 חודשים #112717

אני אוהב אותך חידושים.
זכיתי לשוחח איתך כמה פעמים ועד כמה שאני כשר להעיד אתה באמת מחפש את כל הדרכים כדי להינצל מההתמודדות הקשה הזו ולעזור לכמה שיותר אנשים, אשריך.

רק תזכור דבר אחד, אל תצפה לקבל אמפתיה ממכורים שעובדים צעדים, כי מצד אחד הם שבעו סגולות עד למעלה מהאף ומצד שני הם מרגישים שיש להם דרך חיים חדשה ולא רק פתרון לתאווה.

מכור שעובד צעדים, מבין בשלב כזה או אחר שהוא לא מתמודד עם התאווה וזהו, הוא מאמץ לעצמו דרך חיים רוחנית.
נכון שהיא קשה ומאתגרת, שהיא דורשת כניעה והתמסרות, אבל היא מתגמלת בכפל כפליים ולראשונה נותנת תחושה אמיתית של רוגע וביטחון.

אז כל הכבוד על ההשקעה, בכנות אני מעריך אותך על העקביות והנחישות, אבל אל תצפה להזדהות ממכורים כמוני.

מקווה שהובנתי.

תגובה: ונשמרתם לפני 5 שנים, 10 חודשים #112718

• אח-שמח
  • רצף ניקיון נוכחי: 2855 ימים
  • חבר ותיק

כיום נפל לי האסימון, פתאום קלטתי שגם גם הם מבינים שבאמת קיימים עוד דרכים להשתחרר. ולכן למרות שהדרך שלנו עובדת (הצעדים), כדאי לתת צ'אנס לעוד פתרונות - כי אולי גם להם יהיה בשורה טובה בסופו של דבר. 

אני מסכים שיש עוד דרכים
ספציפית הדרך הזו או דומיה לא עבדו בשבילי.
כנראה כי אין לי בעיה רוחנית של מזיקים וכדומה שגורמים לי להשתמש, כי אם זו הייתה הבעיה שלי אז המזיקים וכוחות הטומאה היו מתבטלים מזמן לאור כל הסגולות העוצמתיות שהפעלתי וברכות הצדיקים שקיבלתי
אם הכל לא עבד מסתבר שחיפשתי פיתרון לבעיה הלא נכונה
אני צריך תרופה למחלה ו12 הצעדים זו היא התרופה שלי.
ברור לי מנסיון של חברי למסע שברגע שאפסיק לקחת את התרופה אני יחזור לסבול ולכן אני לא יפסיק לקחת את התרופה הזו.
הטענה שלי היא מתוך ניסיון אישי ולא מתוך חוסר פתיחות למשהו אחר.
אדרבא, אם תנסה או תתן לי לדבר עם מישהו שסבל ממה שאני סבלתי וזה עזר לו אני ישמח לנסות...

אם אלוהים נראה רחוק לפתע, מי זז?

תגובה: ונשמרתם לפני 5 שנים, 10 חודשים #112720

תודה חברים שניסחתם בשבילי במילים בהירות מה שהרגשתי. 

התחלתי לכתוב תגובה נוספת והסתבכתי. איך אני מסביר את זה שאני לא מאמין בסגולות, לא מתוך כפירה אלא מתוך אמונה. הרגשתי שאני מתחיל לדבר מתוך התנצחות ווכחנות, מתוך ריצוי ועוד פגמי אופי והחלטתי לוותר על תגובה נוספת. במיוחד כשנזכרתי שאני לא אלוקים, ולכן העולם לא חייב לשמוע דווקא שאני צודק.. 

בינתיים הגבתם כל כך יפה, תודה! 
אי אפשר להתקדם בלי לעבוד!

ריבון העולמים ידעתי ידעתי ידעתי
כי הנני בידך, בידך, בידך לבד
כחומר, כחומר, ביד היוצר
ואם גם אתאמץ בעצות ותחבולות
וכל יושבי תבל יעמדו לימיני להושיעני ולתמוך נפשי
מבלעדי עוזך ועזרתך
אין, אין, אין עצה וישועה

אם אני לא דבוק למעלה אני דבוק לקרקעית

תגובה: ונשמרתם לפני 5 שנים, 10 חודשים #112724

תודה לכם חברים!!
אני אוהב אתכם ולא שופט ולא מחליט; 
כמו שאמר אחיד בשמיא, ותודה רבה לו על כך; אני משתדל ומנסה המון המון לעזור לחברים ויש לי קשר עם המון חברים ולכן כשאני מוצא משהו שמספרים עליו שהוא עובד.. תחילה אני מנסה אותו ובודק אותו לראות במה מדובר, ואם אני מתרשם שמדובר בבשורה טובה אני מעביר אותה הלאה... (ברוך ה' זכיתי לעזור לכמה וכמה חברים להפסיק את הנפילות. ואחד מהם למשל היה במשך שנים נופל כ-4 פעמים ביום, וכיום אפס נפילות! וכך כבר הוא נקי תקופה משמעותית ומכובדת). ואני יכול להגיד לכם, כמי שיש לו התמצאות וידע טוב בתחום, שמי שלא מכיר שיטות ודרכים והוא רוצה לנסות או מנסה דברים חדשים - המלצתי לו; עזוב הכול וגש ישר לעבודת הצעדים! אין תוכנית יותר בטוחה ממנה, אם כי ניתן להשיג תועלת גם בדרכים אחרות, אבל כאן ההיתרון הוא שיש לפנינו דרך סלולה - כיצד ומה לעשות. מה שאין כן בדרכים אחרות שאתה לא מכיר בדיוק וחבל להמשיך 'לנסות' וליפול עוד ועוד.
אלא שפה רציתי לבקש ממי שלא אכפת לו - שיבדוק את הדבר הנ"ל ששמעתי עליו, לראות האם אכן הם צודקים או שמדובר על סתם מקרים פשוטים וקלים. (ואם יהיה מי שינסה, שישתף אותי אח"כ. אצלי זה לא רלוונטי מאחר ואני נקי ברוך ה' גם בלי הדרך הזו. ונקי לחלוטין).

בקיצור אני בעד מי שעושה עבודת צעדים או מי שרוצה להתחיל אותה. כדאי בהחלט. מומלץ מאוד!  
ואגב, ההערות שלכם החכימו אותי ושלחתי למפעיל הקוו את הערות שלכם (בלשון שלי) לראות מה ואיך הם יגיבו, כי נראה שיש בדבריכם הרבה צדק.

לסיום תודה רבה לכם חברים שהארתם את עיני, בעדינות בחכמה ובכבוד.

אוהב אתכם מאוד מאוד!

נערך לאחרונה: לפני 5 שנים, 10 חודשים על ידי חידושים מדהימים.
זמן ליצירת דף: 0.67 שניות

Are you sure?

כן