ברוכים הבאים, אורח

צעקה גדולה ומרה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: צעקה גדולה ומרה 535 צפיות

צעקה גדולה ומרה לפני 5 שנים, 10 חודשים #112587

• צחי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 67 ימים
  • חבר קבוע

ערב טוב חברים.
אני כותב דבר זה בשעת לילה מאוחרת.
אני כבר נקי בערך 40 ומשהו ימים שזה יחסית הרבה זמן בשבילי. אתם זוכרים שכתבתי שאני שאני עכשיו נמשך להאתרי צאט סקס בגידות אסורות וכו זה התאווה החדשה שלי כבר לא מעניין אותי אתרי סקס ולא סרטים כי ראיתי הכול ואין שם דבר חדש.
את החיפוש הזה הצלחתי לעצור לתקופה.
השבוע אני מצאתי איזה אתר הכרויות בחינם ודרכו הגעתי לעוד כמה אתרים אני יודע שזה לא בסדר אבל זה מה שקורה איתי עכשיו.
אני מרגיש ממש מטומטם אך לא מצליח לשלוט בזה בכלל.
אני סטודנט ויש לי מלא לימודים על הראש ומלא דברים לעשות בבית ודוחה הכל לטובת חיפוש בלתי נגמר אחרי פנטזיות ללא תחתית.
מה גם שזה גוזל לי את השינה הלכתי לישון השבוע מאוד מאוחר.
גם כמעט נפלתי כמה פעמים אך הצלחתי להשתלט על הוצאת זרע לבטלה.
עכשיו ברגעים אלה לפני שאני כותב את המילים האלה אני כמעט מצאתי את עצמי בדרך לשרותים לאונן וממש ברגע האחרון אצלחתי למנוע זאת.
גולן אומר לי תשתתף בקבוצות אני לא יכול אני לא גר במרכז אני גר בשומרון לא יכול להגיע לקבוצות וגם לומד עכשיו ואין לי זמן לקבוצות טלפוניות בגלל זה אני מסתדר איכשהו לבד אבל זה כוח שחזק ממני ובסוף הוא ישבור אותי מקווה שלא.
אני חושב שאשתי מתחילה לחשוד בי אני הולך לישון מאוד מאוחר ואני הרבה עם הטלפון לאחרונה ועכשיו אם היא תקום בכלל הלך עלי.
מצפה לישוע שלמה וה' יסלח לי על כל פשעי ועל לא תחמוד אשת רעך ולא תתורו אחרי לבבכם ואחרי עיניכם.
היום הייתי בסיטואציה קשה הייתי במשרד עם בחורה ממש לא צנוע והייתי ככה להתחיל איתה מזל שיש לי טבעת על האצבע.
לילה טוב.

תגובה: צעקה גדולה ומרה לפני 5 שנים, 10 חודשים #112602

אוהבים אותך! 

א. יש קבוצות גם באיזור השומרון. אני יודע שיש באריאל, בבית אל, אני בטוח שבעוד מקומות, צריך לברר בsa. 
ב. אני למדתי בדרך הקשה שהתירוץ "אין לי זמן" לא משתלם. עדיף לי להקדיש חצי שעה ביום ואפילו שעה כדי ששאר היום אוכל לעשות שאר היום כמו שצריך את מה שאני צריך, מאשר לחסוך את הזמן לתוכנית ואז למצוא את עצמי שעות על גבי שעות בלילה באינטרנט, ואז להיות עייף כל היום, ולא מרוכז בגלל התאווה שמפמפמת בראש.. בקיצור: החלמה לפני הכל. 
ג. סדר עדיפויות. מה שווה התואר בלי חיים? בהסתרה ופחד תמידיים? אם המחיר יגיע לגירושין? בקיצור, כמו שאומרים: מבחנים אפשר להשלים, חיים לא. 
ד. אלוקים יסלח לך. האמת שהוא בכלל אוהב ומרחם עליך. יש לו תכנית נפלאה בשבילך, רק תן לו לנהל קצת את העניינים.. 

בהצלחה! 
אי אפשר להתקדם בלי לעבוד!

ריבון העולמים ידעתי ידעתי ידעתי
כי הנני בידך, בידך, בידך לבד
כחומר, כחומר, ביד היוצר
ואם גם אתאמץ בעצות ותחבולות
וכל יושבי תבל יעמדו לימיני להושיעני ולתמוך נפשי
מבלעדי עוזך ועזרתך
אין, אין, אין עצה וישועה

אם אני לא דבוק למעלה אני דבוק לקרקעית

תגובה: צעקה גדולה ומרה לפני 5 שנים, 10 חודשים #112607

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
שאלוקים יהיה איתך.
באהבה .
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: צעקה גדולה ומרה לפני 5 שנים, 10 חודשים #112623

• אושי
  • רצף ניקיון נוכחי: 28 ימים
  • חבר קבוע
שלום
אני גם כמוך סטודנט
נקי בערך מספר ימים זהה ומתחבר לכל מילה של 'בסד ובהשתדלותינו'
שווה לשרוף יהנו ת'זמן על קבוצות שיחות וכד' ע"מ לגלות שיש לך ים של זמן....
באהבה ובהצלחה
אושי

תגובה: צעקה גדולה ומרה לפני 5 שנים, 10 חודשים #112732

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום צחי1.
אוהבים אותך. תודה רבה לך על השיתוף ועל הכינות.
אני יגיב לחלק מהדברים. אני יקדים ואומר שכל כך הזדהיתי איתך ואומר עוד משהו קטן שיש גם פתרון למצב שלך רק אם תרצה.
"וה' יסלח לי על כל פשעי ועל...." - אני למדתי בתכנית שאני חסר אונים מול התאווה ואין לתאווה שום קשר לחוטא אלא לחולה. פשוט יש לי מחלה ולכן אני מטפל בה.
"אני סטודנט ויש לי מלא לימודים על הראש ומלא דברים לעשות בבית ודוחה הכל לטובת חיפוש בלתי נגמר אחרי פנטזיות ללא תחתית." - "וגם לומד עכשיו ואין לי זמן לקבוצות טלפוניות" - יש סיכוי שאתה סותר את עצמך? אז זהו שלא. זה בדיוק המחלה שלי. אני רוצה להפסיק ורוצה תוך כדי להמשיך. הפיצול אישיות שאני חייתי בה הייתה נוראה. רק היום אני רואה לאחור עד כמה דפוק הייתי.
"אני מרגיש ממש מטומטם אך לא מצליח לשלוט בזה בכלל." - במקום מטומטם - חולה.

מה שנשאר לך, זה להודות בחוסר אונים ולבקש עזרה מחברים שהיו במצב שלך והיום הם במקום אחר - רק להיום.

אוהב
יום שפוי ונקי.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.41 שניות

Are you sure?

כן