ברוכים הבאים, אורח

שבתון של החלמה מעולם אחר
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שבתון של החלמה מעולם אחר 923 צפיות

שבתון של החלמה מעולם אחר לפני 5 שנים, 11 חודשים #112275

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל

פעם בחצי שנה, מתקיים שבתון ליהודים מכורים לתאווה, שנקרא JSS, ראשי תיבות של Jewisgh Spiritual Shabbaton. בדרך כלל מתקיימים שלושה שבתונים כל פעם, אחד (הותיק והגדול) בארה"ב, אחד בארץ ואחד באירופה. השבת האחרונה התקיים השבתון בארה"ב ובאירופה, וכרגיל זאת חוויה שאי אפשר לפספס. פשוט להיות עם 350 עד 400 איש שנמצאים בתוכנית של החלמה, אנשים שמחוייבים לעבודה אישית, לשינוי ולצמיחה, זה דבר שאי אפשר למצוא בשום מקום אחר. הייתי בחדר עם חבר יקר שאני מדבר איתו כל יום בטלפון, לפעמים פעמיים ביום, אבל כמעט לא יוצא לנו להיפגש, וכעת זאת היתה הזדמנות לשבת שלימה ביחד. חבר נוסף שהיה איתנו בחדר הגיע במיוחד מהארץ, ובסעודה ישבנו סביב השולחן חברים מניו יורק וממונטריאול, משיקגו ומטקסס, וגם מלונדון ומבית שמש...

לאורך כל השבתון, מיום שישי בצהריים ועד יום ראשון בצהריים, ישנן כמובן קבוצות רבות בנושאים של החלמה, ובשנים הראשונות שהשתתפתי, השתדלתי להיות בכמה שיותר, ולספוג החלמה מחברים מחלימים. בשנה שעברה הדגש שלי היה לא כל כך על הקבוצות אלא יותר על השיחות עם חברים מכל העולם, והשנה מה שתפס אותי בעיקר היו החברים שנקיים עשרות שנים. כל שנה והדגש שלו, כל שנה והמיוחדות שלה.

לשמוע אדם שנקי עשרים או שלושים שנה, זה לא דבר שקורה בכל יום, אז לראות בשולחן אחד שלושה אנשים שכל אחד מהם נקי יותר מעשרים שנה, זה כבר באמת דבר נדיר. אבל בתוכנית מלמדים אותנו להעמיד את העקרונות לפני האישיות, ולכן מה שבאמת חשוב זה לא כמה שנים הם נקיים אלא מה התוכנית הזאת עשתה להם, ואת זה אפשר לשמוע ברגע שהם מתחילים לדבר על החלמה. פשוט מדהים.

ולמרות ההתלהבות שלי מהמחלימים הדגולים האלו, מי שבאמת גנב את ההצגה היתה דוקא אשת מכור, שדיברה בפני הקהל לקראת צאת השבת. כשאני מנסה לחשוב מה היה כל כך מיוחד בנאום שלה - אני באמת לא כל כך מצליח, אבל זה היה כל כך מדהים, שאחריה עלה החבר הותיק ביותר בקהל, איש נדיר שנקי 34 שנים(!) ואמר שבכל שנותיו בהחלמה הוא מעולם לא שמע נאום כזה.

לראות אישה חרדית שמוכנה לפתוח את סיפור חייה בפני קהל של מאות גברים מכורים ובנות זוגם, ולספר מה ההתמכרות של בעלה עשתה לחיי הנישואין שלה, כיצד ההתנהגות שלה הפכה כתוצאה מכך לבלתי שפויה, ואיך תכנית 12 הצעדים החזירה את שניהם לשפיות. הכנות שלה היתה מדהימה, ולאורך הדברים הקהל נע בין צחוק גדול לבין דמעות חרישיות, כי זהו סיפור החיים שלנו, המכורים, שעברנו את הגהינום בזמן המחלה, ומי שהגיע להחלמה זכה לטעום גם מגן העדן.

דוקא הפשטות של הדברים היו עדות חיה, למעלה מכל ספק סביר, שהתכנית הזאת עובדת - אם עובדים אותה, וזה נתן לי תזכורת ודחיפה שאם אני רוצה להמשיך להתקדם ולהינות מפירות ההחלמה, עליי להמשיך לעבוד את הצעדים.

הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs
נערך לאחרונה: לפני 5 שנים, 11 חודשים על ידי סוד הכניעה.

תגובה: שבתון של החלמה מעולם אחר לפני 5 שנים, 11 חודשים #112276

תודה רבה, גם אני רוצה.... קדימה צעד.....

תגובה: שבתון של החלמה מעולם אחר לפני 5 שנים, 11 חודשים #112286

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
וואיי,
מתגעגע לשבתון כזה בארץ, וכרגע זה לא נראה באופק,
מחכים שמישהו יעזור להזיז את הדברים.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: שבתון של החלמה מעולם אחר לפני 5 שנים, 11 חודשים #112292

• חוסידל
  • רצף ניקיון נוכחי: 2917 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אוי מיין וועלט .....
אי אי הלוואי שהייתי שם,

מצטרף לאבי, השבתות כאן בארץ נתנו לי המון,
אולי אלמד אנגלית....
אבא אוהב גילה לי את האור ברח' ניסן תשע"ה בכנס של שמור עיניך

נאר אמונה אין בורא כל עולמים...ומבלעדי עוזך ועזרתך אין עזרה וישועה

תגובה: שבתון של החלמה מעולם אחר לפני 5 שנים, 11 חודשים #112299

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל

באמת חבל שזה הפסיק בארץ. אולי הגיע הזמן שחברים אחרים ירימו את הכפפה?

הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

תגובה: שבתון של החלמה מעולם אחר לפני 5 שנים, 11 חודשים #112319

• איתיש
  • חבר חדש

מדהים אחי!
תודה רבה על החיזוקים!!

תגובה: שבתון של החלמה מעולם אחר לפני 5 שנים #116555

• חוסידל
  • רצף ניקיון נוכחי: 2917 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אוי מיין וועלט .....

אז זהו...