ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: תודה 666 צפיות

תודה לפני 6 שנים #112237

אסירות תודה... זה מה שבליבי עכשיו...
תודה לה', על דרך נפלאה, דרך שנותנת לי הרבה שפיות, והרבה תקוה...
דרך שמלאה בחברים טובים, תודה על האהבה שלהם שמלוה אותי לכל מקום...

ביום חמישי בצהריים, עברתי טלטלה גדולה, הרגשתי מזה מתח בכל הגוף, ולא ידעתי בכלל איפה לשים את עצמי, ובעבר כשהייתי רוצה להרגע מכאלה מצבים, ומכזה מצב, על אחת כמה וכמה... בעיקר בסוף היום, הייתי מרשה, ומוותר, לעצמי... בהתחלה רק זה, ואח"כ זה, ובסוף....
אבל בחסד ה', הרמתי טלפון לחבר, וחשפתי את זה מולו, ועשיתי לפניו צעד ראשון, והודיתי בחוסר אונים שלי, וביקשתי בנוכחותו מה' שישאיר אותי להיום שפוי, בנוסף, פתחתי איתו מעגל, אמרתי לו אני מודיע לך ב 10:00 בלילה, אבל יתכן שאני עדיין ארצה "להרגע" לפני השינה, אז אני צריך להודיע לך שוב בבוקר.
בפני הספונסר, שוב חשפתי, והודיתי בחוסר אונים שלי, וביקשתי שפיות להיום...
עם חבר שלישי, זכיתי לדבר על החלמה קרוב לשעתיים, והיה מעורר השראה, מחלים ברמות, מרגש, ומרתק... עליתי אח"כ לקבוצה של אסירותודה, ומיד אח"כ דיברתי עם החבר הראשון, עוד כמעט שעה, היה תובנות נפלאות...
בקיצור במקום יום של נפילה, וקריסה, הפך ליום מלא החלמה, ליום שאזכור עוד המון זמן, אולי לתמיד.... הלכתי לישון בחסד ה' נקי, ורגוע... מודה אני שקמתי בבוקר, וסגרתי את המעגל שפוי... מבחינתי זה פשוט נס... אין מילים אחרות לתאר את זה...

אני מבקש מה', רק להיום, תן לי למסור את חיי לך, לוותר על השימוש, ולא ללגום ממנו אפילו טיפה, להשאר שפוי ומפוכח...

אוהב אותכם מכל הלב
ברוך שאמר

תגובה: תודה לפני 6 שנים #112247

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אוהבים אותך,
כייף לקרוא .
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: תודה לפני 5 שנים, 12 חודשים #112259

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אמן.

אוהבים.

תגובה: תודה לפני 5 שנים, 12 חודשים #112272

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

נפלא!!!!
תודה

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר