ברוכים הבאים, אורח

מה הסיפור שלך?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מה הסיפור שלך? 626 צפיות

מה הסיפור שלך? לפני 5 שנים, 11 חודשים #112192

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל

חברים יקרים,

בתכנית של הצעדים סיפורים היו מאז ומעולם חלק בלתי נפרד מהתכנית. כבר בהוצאה הראשונה של הספר הגדול הופיע הסיפור של ביל ובסוף הספר היה נספח של סיפורים אישיים, ובמהדורות הבאות, למרות שלא שינו כלום בתוך הספר, הוסיפו לו סיפורים נוספים (כמה חבל שלא כולם תורגמו לעברית).

כיהודים אנחנו עם שחי על סיפורים. סיפור יציאת מצרים - הדגש הוא על סיפור, וגם בחגים אחרים אנחנו עסוקים בסיפורים, הסיפור של חנוכה, פורים וכן הלאה. זה לא סתם מידע, זה סיפור, וכל המרבה לספר הרי זה משובח.

לפני שש שנים, כתבתי בפורום את הסיפור האישי שלי, כדי לתת ניסיון, כוח ותקווה, לכל מי שנמצא במצב בו הייתי והוא מחפש דרך החוצה.

מאז היו לפוסט הזה למעלה משלושים אלף צפיות, אבל המספר הזה לא מדבר אליי. המספרים האלו לא אומרים הרבה, אבל כאשר אני מקבל אימייל מחבר שמספר לי שהדברים נגעו בו והוא החליט לעשות שינוי בחיים, או כשאני נפגש עם חבר שמספר לי שהוא נקי כבר תקופה ארוכה אבל את התהליך הוא התחיל כשהוא קרא את הסיפור הזה, אין דבר יותר גדול מזה עבורי. לחשוב על כך שדוקא הקשיים והכאב שעברתי יכולים להעניק לאדם אחר תקווה, זה דבר שלא ייאמן.

חברים נוספים כתבו את הסיפורים האישיים שלהם, בהם אסירותודה, נתן במתנה, טהרני, חוסידל' ואדם יסודו.

אז אם גם לך יש סיפור של החלמה, אם גם אתה הגעת לכאן חסר תקווה וזכית לחזור כאן לשפיות, אנא, תשקיע גם אתה לכתוב את הסיפור האישי שלך. זה לא ענין של כתיבה ספרותית, ולא שאלה של עד כמה הסיפור שלך דרמטי. גם אין לך ניסיון מיוחד בכתיבה, וגם אם אתה חושב שהסיפור שלך הוא רגיל, תכתוב אותו. פשוט תפתח פוסט חדש ותכתוב את הסיפור האישי שלך. הסיפורים האישיים שלנו יש להם משמעות מיוחדת, וזה היישום של ההבטחה של הצעד התשיעי על כך ש"לא נתחרט על העבר ולא נרצה לסגור עליו את הדלת", כיון שהניסיון שלנו הוא אחד הדברים החשובים ביותר שיש לנו כיום.

הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

תגובה: מה הסיפור שלך? לפני 5 שנים, 11 חודשים #112193

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה על הנושא. לא זוכר האם אמרתי לך או לא, אז גם אני קראתי די בהתחלה את הסיפור שלך, הזדהיתי אתה לגמרי עד הקטע של החתונה (אני עדיין רווק) וקיבלתי את ההלם של החיים שלי, אמרתי שאני מוכן לעשות הכל כדי לא להיות במצב הזה. הדבר שעזר לי 'לחשוף את עצמי' היה הידיעה שאני ממשיך בדיוק באותה הדרך אם אני לא עוצר מיד.
אסירות תודה לאלוקים על מקום שהוא שם אותי היום. מקווה לזכור את הסיפור שלי, אולי יום אחד גם אעלה אותו על הכתב, אולי עוד חבר יעלה על דרך. (אחד מארבע הסיבות של צעד 12, תשלום חוב למי שממנו קיבלתי, ודו"ק).

תגובה: מה הסיפור שלך? לפני 5 שנים, 11 חודשים #112197

• אריה ענק משער האריות
  • רצף ניקיון נוכחי: 1699 ימים
  • דירוג זהב
  • נקי בחסד אלהים בעזרת 12 הצעדים מתאריך ח שבט תשע"ז.

בדרך לחיבור ספר סיפורים?
עושה לי חשק לכתוב את הסיפור שלי.
מתחנן לאלקים שיתן לי את הזמן ואת ההשראה.

"וַיִּקְרָ֖א אַרְיֵה עֲנָק מִשַּׁעַר הָאֲרָיוֹת וַיֹּאמֶר אָנֹכִ֞י עֹמֵ֤ד תָּמִיד֙ יוֹמָ֔ם וְעַל־מִ֨שְׁמַרְתִּ֔י אָנֹכִ֥י נִצָּ֖ב כָּל־הַלֵּילֽוֹת" (ישעיה כא, ח).

המייל שלי: arye.anak@gmail.com">arye.anak@gmail.com

תגובה: מה הסיפור שלך? לפני 5 שנים, 11 חודשים #112216

בהחלט בקשה חשובה....
ששמעתי מסרים מותיקים, זה היה נוגע בי, הזדהיתי כל כך איתם, רציתי כל כך, את מה שיש להם, והתמלאתי תקוה, שיום אחד זה יקרה, ומשהו אצלי גם ישתנה.. 
הסיפורים הנ"ל, הם בעיקר, אלו ששבו את ליבי לצעדים... 
תודה רבה..

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.56 שניות

Are you sure?

כן