ברוכים הבאים, אורח

אשתי בהיריון, אני חייב להיגמל!!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אשתי בהיריון, אני חייב להיגמל!! 2257 צפיות

אשתי בהיריון, אני חייב להיגמל!! לפני 6 שנים #112013

• בעל רצון
  • רצף ניקיון נוכחי: 196 ימים
  • חבר חדש
שלום חברים,
אני נשוי ואב לתינוקת בת שנה. היום גילינו כי אשתי נכנסה להיריון נוסף, בחסדי ה'.

אני חייב להיגמל כבר מההתמכרות לפורנוגרפיה ולאוננות!!

בכל אירוע כזה, כמו באירוסין, בחתונה, בלידה הראשונה - בכל פעם חשבתי שזה מה שיעזור לי לא ליפול שוב, אך בכל פעם חזרתי לסורי. 
אני לא יודע מה לעשות.
אני מרגיש אבוד. הצפת השמחה מהבשורה על ההיריון, ותחושת האחריות והרהורי התשובה חזקים כעת, אך אני יודע שעוד יום יומיים התאווה תחזור בעוצמה גדולה. אני מפחד!!!

הפעם אני מתכוון לנצח. חייב עזרה.
אני כותב כאן כי הדבר הכי טוב שקרה לי לאחרונה זה ההבנה ששיתוף אחרים בקושי נותן לי הרבה כח. מעגל הבדידות מוביל לחטאים.

אשמח לשמוע כל חיזוק, עצה, עזרה.

אוהב אתכם.

בעל רצון.

תגובה: אשתי בהיריון, אני חייב להיגמל!! לפני 6 שנים #112015

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך.
לפני יותר מחודש כתבת גם שאתה צריך עזרה. מה קרה מאז?

תנסה לראות מה חברים שנקיים לאורך זמן עשו ועושים, כדי לצאת מההתמכרות שלהם רק להיום.

יום שפוי ונקי.

תגובה: אשתי בהיריון, אני חייב להיגמל!! לפני 6 שנים #112016

אוהבים אותך! 

אסירות תודה שיש דרך להגמל. מזמין אותך להצטרף. קוראים לזה 12 צעדים. זו דרך מספקת, משחררת וממלאת. אבל היא עובדת רק למי שלוקח את התרופה, כלומר: שעושה בדיוק מה שהתכנית אומרת. בתכנית הזאת חצי עבודה לא תיתן חצי תוצאה. אבל מי שעובד - רואה ניסים. דברים שהוא לא היה מאמין שיכולים לקרות לו. 

בתור התחלה, אתה מוזמן להצטרף לקבוצה הטלפונית. לשתף חברים בכנות זה בסיס להחלמה! 

אוהבים אותך! בהצלחה! 

אי אפשר להתקדם בלי לעבוד!

ריבון העולמים ידעתי ידעתי ידעתי
כי הנני בידך, בידך, בידך לבד
כחומר, כחומר, ביד היוצר
ואם גם אתאמץ בעצות ותחבולות
וכל יושבי תבל יעמדו לימיני להושיעני ולתמוך נפשי
מבלעדי עוזך ועזרתך
אין, אין, אין עצה וישועה

אם אני לא דבוק למעלה אני דבוק לקרקעית

תגובה: אשתי בהיריון, אני חייב להיגמל!! לפני 6 שנים #112021

• בעל רצון
  • רצף ניקיון נוכחי: 196 ימים
  • חבר חדש
תודה על התגובות.
הצטרפתי לקבוצה הטלפונית,לצערי עקב עבודה אני יכול רק יום אחד בשבוע להצטרף לקבוצה.
עד כה רק האזנתי. לא מצאתי את האמץ לדבר ולשתף.
אני משתדל ללכת בתוכנית 12 הצעדים ואכן אני רואה תןצאות במישורים עמוקים בי. הייתי נקי 14יום רצופים, שזה לא קרה לי שנים רבות.
אבל לצערי מאז אני לא מצליח להתרומם.
עכשיו אני נקי יומיים, רק להיום. מקווה שה' יעזור לי להחזיק.

תגובה: אשתי בהיריון, אני חייב להיגמל!! לפני 6 שנים #112025

• אחד2
  • רצף ניקיון נוכחי: 580 ימים
  • דירוג כסף

שלום בעל רצון. 
מזל טוב על ההיריון.  
נשמע שאתה מאוד סובל וכואב לך. 
הייתי מציע לך לנסות את מה שעזר לי וזה 'תוכנית 12 הצעדים' שהצילה את חיי פשוטו כמשמעו. זה שומר אותי נקי שנה ו29 ימים. 
אני מבין את הקושי מבחינת העבודה גם לי זה לא היה קל אבל כשהבנתי שזה יכול להציל אותי מהסבל אז עשיתי הכל בשביל זה, זה לא מסובך להשים אוזניה ולהקשיב. 
ותזכור.  שיתופים לא ישמרו אותך נקי לאורך זמן, וגם לא (בעל) רצון.  זה פשוט לא עובד. יש פה תוכנית שעובדת ואם תרצה אשמח לעזור לך בכל מה שנדרש. תשלח מייל בפרטי. 
שאלוקים ינחך בדרך הנכונה. 
אוהב. 

יש תקוה נשיר כולנו יחד, יש אמונה חזקה מכל הפחד
לא נפול, לא נרעד, כי אנחנו לא לבד
יש לנו ד' אחד.

ליצירת קשר: 0529992@gmail.com

תגובה: אשתי בהיריון, אני חייב להיגמל!! לפני 6 שנים #112028

• אח-שמח
  • רצף ניקיון נוכחי: 2855 ימים
  • חבר ותיק

שלום לך בעל רצון
ידוע שאין דבר העומד בפני הרצון.
תמיד אמרתי לעצמי אם אני באמת ירצה להפסיק אני יצליח. המציאות כמובן הייתה שונה... כמה מתסכל
היום כשאני נקי כבר כמה שנים אני מבין שההתמכרות שלי גרמה לי לרצות את הדבר שאני לא הכי לא רציתי
אחרי שהשתשמשתי מאד מאד רציתי להפסיק, אבל כשהגוף שלי דרש עוד סם, תאווה היה הדבר שהכי רציתי.
אבסורד.
הדרך שלי לצאת ממעגל האימה הזה עברה ב 12 הצעדים ובקבוצות, שם למדתי להשתמש בכלים שיאפשרו לי לעשות את מה שאני באמת רוצה
ולגלות שבאמת אין דבר העומד בפני הרצון

אם אלוהים נראה רחוק לפתע, מי זז?

נערך לאחרונה: לפני 6 שנים על ידי אח-שמח.

תגובה: אשתי בהיריון, אני חייב להיגמל!! לפני 6 שנים #112033

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום
בעל רצון כתב on 11 אפר' 2018 19:16:
תודה על התגובות.
הצטרפתי לקבוצה הטלפונית,לצערי עקב עבודה אני יכול רק יום אחד בשבוע להצטרף לקבוצה.
עד כה רק האזנתי. לא מצאתי את האמץ לדבר ולשתף.
אני משתדל ללכת בתוכנית 12 הצעדים ואכן אני רואה תןצאות במישורים עמוקים בי. הייתי נקי 14יום רצופים, שזה לא קרה לי שנים רבות.
אבל לצערי מאז אני לא מצליח להתרומם.
עכשיו אני נקי יומיים, רק להיום. מקווה שה' יעזור לי להחזיק.

שלום בעל רצון.
אני בהתחלתי, התחלתי להאזין לקבוצות בצהריים, ולצערי לא יכולתי לדבר תוך כדי העבודה. היום אני אסיר תודה על כך, כי אמרתי לעצמי שאני מוכן לעשות הכל כדי להחלים, פתאום אני מוצא את עצמי בקבוצות חיות אפילו שלא האמנתי בחיים שאעשה דבר כזה.

מאחל לך את מה שאני מצאתי בצעדים.

תגובה: אשתי בהיריון, אני חייב להיגמל!! לפני 6 שנים #112036

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
מצטרף לדברי קודמיי,
בכל מקרה תמשיך איתנו, אני מאמין שאלו שממשיכים לשתף בסוף מוצאים את הדרך לנקיון טווח ארוך,
באהבה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: אשתי בהיריון, אני חייב להיגמל!! לפני 6 שנים #112066

• אנונימי3
  • רצף ניקיון נוכחי: 456 ימים
  • חבר חדש

שלום אחי היקר!!
אני חושב טיפה שונה קצת וזה שעיקר העבודה היא בשני מישורים לעניות דעתי. בדעת בשכל,ובנפש.
1בשכל -ככל שברור לנו בשכל דבר שהוא רע ככה נתרחק ממנו.כמו שברור לך שאם תכניס את היד לאש תכווה אז אתה לא תעשה את זה.ככה בדיוק אותו דבר בחטא הזה ,תברר לעצמך כמה הוא רע וההשלכות שלו מזיקות.
2.בנפש-יש שני דרכים של מלחמה פנים מול פנים או לעקוף מהצד.אני מתכוון שאנחנו צריכים להפסיק לנסות להלחם בזה,ולהתעסק בעשייה ביצירה בלהתמלא בעולמנו הפנימי בכל דרך שהיא וזה ממילא לא יעסיק אותך.זה רק נראה גדול זה לא.

יש לי עוד כל מיני מחשבות אבל אני חושב שזה השתיים העיקריות 
שיהיה בהצלחה אוהב ומקווה מאוד בשבילך שתצליח. 

תגובה: אשתי בהיריון, אני חייב להיגמל!! לפני 6 שנים #112070

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

ברוך הבא
בהצלחה

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: אשתי בהיריון, אני חייב להיגמל!! לפני 6 שנים #112076

​מזדהה עם התחושות...
מתפלל שהפעם תמצא את הדרך לאושר....

תגובה: אשתי בהיריון, אני חייב להיגמל!! לפני 6 שנים #112080

אנונימי3 כתב on 13 אפר' 2018 09:40:

שלום אחי היקר!!
אני חושב טיפה שונה קצת וזה שעיקר העבודה היא בשני מישורים לעניות דעתי. בדעת בשכל,ובנפש.
1בשכל -ככל שברור לנו בשכל דבר שהוא רע ככה נתרחק ממנו.כמו שברור לך שאם תכניס את היד לאש תכווה אז אתה לא תעשה את זה.ככה בדיוק אותו דבר בחטא הזה ,תברר לעצמך כמה הוא רע וההשלכות שלו מזיקות.
2.בנפש-יש שני דרכים של מלחמה פנים מול פנים או לעקוף מהצד.אני מתכוון שאנחנו צריכים להפסיק לנסות להלחם בזה,ולהתעסק בעשייה ביצירה בלהתמלא בעולמנו הפנימי בכל דרך שהיא וזה ממילא לא יעסיק אותך.זה רק נראה גדול זה לא.

יש לי עוד כל מיני מחשבות אבל אני חושב שזה השתיים העיקריות 
שיהיה בהצלחה אוהב ומקווה מאוד בשבילך שתצליח.

תאמין לי שידעתי היטב כמה נזק אני גורם לעצמי, כמה זה דבר גרוע, אסור, מגונה ומתועב. אבל לא יכולתי להפסיק. אז רק שנאתי את עצמי יותר. לא יכולתי לקרוא עוד ספרי מוסר בגנות החטא הנורא, כי ידעתי שאני לא אצליח להפסיק, אז זה רק יכאיב לי, ומזוכיסט אני עדיין לא. 

כשניסיתי מהצד היה פחות מתסכל, כי זה לא העסיק אותי כל היום, אבל זה לא פתר לי את הבעייה. אני מסכים שהשורש זה להתמלא בחיים ולפתור את כל הבעיות הנפשיות שגרמו לי לברוח, אבל זה עבד לי רק כשהיתה תכנית קשוחה מסודרת, שדרשה כנות בלתי מתפשרת, ענווה וגבורה, ואת הכוי לזה קבלתי רק עם חברים שחלקו איתי את הדרך. 

אוהב אותך, גם אני דברתי ככה מתוך אמונה גדולה לפני שהכרתי את התכנית, אבל זה פשוט לא עבד לי.. 

אי אפשר להתקדם בלי לעבוד!

ריבון העולמים ידעתי ידעתי ידעתי
כי הנני בידך, בידך, בידך לבד
כחומר, כחומר, ביד היוצר
ואם גם אתאמץ בעצות ותחבולות
וכל יושבי תבל יעמדו לימיני להושיעני ולתמוך נפשי
מבלעדי עוזך ועזרתך
אין, אין, אין עצה וישועה

אם אני לא דבוק למעלה אני דבוק לקרקעית

תגובה: אשתי בהיריון, אני חייב להיגמל!! לפני 6 שנים #112234

• aristo
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום

בעל רצון! בשעה טובה 
בשביל להיגמל צריך לעשות תוכנית גמילה, לי עבד לכתוב בפורום ולהתקשר לחברים... הפסקתי עם זה, הלכתי אחורה.. .כשעשיתי את זה הייתי נקי 380 ימים...

תגובה: אשתי בהיריון, אני חייב להיגמל!! לפני 5 שנים, 11 חודשים #112606

• שלמה די דיינו
  • רצף ניקיון נוכחי: 255 ימים
  • דירוג פלטיניום

מזדהה מאוד עם הרצון לעצור את כל הנפילות, ברגע אחד! ביום אחד!
אבל לי זה לא עבד ככה! לא אהיה נקי בזבנג וגמרנו... בדרך איטית, בכל יום מחדש.. אזכיר לעצמי שאני חסר אונים מול התאווה! שבאמת היא גורמת לי נזק, מכניסה אותי לדיכאון לאחר הנפילה.. שברגע שהיא צפה הכל נדמה כדבר הכי נעים והכי מענג שבעולם.. ורגע אחרי...
אחד הדברים שמזכירים לי עד כמה סבל שהמחלה הזו גורמת לי זה תחושת פיצול האישיות והמחשבה שהעמידה מול אשתי שמה אותי במקום מביך ושקרית!
בקיצור התאווה היא סבל כל כך גדול בשבילי שמה שאני מבין שאם אמשיך פשוט אמות! לכן אני חייב להיות מחובר לחברים, להתקשר, ולשתף כדי לא ליפול רק להיום

נערך לאחרונה: לפני 5 שנים, 11 חודשים על ידי שלמה די דיינו.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.84 שניות

Are you sure?

כן