ברוכים הבאים, אורח

פעם ראשונה - הפיצול והכאב הכמעט יומיומי שלי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: פעם ראשונה - הפיצול והכאב הכמעט יומיומי שלי 2249 צפיות

פעם ראשונה - הפיצול והכאב הכמעט יומיומי שלי לפני 11 שנים, 9 חודשים #11127

בס״ד
לא יודע מה איתכם, אצלי ההרגשה היא קשה וכואבת, התחתנתי לא מזמן, אישתי מרגישה פה ושם שאני מתנהג שונה.
אני מכור, אני חולה, אני בדיכאון ובחרדות, יומיים שלשה אני שורד ומתלהב שסוף סוף אני קצת בחוץ, ונופל שוב עמוק וכואב יותר, רע לי! קשה לי! אני מצד אחד שומר מצוות וירא שמים, ולא מפסיק להתחזק מיום ליום, אבל בכל הנוגע למין - אתרי פורנו, שיחות טלפוניות עם נשים, וסיבוב ראש אחרי כל אישה מהלכת, אני גוי גמור, מתוסכל וכואב! אנא עזרו לי, אני בקושי שורד כמה ימים, ושוב ושוב נופל. ישנם ימים שאני האדם הכי מאושר, וישנם ימים שאני רוצה למות - אבל שאף אחד לא יצטער מזה, שהחיים שלי פשוט מלכתחילה לא יהיו, שלא יכאב למשפחה ולאשה, פשוט לא להיות פה, להעלם!
אני אכתוב וישתף אתכם עוד... כותב מהלב ומהכאב, חברכם החדש.
מקווה שיהיה לי כוח לקרוא את העצות והתכניות פה, וליישם.

בעניין: פעם ראשונה - הפיצול והכאב הכמעט יומיומי שלי לפני 11 שנים, 9 חודשים #11129

• נעם ה'
יקירי,
קודם כל חשוב שתדע כי יש מוצא. עצם הידיעה הברורה שלך כי אתה חולה ("מכור") וכי אתה לגמרי לא מצליח לשלוט על חייך היא כבר הצעד הראשון בריפוי!
בזמן הלא קצר שאני כאן פגשתי בלי סוף אנשים וגם אני הייתי בניהם שחשבנו שיש לנו סיכוי מול התאווה. לא הגענו לכניעה שאתה כבר הגעת אליה.
לא. זה לא יקרה ביום אחד. יש לפניך עבודה רבה. המון קשיים. אבל מהנואשות שלך נראה לי שאתה מוכן לעשות הכל כדי לצאת מזה.
אנחנו כולנו כאן בישבילך. היה חזק. הקב"ה מחפש אותך ורוצה אותך קשור אליו יותר מאי פעם. כך הוא מדבר אליך.
באהבה,
נעם

בעניין: פעם ראשונה - הפיצול והכאב הכמעט יומיומי שלי לפני 11 שנים, 9 חודשים #11133

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
אני מצטרף לנועם בכל מילה שהוא כותב.

הייאוש הזה הוא כלי רב עוצמה להתחיל לצאת סוף סוף מההתמכרות, אבל בשביל זה אתה חייב לעשות. אף אחד לא יעבוד בשבילי אם אני לא יעשה את המוטל עליי. אם אני מסתפק בכך שאני מגיע וצועק הצילו - אני לא באמת מתקדם לשום מקום.

ההמלצה שלי היא שתתחיל מקריאת המדריך, ותסתובב כאן בפורום ותראה שיש תקווה. תקרא סיפורים של חברים שהיו במצבים כמו שלך או גרוע מכך ובחסדי שמים נקיים כעת ושפויים ומאושרים. אל תתן לחיים שלך ללכת לאבדון. הגעת בזמן הנכון למקום הנכון וכעת קח את החיים בידיים ותתחיל להחלים.

באהבה

זלמן
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: פעם ראשונה - הפיצול והכאב הכמעט יומיומי שלי לפני 11 שנים, 9 חודשים #11143

אני מצטרף לקודמי, ומוסיף שאם תרצה תוכל להצטרף לקבוצות הפיזיות- אני קיבלתי שם תועלת בל תשוער.

בעניין: פעם ראשונה - הפיצול והכאב הכמעט יומיומי שלי לפני 11 שנים, 9 חודשים #11181

• brit.kodes
  • רצף ניקיון נוכחי: 7 ימים
  • דירוג זהב
לגבי פיטרון למצב כבר כתבו כאן לפני החברים יש דרך ופה באתר יש את הכלים לאצת מי זה
לגבי המצב כרגע אסור לך להיות מיואש תאמין שיש כח גדול שהוא השם יתברך שיכול להוציא אותך מי זה
ולגבי החיים הכפולים אני ממש מכיר את זה אבל אסור לך להסתכל על הצד הרע שלך  כי אתה לא רע ולא גוי אתה פשוט חולה כמו הרבה פה ובעזרת השם עם טיפול טוב אתה תבריא

בהצלחה בהמשך הדרך ותזכור שהשם אוהב אותך תמיד

בעניין: פעם ראשונה - הפיצול והכאב הכמעט יומיומי שלי לפני 11 שנים, 9 חודשים #11862

לפותח הפוסט השלום והברכה מראש העטרה,
האם ניסית ללכת לטיפול פסיכולוגי?
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.

בעניין: פעם ראשונה - הפיצול והכאב הכמעט יומיומי שלי לפני 11 שנים, 9 חודשים #11868

• נעם ה'
אני לא הייתי רץ לטיפול. בסבירות גבוהה הטיפול הדרוש נמצא כאן. למרות שגם אני יכולתי לכתוב את המילים שכתובות בפתיחת הפוסט לפני כמה חודשים הטיפול שאני מקבל כאן מספיק לי בהחלט. (אני עובד על עצמי כמה שעות בכל יום אך הריפוי הכללי הוא עצום).

בעניין: פעם ראשונה - הפיצול והכאב הכמעט יומיומי שלי לפני 11 שנים, 9 חודשים #11887

קודם כל, לא רצים לטיפול פסיכולוגי, אפשר גם ללכת...
דבר אחר, בדרך כלל במצבים נפשיים שפותח הפוסט נמצא בהם, הולכים להתייעץ אצל פסיכולוג ירא שמיים ומקצועי, אשר ייתן את הטיפול הדרוש,
ייתכן מאוד והוא ימליץ על קבוצת 12 הצעדים בשבילו בשילוב של טיפול מקצועי, או בלעדיו...
אבל, איש מקצוע צריך להיות מעורב בדרך כלל בתמונה, כדי לקבל אסמכתא מקצועית. כך לדעתי, למרות שאני בעצמי לא מאמין באמונה שלימה בדברים שכתבתי כעת...
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.

בעניין: פעם ראשונה - הפיצול והכאב הכמעט יומיומי שלי לפני 11 שנים, 9 חודשים #11889

• נעם ה'
אם אתה לא מאמין במה שאתה כותב אתה יכול פשוט לא ללחוץ על שליחה בסיום ההודעה.

ניסיתי לכתוב זאת יותר בעדינות אך הכנסת אותי לפינה:
המלצת שווא להליכה לפסיכולוג יכולה בעצמה לגרום לצורך בטיפול פסיכולוגי. זה שאתה היית וזה עזר לך זה טוב ויפה אך אתה עצמך גם כתבת שאתה סובל מבעיות נוספות. גם אני הלכתי לפסיכולוג בעבר הרחוק וזה לא מוריד ולא מעלה דבר מערכי או מערכך. מסוכן (ולדעתי, מאוד!) לשלוח כל אדם במצוקה לפסיכולוג.
פותח הפוסט תאר את הכאב האיום שכולנו חשנו כשהיינו שם בעימקי התאווה של עצמנו. יש לי צמרמורת רק מלהזכר בכאבים הללו. הוא זקוק לנו ולתמיכתנו ולא שנישלח אותו לפסיכולוג. אני משוכנע שרצונך הוא לסייע לו אך המסר של "לך לפסיכולוג" הוא מרתיע ומפחיד. אני מעיד על עצמי שאם אני הייתי כותב הפוסט, לאחר התגובה שלך הייתי בורח למקום מאוד נעים ומוכר...

באופן כללי אני לומד באתר הזה לכתוב יותר ויותר על עצמי, מה היה טוב לי ואיך אני מתמודד. קשה לי, כי בטבע שלי אני מאלה שכל היום נותנים עצות ומשתלטים ללא צורך על חיי אחרים. אני עובד על עצמי שנים בתחום הזה וכאן העבודה מתמדת. נראה לי שפטרונות אינה מביאה ברכה.

בעניין: פעם ראשונה - הפיצול והכאב הכמעט יומיומי שלי לפני 11 שנים, 9 חודשים #11894

לנועם השם,
אתה עשה מפסיכולוג מפלצת, אדם נורא וחשוך וכאשר הולכים אליו אז הסיכוי ליפול הרבה יותר גדול מכיוון שמרגישים שאנחנו בעצם לא מסוגלים להתמודד ללא עזרה מקצועית.
אך, בתרבות המערב, כל אדם מכובד, יש לו פסיכולוג צמוד, שמייעץ לו בכל דרך מה לעשות ואיך לפעול.
זה לא מעלה ולא מוריד מהאדם, ויכול רק להעלות למען האמת... זה עוזר, פותח קצוות סגורים, ומאפשר להפתח אל אדם באינטימיות ובדיסקרטיות מוחלטת!

לדעתך זה מסוכן, דעה יפה וטובה, אך אני חולק עליה.
לדעתי, להחשף לפורום הזה הוא לא פחות מסוכן מאשר ללכת לפסיכולוג,
רק מלקרוא פוסטים של אנשים שעשו דברים לא כל כך קלים, יכול לעורר הרבה רגשות חבויים, ולהציף הרגשות משונים.
אבל בכל זאת, זה סיכון שלוקחים, על מנת לצאת מהבעיה, אין ברירה אחרת. חייבים לעמוד מול האמת גם אם היא מרה וכואבת.

זה שהוא יברח לנפילה, זה לגיטימי, אני לא מכיר עדיין אדם שבא לפורום ומיד נהיה נקי, וגם אם זה יקרה זה פשוט לא הגיוני, או שבסך הכל הוא לא מכור אלא אדם שקשה לו לשמור על עצמו מסיבות אחרות.

מקווה שדבריי הובהרו לך נועם השם, ואם לא, אשמח להנעים לך אותו בפעם הבאה.

שאו ברכה, ושאו בתוצאות..

בעניין: פעם ראשונה - הפיצול והכאב הכמעט יומיומי שלי לפני 11 שנים, 9 חודשים #11896

• נעם ה'

זה שהוא יברח לנפילה, זה לגיטימי, אני לא מכיר עדיין אדם שבא לפורום ומיד נהיה נקי, וגם אם זה יקרה זה פשוט לא הגיוני, או שבסך הכל הוא לא מכור אלא אדם שקשה לו לשמור על עצמו מסיבות אחרות.

אבל, איש מקצוע צריך להיות מעורב בדרך כלל בתמונה, כדי לקבל אסמכתא מקצועית. כך לדעתי, למרות שאני בעצמי לא מאמין באמונה שלימה בדברים שכתבתי כעת...

אתמהה

בעניין: פעם ראשונה - הפיצול והכאב הכמעט יומיומי שלי לפני 11 שנים, 9 חודשים #11900

איש מקצוע צריך להיות בתמונה, אמנם לי זה לא עזר, אך אני משוכנע שזה יכול לעזור לאנשים אחרים, מכיוון שלי ספציפית זה לא עזר זה עדיין לא אומר כלום לגבי פותח הפוסט ואנשים בכלל.

תגיד לי אתה, איך שנכנסת לאתר הפסקת ליפול? הפסקת להתמודד? אם כן, אז או שאתה מסתיר משהו מאתנו, דבר שקורהל להרבה מכורים להסתר את הנפילות שלהם, או שאתה פשוט מלאך ואני לא מדבר על אנשים כמוך...

בעניין: פעם ראשונה - הפיצול והכאב הכמעט יומיומי שלי לפני 11 שנים, 9 חודשים #11904

• נעם ה'
לעשות תשובה היקר,
עשה את הטוב לך. יש כאן הרבה אנשים טובים שישמחו להיות לצידך בדרך העולה בית אל. אני חש עמוק בתוכי את כאבך ואשמח לראות אותך מחלים כאן איתנו.

משוש יקירי,
הגבתי לדבריך מלכתחילה כדי להציב דעה הפוכה מעמדתך הנחרצת שפותח הפוסט צריך טיפול. משום מה, אתה ממשיך להמליץ את המלצתך למרות ששוב ושוב אתה אומר כי לך זה לא הועיל. חז"ל לימדונו שאין חכם כבעל הניסיון. אם הניסיון שלך לא טוב אז איך אתה ממליץ עליו? הניסיון שלי עם הפסיכולוג דווקא מעולה ובכ"ז אני לא ממליץ על הצעד הזה אלא מקסימום מספר שלי זה היה טוב. (הוא עזר לי לטפל בבעיה חברתית לפני יותר מ20 שנה ולא בהתמכרות למרות שיש בניהם קשר ישיר).

לגבי שאלתך, אכן נפלתי מספר נפילות מאז כניסתי לאתר אך חיי השתנו ללא הכר. יש לי אור בקצה. יש לי דרך ואני הולך בה ומתקדם בה ב"ה. הדברים נכתבו בפרוט בפוסטים קודמים והחברים כאן הם אלו שהרימו אותי מעפר. הם היו שליחיו של הקב"ה שאליו התחננתי שיוציא אותי מאפלה לאורה. בלי האתר הזה הייתי עדיין באותו מקום ארור. לכן, כל כך חשוב לי להאיר פנים ולללללללללללאאאאאא להפחיד חברים חדשים שמגיעים לפורום להצצה קטנה. תבין, הם לא מכירים אותך ולא מבינים את המקום שממנו אתה ממליץ את ההמלצות שלך. תן להם אור ותקווה ולא שיעורי בית.

בלנ"ד לא אמשיך את הדיון המתיש הזה שמיצה את עצמו כבר מזמן.
נעם

בעניין: פעם ראשונה - הפיצול והכאב הכמעט יומיומי שלי לפני 11 שנים, 9 חודשים #11905

• מוטי ראוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 100 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • חי ומרגיש בזכות אלוקים ובאמצעות שמור עיניך וחברים
ויהי נעם ה' אלוקינו עלינו...
ושלום לחבר החדש
בהצלחה
חבר שמור עיניך,
ובחסדי ה' ולא בכוחי נקי מט"ז שבט תשע"ב, 09/02/2012,
והנני אסיר תודה על כך, ומתפלל לשפיות גם היום.

בעניין: פעם ראשונה - הפיצול והכאב הכמעט יומיומי שלי לפני 11 שנים, 9 חודשים #11906

לנעם השם,
כנראה שעדיין לא ניחנת בכישורי סבילות וכח הסתגלות בכל המדובר בפוסטים שאני משתתף בהם או פותח אותם.
בכל אופן, אני נותן תקווה תמיד, ומשתדל להציב בפני חברים חדשים רעיונות וקווי מחשבה, שמשום מה אתה סוגר בפניהם את הדלת.

יש שיר שהולך כך: "אל תסגרי לי את הדלת!!", ואני מבקש ממך, אל תסגור בפני אנשים את הצהר אל עולמות חדשים שיכולים לעזור להם ולנפוך בעצמותיהם היבשות תקווה וחיות, ולא בריחת סידן והדלדלות העצם עד כדי שברים קטלניים ופגיעות עצם הלא ניתנת לריפוי.

פסיכולוג זה לא מילה גסה,
ואדם שבא לכאן, ומספר על חוויות קשה בחייו הפרטים והבין אישיים, אז אפשר להמליץ לו להתייעץ עם פסיכולוג על כוס תה עם חלב, ורק לדאוג שלחלב לא פג התוקף...
מה רע?

לא אני ולא אתה מחליטים לפותח הפוסט מה לעשות ואיך לפעול, הוא צריך לקרוא את התגובות, ולהסיק מסקנות.
אני משוכנע, שהוא לא ילד קטן, ויודע להסתדר בעצמו ולקבל החלטות...
אני עדיין מכבד את כבוד האדם והבחירה החופשית שבהם החברים החדשים נמצאים בפורום...

למוטי ראוי, אני מקווה שלא תהפוך את נעם השם לאלוקים חדשים ולעבודת אלילים, הרי דיברנו על כך כדלעיל, הלא כן?
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.59 שניות

Are you sure?

כן