ברוכים הבאים, אורח

תוכנות סינון
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: תוכנות סינון 2452 צפיות

תגובה: תוכנות סינון לפני 6 שנים, 1 חודש #111386

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים.
דבר ראשון - שום סינון מעולם לא הפריעה למכור להשתמש. המכורים מבינינו מומחים ביותר לפריצות של תכנות סינון, אני מקווה שעד כאן מובן.
דבר שני - מי ששם סינון כי הוא מוכן לוותר על התאווה, הסינון יכול לעזור לו, אבל זה בגין פעול הוויתור שבזה, ולא מכוח הסינון.
אני אישית, יש לי (בעבודה) סינון רק חלקי, תכנת סינון שלא מפריעה לי להשתמש. ניסיתי להתקין סינון ולא כ"כ הצלחתי. כיום אין לי סינון טוב. אני יודע לפני שאני פותח את המחשב שאני אמור לוותר על כל שלל הנשים הערומות שאלוקים נותן לי במתנה בלחיצת כפתור. אם אני שוכח לרגע שאני לא מסוגל להשתמש כמו ג'נטלמן, שאני לא יודע להפסיק להתאוות, המצב שלי קשה.
אני פותח מעגל בכל פעם שאני פותח את המחשב, בשבילי זה הכרחי ואני מחויב למעגל שאני פותח.
לסיכום: אני בעד סינון לראש ולא סינון למחשב. איך עושים את זה - פרטים בתכנית 12 הצעדים.

אוהב את כולכם. אשמח לשוחח על כך בהרחבה למי שמעוניין.

תגובה: תוכנות סינון לפני 6 שנים, 1 חודש #111472

אני גם  מחפש בדיוק את אותו הדבר! התחתנתי לפני כמה חודשים ואני לאחרונה הפעלתי את הסינון הבסיסי שספק האינטרנט נותן אבל הוא חוסם הרבה יותר מדי ואשתי לא יכלה להיכנס לדברים שהיא היתה צריכה. אני לא רוצה שאשתי תחשוד אבל אני כן רוצה סינון כלשהו!

תגובה: תוכנות סינון לפני 6 שנים, 1 חודש #111478

• נתן 01
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך.
לא יודע מה להגיד, אין לי ניסיון בתכנות סינון...

יום נקי ומפוכח.

תגובה: תוכנות סינון לפני 6 שנים, 1 חודש #111486

• יוסי91
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום

בחור בסך הכל טוב - אני בזמן האחרון מברר על זה קצת, עדיין אין לי תשובה מספיק טובה אבל שיהיה לי תשובה מספיק טובה איך עושים את זה אני אכתוב לך את הדרך שעזרה לי.

חשוב לי רק להגיד שתוכנות סינון לא פותרות הם רק עוזרות. 

נערך לאחרונה: לפני 6 שנים, 1 חודש על ידי יוסי91. סיבה: שכחתי לכתוב משהו חשוב

תגובה: תוכנות סינון לפני 6 שנים, 1 חודש #111506

שלום בחור טוב
מניסיון, מה שספק האינטרנט נותן, זה דוקא סינון עם הרבה חורים, ולא עוזר בכלל כשגולשים דרך ווייפיי...
לדעתי k9 עונה בצורה טובה מאד, והוא חינמי... אבל כמובן שממליץ לך להעזר במדריך שבאתר, בכדי שתוכל להתקין אותו בצורה שנותנת תועלת....
יש עוד חברות כרימון וכדו' שוה לך לבדוק, הם נותנים זמן ניסיון
בהצלחה

תגובה: תוכנות סינון לפני 6 שנים, 1 חודש #111507

תותו רבה! תהיה בקשר

תגובה: תוכנות סינון לפני 6 שנים, 1 חודש #111645

אהממ... הסינון הבסיסי של גוגל מסנן רק אתרי
פורנו ואלימות מפורשים.. איך זה מפריע לאשתך?

אי אפשר להתקדם בלי לעבוד!

ריבון העולמים ידעתי ידעתי ידעתי
כי הנני בידך, בידך, בידך לבד
כחומר, כחומר, ביד היוצר
ואם גם אתאמץ בעצות ותחבולות
וכל יושבי תבל יעמדו לימיני להושיעני ולתמוך נפשי
מבלעדי עוזך ועזרתך
אין, אין, אין עצה וישועה

אם אני לא דבוק למעלה אני דבוק לקרקעית

תגובה: תוכנות סינון לפני 6 שנים, 1 חודש #111646

עצה טובה למי שלא רוצה להחשף מול אשתו. 

אפשר להתקין תכנת סינון ולהסביר שזה מפריע שקופצות פרסומת ולינקים לא צנועים. זה גם מוציא אותך "צדיק" וגם מאפשר להתקין חסימה 

כחומר, כחומר, ביד היוצר
מבלעדי עוזך ועזרתך
אין, אין, אין עצה וישועה

תגובה: תוכנות סינון לפני 6 שנים, 1 חודש #111647

לגבי השאלה אם זה הפתרון: 

ברור שזה לא כל הפתרון, אבל אי אפשר בלי זה. מי שחושב שאפשר בלי, לדעתי לא הפנים את החוסר אונים. אז נכון שאני לא יכול לחסום הכל וחייב לעשות "סינון פנימי" ע"י צעדים, כניעה ושיתוף, אבל אם היום אני פותח מעגל ומתקשר לכל העולם ואשתו לפני שאני צריך משהו קטן במחשב פתוח, זה הגיוני שיהיה לי 24 שעות של מחשב כזה? שאני אתקשר כל 5 דק' לשתף? לפתוח מעגלים על כל החיים? 

כחומר, כחומר, ביד היוצר
מבלעדי עוזך ועזרתך
אין, אין, אין עצה וישועה

תגובה: תוכנות סינון לפני 6 שנים #111655

• נתן 01
  • דירוג פלטיניום
בסד ובהשתדלותנו כתב on 22 מרץ 2018 06:46:

לגבי השאלה אם זה הפתרון: 

ברור שזה לא כל הפתרון, אבל אי אפשר בלי זה. מי שחושב שאפשר בלי, לדעתי לא הפנים את החוסר אונים. אז נכון שאני לא יכול לחסום הכל וחייב לעשות "סינון פנימי" ע"י צעדים, כניעה ושיתוף, אבל אם היום אני פותח מעגל ומתקשר לכל העולם ואשתו לפני שאני צריך משהו קטן במחשב פתוח, זה הגיוני שיהיה לי 24 שעות של מחשב כזה? שאני אתקשר כל 5 דק' לשתף? לפתוח מעגלים על כל החיים?

אוהבים.
אני חושב אחרת. אני לא חושב שכל חבר צריך לקחת כדורים להורדת החשק המיני. או משהו אחר דומה.
אני מזמן הבנתי שהבעיה שלי היא בראש, אני מייצר מין מכל חפץ, כן מכל חפץ. האינטרנט הפתוח לא אשם בהתמכרות שלי.
נכון, אני חייב להודות בצעד הראשון שלי שאני חסר אונים, ההודאה חייבת להיות מגובה בפעולה. לכן אני מוותר על מה שיש שם. אני ספציפי גם פותח מעגל כשאני פותח את המחשב, ובנוסף אני לא קורא כלל באתרי חדשות, אני לא נכנס כמעט לשום אתר אם הוא לא קשור ללימודים/עבודה. וזה הוויתור שלי בהודאה בחוסר אונים.
יש כאלו ששמים סינון וזה חלק מפעולת הוויתור. הסינון הוא לא חובה לכולם.
בתכנית 12 הצעדים לא כתוב לשים סינון...

מקווה שהובהרתי ולא חפרתי מידי...

תגובה: תוכנות סינון לפני 6 שנים #111697

לענ"ד אחר קרוב לשנתיים וחצי של נקיות.
תכלס, אין, אנחנו לעולם חלשים. נקודה. 
אנחנו מחזיקים בזכות דברים מתאימים/נכונים לנו. לא בזכות עצמנו. אין דבר כזה שאני פותר לעצמי את הבעיה מצד עצמי/כוחותיי. אלא רק בזכות משהו אחר!! 
אם סינון עוזר לך (לא פותר!! אלא עוזר!!) מצוין. תשים! 
אם הסינון לא מספיק - תוסיף כלים. כמו לפתוח מעגלים. להיות במקום שרואים אותך וכו'.

יש הרבה חברים שנקיים שנים בזכות הצעדים ואף על פי כן הם משתמשים עם סינון, או יותר נכון הם לא משתמשים באינטרנט בלי סינון.
ואצל אלו שאין להם סינון (כמוני למשל) חושבני שזה מגיע בגלל שאנו מודעים למה אנו רוצים להשתמש [בדברים מוגדרים] ואנו יודעים מראש לאן להיכנס.. ולא נכנסים סתם ככה לכל מקום שהו מבלי שאנו מודעים מראש שאין בעיה אמיתית באתו המקום.

אנו צריכים לזכור את הדברים הללו ולהפנים אותם. והדרך לכך היא על ידי התנהגות של חסר אונים. על ידי משהו שיזכיר לך. כמו הסינון למשל שמתי. שהסינון אומר לי שעדיין גם היום אני חלש. (כמובן שלא צריך לשים סינון על כל העולם כולו. אלא רק על המקומות החשודים/הבעייתיים).

מי שירצה לראות את הדברים בהרחבה:
שיסתכל כאןוכאן.
עד כאן מניסיוני וממה שבדקתי הרבה אצלי ואצל חברים

בהצלחה

אין תחליף  ל ח ו פ ש.  נקודה.

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.61 שניות

Are you sure?

כן