ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: פורים 617 צפיות

פורים לפני 6 שנים, 1 חודש #111172

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

האמת, לא יודע מה לכתוב. 
החג הזה נראה לי גדול עלי, אין לי כוח אליו סתם ככה באמצע החיים, למה מכריחים אותי לרקוד, לשתות, לשמוח.
תן לי את השגרה שלי, את החברים, את הפורום, את הקבוצות. מה דוחפים לי חג באמצע הדרך ומכריחים אותי לשמוח.

מצד שני, זה המחלה שלי הרי, תהיה מנותק, תהיה אחרת, תהיה לא כמו כולם. אולי אני אמור לצאת מהבדידות שלי ולנסות לעשות משהו אחר בפורים.
אולי.

מי שיש לו ניסיון בזה, אשמח.

יום שפוי ונקי לכולנו.

תגובה: פורים לפני 6 שנים, 1 חודש #111176

• danvery
  • רצף ניקיון נוכחי: 1959 ימים
  • חבר קבוע
מה שאני בכל אופן מרגיש שפגישה עם המשפחה/חברים ביחד בפורים כן יכולה לשפר את המצב רוח.

לשכוח קצת מהמעמד שבו אנו נמצאים/היינו נמצאים ופשוט להכריח את עצמנו לשמוח.
לא ניתן את האפשרות שהחג הזה יעבור עלינו ללא מינוף רוחני כזה או אחר.
יש לי סיפור קצר:
היה אדם שבנו היה חולה אנושות.חלק מן החסידים האיצו בו ללכת לאדמור לחג שמחת תורה וחלק שכנעו שיכין תכריכים לבנו כי חבל שיפספס גם את זה.
למרות הכל נסע ומסר פתק לאדמור.המנהג היה שאם האדמור מסמן למבקש הבקשה להניח את הפתק על השולחן ולא לוקח אותו מידו אז כלתה הרעה על אותו אדם וזה היה רמז שהיה מנוע מהאדמור לסייע.וכך אכן אירע לו - האדם התבקש להניח הפתק על השולחן.
בהתחלה התבודד והתכנס עם עצמו ולא אבה לצאת לריקודים עד שלבסוף דחופוהו לתוך המעגל.
ההוא נסחף בריקודים ושמחה במשך 48 שעות ושכח מצרת בנו.
לאחר החג נזכר בבנו ונכנס לאדמור בעיודעו שקבל את הדין עליו.
האדמור אמר לו שהתבטלה הגזירה והילד הבריא.
עוד אמר לו שבזכות השמחה של עם עצמו הצליח לבטל הגזירה.
כך גם כאן ידידי נשמח ככל יכולתנו ואולי נוכל לשנות את המציאות בה אנו נמצאים ושנזכה בעזרת ה' לשמחה תמידית.
חזק ואמץ ידידי.

תגובה: פורים לפני 6 שנים, 1 חודש #111177

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אוהבים נתן.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: פורים לפני 3 שנים, 1 חודש #133433

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 194 ימים
  • דירוג פלטיניום

חבר כתב:

פורים זהירות למכורים, לא להיסחף כדי לא להיכסף, הכל בפורפורציות כדי למנוע פרובקציות, ההיי מזנק עלול לדבק, אלוקים בראש לזכור את המחלה לא למכור

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.34 שניות

Are you sure?

כן