ברוכים הבאים, אורח

הקמת PA - דיון פתוח
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: הקמת PA - דיון פתוח 3644 צפיות

הקמת PA - דיון פתוח לפני 6 שנים, 2 חודשים #110972

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
​שלום חברים,

לאחרונה עלה כאן לדיון הנושא של הקמת החברותא החדשה "מכורים לפורנו אנונימיים", ומטבע הדברים יש הרבה דעות שונות ושאלות וכן הלאה.

דבר ברור הוא שכולם רוצים רק במטרה אחת: לעזור לכמה שיותר אנשים שזקוקים לעזרה, והדעות השונות הן על הדרך הנכונה ביותר מבין כולם.

על מנת לעודד שיח פתוח, אני מציע כאן את כל מי שיש לו שאלות או תלונות לכתוב אותן כאן, בצורה פתוחה לחלוטין, אך כמובן באופן מכובד, ומתוך הדיון נגיע כולם למסקנות טובות יותר.

למען הסר ספק: כולם עושים טעויות, גם אנחנו. ובצעד העשירי למדנו ש"כששגינו - הודינו בכך מיד". אנחנו לא מתביישים להודות בטעויות ולתקן אותן, ולכן הדיון לא מאיים אלא להיפך, הוא יכול להועיל לכולם.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs
נערך לאחרונה: לפני 6 שנים, 2 חודשים על ידי סוד הכניעה.

תגובה: הקמת PA - דיון פתוח לפני 6 שנים, 2 חודשים #110973

• סוד הכניעה
  • מנהל
הנושא הראשון שאני רוצה להעלות כאן לדיון, בעקבות חברים אחרים, הוא הנושא של הכנס השנתי:

אכן, טעינו בתחילה כשהפרסום היה מעורבב בין שמור עיניך ובין PA. הדברים נעשו מתוך לחץ ומיד כשמישהו העיר על כך הדבר תוקן. 

כעת מדובר בכנס של שמור עיניך, כפי שהיה בחמשת השנים האחרונות. בכנס עצמו ישאו דברים כל מיני דוברים בהם רבנים ואנשי מקצוע, וגם חברי תכנית - כפי שהיה נהוג בכל הכנסים של שמור עיניך עד עכשיו. אחד החברים, חבר PA בעצמו (כזכור, התנאי היחיד להיות חבר PA הוא הרצון להפסיק לצפות בפורנו), יציג את החברותא בפני המשתתפים. לא מדובר על ערבוב של שני ארגונים, אלא בדומה לכך שחבר SA יכול להציג את החברותא בכנס של אנשי מקצוע, או חבר NA יכול להציג את החברותא שלו בכנס של הרשות למלחמה בסמים, כך חבר PA יציג את החברותא בכנס של שמור עיניך.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

תגובה: הקמת PA - דיון פתוח לפני 6 שנים, 2 חודשים #110977

כל הכבוד על פתיחת הדיון, לא מובן מאליו.

איך זה שכבר יש PA לפני שיש קבוצות פעילות ופתוחות לכל מאן דבעי? גם אם יש קבוצה טלפונית, לא נראה קצת מוזר להציג את החברותא כשהיא עוד לא נפתחה לקהל?

תחזקנה ידי כל העושים במלאכה.

תגובה: הקמת PA - דיון פתוח לפני 6 שנים, 2 חודשים #110978

• סוד הכניעה
  • מנהל

אכן, יש הבדל בין הקמת הקבוצות האחרות שאנחנו מכירים לבין הקבוצה הזאת. בשאר הקבוצות, חברים נפגשו וחיפשו את הדרך להחלמה ומתוך כך הוקמו הקבוצות, ואילו כאן זה הפוך - קודם מצאנו את התכנית וההחלמה וכעת אנחנו מקימים את הקבוצות.

יחד עם זה, המסורת קובעת שהתנאי היחיד להיות חבר ב-PA זה הרצון להפסיק לצפות בפורנו, וכל חבר שעומד בתנאי הזה יכול להעיד על עצמו שהוא חבר "מכורים לפורנו אנונימיים". מכיון שכעת ישנם מספר חברים שרואים את עצמם חברי PA, אזי אין שום מניעה להתחיל בדיונים לקביעת הגדרות הנקיות ולבחירת נציגים, כיון שזה נעשה על ידי מצפון של החברים.

אדרבה, מי שרוצה להיות חלק מהתהליך של ההקמה, מוזמן להכריז על עצמו כחבר PA ולהיות שותף.

תגובה: הקמת PA - דיון פתוח לפני 6 שנים, 2 חודשים #110980

מה שאני אוהב שאתה לוקח את זה בראש פתוח בשקט ולא קובע כלום ונותן למציאות לדבר טוב יותר מכל אחד אחר, לא משנה אם עוד אחד מתוך אלף אנשים אמר וחיווה מה שאמר העיקר להתפקסס על המטרה - איך אפשר להנגיש החלמה לכמה שיותר סובלים. 
זכורני לטוב אותם הקבוצות הטלפוניות ששמור עיניך הפעיל למתחילים (בראשון וחמישי כמדומני) שהיוו פתח וסיכוי להחלמה לרבים רבים שסבלו אז. עזר להם לעלות ולהתקדם הלאה בהחלמה. כך גם PA יתכן ותהפוך למעצמה לסובלים, כפתח נפלא, שמשם במידת הצורך יכולו להתאים את עצמם ולכוון אל הבית שירגישו שייכים ונעזרים בו יותר.

באשר להגדרות, יש משהו בעייתי, ונשאל:
רציתי לבדוק דבר חשוד מאוד - מה דינו?
הבטתי בפרסומת באתר במכוון אך לא המשכתי איך נסתכל על כך? ומה קורה אם זה חוזר על עצמו?
נכנסתי ליוטיוב ואני יודע שבצד למטה יש... ... ודפדפתי לחפש שיעור/הרצאה/שיר איך אני צריך להתייחס לזה? (מה ניהל אותי השיר שאני מנסה למצוא או התאווה הנסתרת?)

אולי ההגדרה צריכה להיות; אם בחוסר ידיעה נחשפתי קצת - מעידה. אם ידעתי במידה כלשהי והתבוננתי מעל 2-3 שניות - נפילה.    

אין תחליף  ל ח ו פ ש.  נקודה.

תגובה: הקמת PA - דיון פתוח לפני 6 שנים, 2 חודשים #110984

• סוד הכניעה
  • מנהל
חידושים מדהימים כתב on 18 פבר' 2018 17:08:

באשר להגדרות, יש משהו בעייתי, ונשאל:
רציתי לבדוק דבר חשוד מאוד - מה דינו?
הבטתי בפרסומת באתר במכוון אך לא המשכתי איך נסתכל על כך? ומה קורה אם זה חוזר על עצמו?
נכנסתי ליוטיוב ואני יודע שבצד למטה יש... ... ודפדפתי לחפש שיעור/הרצאה/שיר איך אני צריך להתייחס לזה? (מה ניהל אותי השיר שאני מנסה למצוא או התאווה הנסתרת?)

אולי ההגדרה צריכה להיות; אם בחוסר ידיעה נחשפתי קצת - מעידה. אם ידעתי במידה כלשהי והתבוננתי מעל 2-3 שניות - נפילה.   

נכון, זה באמת לא פשוט, ולכן את ההחלטה יקבלו חברי PA בעצמם. בימים אלו מתארגנות הקבוצות, כל קבוצה תשלח נציג וייערך על כך "מצפון". בעז"ה עד הכנס כבר תתקבל ההגדרה והיא תפורסם.

באופן אישי שאינו מחייב אף אחד, נראה לי שכדאי לנו לאמץ את הפורמט של NA שבו הם כותבים שההגדרה הצרה המקורית (של אלכוהוליסטים אנונימיים) לא היתה מספיקה עבורם, ולכן הם מרחיבים אותה ומוסיפים כל חומר שמשנה את מצב הרוח. כמובן, גם אצלהם יש צורך בהרבה כנות, כי בשונה מאלכוהול, יש מגוון רחב יותר והדברים הם פחות שחור-לבן, אבל זה הכיוון שאני הייתי ממליץ.

תגובה: הקמת PA - דיון פתוח לפני 6 שנים, 2 חודשים #110988

• שי מחלים
  • רצף ניקיון נוכחי: 15 ימים
  • חבר ותיק
  • רק להיום
הרעיון מאוד מוצא חן בעיניי וכמו שכתבו כאן בפורומים כמה אנשים, גם אני לא בדיוק 'עברתי מסך' ומאז היום הראשון שלי בSA (לפני יותר משש שנים) חשבתי על רעיון כזה של חברותא נוספת ואני יכול לראות את עצמי כחלק ממנה
סוד הכניעה כתב:

בדומה לכך שחבר SA יכול להציג את החברותא בכנס של אנשי מקצוע, או חבר NA יכול להציג את החברותא שלו בכנס של הרשות למלחמה בסמים, כך חבר PA יציג את החברותא בכנס של שמור עיניך

לפי איך שאני מכיר את המסורות ואת התכנית אין דבר כזה 'להציג את התכנית'. אפשר להעביר את מה שאני קיבלתי, אפשר לספר על איפה הייתי איפה אני היום ואיך SA\NA\AA\PA עזר לי להגיע לשם,  "אין דוברים או יחצנים לSA" (מתוך המסורות). ואיך מישהו יכול לספר כזה דבר אם אין בכלל חברותא כזאת עדיין.
כמובן שאם מישהו רוצה להפסיק לצרוך פורנוגרפיה זה כבר מספיק כדי להיות חבר בחברותא העתידית אבל יש עוד תנאי שהוא ברור - צריך שתהיה חברותא כזאת! זה בערך כמו להגדיר כמעט את כל האנשים מההסטוריה כחברי A מסוים כי הם רצו להפסיק התנהגות כפייתית
עוד מהמסורות: "משיכה ולא פרסומת", שוב אותו עקרון - משיכה זה למשהו שקיים, אם אתה מספר לאנשים על משהו שעוד לא קיים אז זה סוג של פרסומת.
אם מעוניינים לפתוח חברותא חדשה בצורה כמו שזה נראה בינתיים זה מבורך, אבל לקרוא לזה PA זה מטעה את הציבור כי מאז שהקימו את AA לפני יותר משמונים שנה כל חברותא שהשם שלה זה XXX anonymous פעלה לפי הצעדים המסורות ועקרונות השירות.
בסופו של דבר כנראה שאלוקים יודע מה הוא עושה ואני בטוח שאם זה טוב ונכון אז זה יצליח ויעזור למכור לפורנוגרפיה שסובל בחוץ, אבל כמו שכתבת "דבר ברור הוא שכולם רוצים רק במטרה אחת: לעזור לכמה שיותר אנשים שזקוקים לעזרה, והדעות השונות הן על הדרך הנכונה ביותר מבין כולם" מקווה שהדברים שכתבתי יהיו לתועלת.

רק להיום!

תגובה: הקמת PA - דיון פתוח לפני 6 שנים, 2 חודשים #110991

• אח-שמח
  • רצף ניקיון נוכחי: 2855 ימים
  • חבר ותיק

כל הכבוד על הדיון החשוב הזה
האם עומדות להיפתח קבוצות פיזיות לפני ההצבעה על חברי הא"ג והגדרות הניקיון?
אני מתחבר גם למה ששי מחלים כתב שאפשר וכדאי לספר איך PA השפיעה לי על החיים, האם יש חבר שיש לו סיפור כזה?
תודה לנותני השירות
כל הכבוד!

אם אלוהים נראה רחוק לפתע, מי זז?

תגובה: הקמת PA - דיון פתוח לפני 6 שנים, 2 חודשים #111004

• סוד הכניעה
  • מנהל

תודה על העלאת הדברים, אכן כל הנקודות האלו חשובות ביותר.

אז ככה: בימים אלו (דהיינו היום ומחר) נפתחות בעז"ה שתי הקבוצות החיות הראשונות של PA, כך שעד הכנס ההגדרה "חבר PA" לא תהיה רק בהתאם למסורות, אלא גם בהתאם ל"רוח המסורות".

בנוסף, בימים אלו עובדים על הקמת כמה וכמה קבוצות נוספות, כך שהתקווה היא שבעז"ה יהיו אפילו יותר קבוצות עד הכנס.

לגבי משיכה ולא פרסומת - כדאי לקרוא לעומק את המסורות ואת ההסברים לכך בספר 12 ו12. חברים של כל החברותות הולכים לכנסים מקצועיים להציג את החברותא שלהם. הדרך בה הם מציגים את החברותא היא באמצעות הסיפור האישי שלהם.

(במאמר המוסגר, כדאי לקרוא את הספר של "AA בבגרותו" ולראות שבפירוש יש דבר כזה להציג את החברותא, כמו שביל הלך לקונגרס להציג את אלכוהוליסטים אנונימיים. בנסף לכך, לכך בשלבי ההקמה הוא שבר את כל המסורות בצורה הכי חופשית שיש, כולל שבירת האנונימיות כשהוא הסכים להביא צלם שיתעד קבוצה והחברים התראיינו בשמותיהם כי אחרת לא הסכימו לפרסם את הכתבה, וכולל קבלת תרומות מארגונים חיצוניים ועוד).

בשורה התחתונה - החברותא מוקמת על שני עקרונות בלבד: 12 הצעדים ו12 המסורות. אם מישהו בחברותא החדשה (כולל אותי כמובן) חורג מכך, אז אנא, כל מי שיכול, שיעיר על כך כדי שהדברים יתוקנו.

נערך לאחרונה: לפני 6 שנים, 2 חודשים על ידי סוד הכניעה.

תגובה: הקמת PA - דיון פתוח לפני 6 שנים, 2 חודשים #111008

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
  • תודה רבה על פתיחת השירשור, אנסה לתרום את חלקי לדיון החשוב:
  • אותי לימדו שכששני אנשים נפגשים למטרת החלמה הם פתחו קבוצה. במהלך השנים האחרונות, בשנה האחרונה באופן אישי שוחחתי עם עשרות רבות של כאלו שנפגשים לצורך החלמה מתכני מסך. הקבוצות קיימות. לא צריך לפתוח כלום. רק שיבחרו לעצמם נציגים שיהוו גוף משרת זמני.
  • זה בדיוק מה שהיה כאן בישראל עם SA לפני כעשור. כמי שהשתתף בישיבה הראשונה שם (ונבחר להיות גזבר האינטגרופ) כך התנהלו הדברים:
  • במשך כמה שנים נפגשו אנשים למטרת החלמה 'מתאווה באשר היא' ללא גוף מכוון. היתה קבוצה של 'דוברי עברית' בירושלים, עוד אחת של דוברי אנגלית. קבוצה נוספת בבית שמש. עוד אחת בחיפה, והחלה להתגבש גם קבוצה בתל אביב.
  • נציגים שנבחרו מכל הקבוצות בארץ התקבצו במרכז קל"ע (שגיאה היסטורית - מי בדיוק מימן את עצמו שם? מחלקת הרווחה של עיריית ירושלים?!), ונבחרו בעלי תפקידים.
  • נכון, את SA רוי K הקים בגאר'ז שלו. הוא חי בשנות השבעים של המאה הקודמת ונאלץ לקושש מכורים למין (הזויים שבאו אליו כדי להשתמש איתו), בפירסום על גבי עיתון (!), המציאות כיום כאן מעט שונה, וישנם רבים שסובלים ומכירים זה את זה, חושבים שצריך להפגש דווקא בגרא'ז? נדאג לזה...
  • PA השפיעה על חיי. ברגע שהבנתי שאני (ורבים מחבריי), חסרי אונים מול סיפורי המעשיות שאנחנו מספרים לעצמנו ביחס לתכני מסך.. בדיוק כמו ביל W או רוי K שהבינו שעקרונות האוקספורד גרופ או AA בהתאמה לא מספיקים להם וחיפשו מימד נוסף שיחבר אותם לאבאל'ה שלהם בשמיים.
  • אה, ומי שרוצה לשמוע את סיפורי ואיך נעזרתי בתובנה הזו מוזמן לפנות אליי בפרטי.
  • המינוח 'דובר שיציג את התוכנית' שגוי. כמו עוד טעויות שנעשו במהלך הדרך. מצד שני, איך יידע מי שאין לו מושג 'מסורות' מהן שיש לו פיתרון? האם הוא יבין משפט בסגנון "הרעיון לפתיחת חברותא חדשה שתספק פיתרון למי שלא חצה את המסך ולא עלה על דרך כפי שלא היה עד כה בישראל" ייתן לו יותר? אולי כן ואוליי לא. הרבה יותר בטוח שחברים מהאחות הגדולה היו נזעקים. ובצדק.
  • כתבתי את זה לאורך ולרוחב וכל מי שיודע להגות את שמי מכיר את סיפורי: חציתי מסך. זה לא אומר שאיני חסרונים מול הרצון להקליק על מה שכשאני שפוי איני רוצה להקליק.. החברותא הזו הולכת לסייע לי בזה. יש לי כמה כובעים (כמו ללא מעט מחברי SA הוותיקים בעלי הכובעים הכפולים והמשולשים: ניקו'. הארו'. בי'. ודומיהם), ב"ה PA - או איך שלא תקרא החברותא החדשה - הולך להיות אחד מהם. אמן. אסירותודה.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן
נערך לאחרונה: לפני 6 שנים, 2 חודשים על ידי אסירותודה.

תגובה: הקמת PA - דיון פתוח לפני 6 שנים, 2 חודשים #111010

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום

אין לי הרבה מה להוסיף, רק מעט מחשבות סביב 'הקנאה התאווה והכבוד מוציאין את האדם מן העולם'. 
לפני כמה שנים הרב יהושוע שפירא התחיל לעשות קבוצות צעדים 'ח-ן'. הרגשתי מחנק, הרגשתי שלוקחים לי את מפעל חיי. זה אני שאמור לעשות את זה, אני אמור להכניס את הצעדים לישיבות, להוביל את המהפכה, זה אנחנו - שמור עיניך, למה הוא לא מתאחד איתנו. ואז, תוך חצי שנה נפתחו שם קורסים, הוכשרו רמי"ם במספר רב של ישיבות, היה באזז גדול, והרגשתי טינה - הרי זה לא כמו שזה אמור להיות, קראתי בין השורות, ניסיתי לראות למה זה ייכשל, למה ברור שאם זה לא המסורות זה לא יצליח, רציתי לוודא שאכן אני והחברותא שלי יצילו את העולם. רציתי לוודא שאין ספק שכל פיתרון אחר חוץ מזה שאני חלק ממנו, ולוקח בו גם תפקידי שירות לא יצלח. הלכתי לקבוצה של חן ברמת גן לתת מסר - במעין פעולה הפוכה, להפתעתי הכל שם היה נראה מצויין. היו חריקות לפי דעתי הענווה, ונהניתי לראות אותם ולהוכיח לעצמי שלמרות הכל, אם אני הייתי אחראי או שהחברים המחלימים 'שלי' היו אחראים, ברור שזה היה יותר טוב.
הקב"ה היה יצירתי יותר, והדברים של הרב יהושוע הועילו בצורה שלדעתי הוא לא שיער שיועילו, ואין כאן מקומי להעריך...
עברו שנים, ואז החלו טינות על SA - כתבתי שלושה עמודים של טינות לחבר 'אסירותודה' סביב הקושי של SA להפיץ את המסר למכור שעודנו סובל, סביב הפחד שלהם להחשף בקבוצה פתוחה קבועה, כמו שאני והוא עשינו תקופה ארוכה, סביב חוסר היכולת לעשות כנסים לציבור אלא רק למטפלים, ולדבר בשפה של 'מחוטא לחולה', ובעיקר - סביב הזלזול והיעדר ההכרה בלגיטימיות של שמור עיניך (החברותא 'שלי', שבה 'אני' עליתי על דרך, ואיתה 'אני' מזוהה) כדרך לעשות צעדים ...הרבה טינות ועלבונות. 
עברה שנה, שנתיים, והרבה מחברי הטובים משמור עיניך החלו לעשות שירות בSA, פתאום SA הפך להיות 'שלנו', של 'הקליקה' שלי, פתאום לא הרגשתי זרות ותחרות, כבר לא הייתי זר ונטע זר. פתאום מחאו כפיים בכנס בין לאומי כשהדובר ציין שבלי שמור עיניך לא היה עולה על דרך, פתאום כשאני בכנס של SA שליש מהאנשים מזוהים גם עם 'שמור'. 
ושוב, אלוקים היה יותר יצירתי ממני ומהרעיונות שלי, ומהנאמנויות שלי, ותחושת הצדק שלי, והחרדה שלי שמא הכל יהרס אם לא יעשו את התוכניות שלי...
כשדיברו איתי על פתיחת PA, ידעתי שני דברים, ידעתי שזו החברותא שאני אמצא בה את ביתי הטבעי, וידעתי שיהיו הרבה טינות בין PA לSA. ככה אנחנו, מכורים דפוקים, שלא יודעים לפרגן, ורוצים להתקטנן ולהוכיח ש'שלי יותר גדול' ו'שלך סתם מדולדל וקטן'...וכן, אני בטוח שעוד שנה, אני ארגיש צדקני במיוחד כשאספר לחברים עד כמה 'אמרתי להם' שבאמת PA זה הדבר הכי הכי הכי...כן, גם אני רוצה להוכיח לכולם ששלי-שלנו הכי גדול. 
אבל אלוקים, לשמחתי, לא נדרש לשאלה של מי יותר גדול.
כשאני משתדל כמה שיותר להיזכר בכך שהוא מוביל את המהלכים וההחלמה, אני מצליח להרפות מהטינות. כשאני מצליח לזכור שמה שיש לי ולחברותא הוא לא שלי אלא שלו, אני מצליח לפתח ענווה. וכשאני נזכר, ככל שעובר הזמן, עד כמה ההחלמה היא חמקמקה ולא צפויה, ועד כמה קשה להגדיר כללים ברורים להצלחתה, אני מתמלא כבוד לאלוקים וליצירתיות שלו, שמביא את ההחלמה בכל דרך אפשרית. 

אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

תגובה: הקמת PA - דיון פתוח לפני 6 שנים, 2 חודשים #111011

• יוסי כהן
  • רצף ניקיון נוכחי: 1094 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה סוד על פתיחת השרשור, תודה לכולם על הדיון.

אסירותודה,
הזכרת את האחות הגדולה (SA). שמעתי על אפשרות שPA תהיה תת חברותא של אס איי (כמו OA ו-HOW). זה לא מה שהולך לקרות?

תגובה: הקמת PA - דיון פתוח לפני 6 שנים, 2 חודשים #111013

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל

שאלה נהדרת. 
אישית, אני בעד. מאוד. 
אני ממש קווה ומתפלל על זה.
האם זה יקרה בפועל? ממש לא יודע.
תכל'ס, לדעתי, החברים ייצטרכו להחליט על זה. 

מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

תגובה: הקמת PA - דיון פתוח לפני 6 שנים, 2 חודשים #111014

• סוד הכניעה
  • מנהל

מאוד התחברתי לדברים שלך, נתן במתנה. זכור לי היטב הרגשות האלו שאני בשמור עיניך, והטינות מול הדרך שחשבתי ש SA צריך להתנהל...

מצחיק אותי היום, כי בדיוק כמוך, היום אני רואה את עצמי חבר SA לא פחות ממה שאני חבר שמור עיניך.

אבל גם לגבי PA עברתי הרבה. נכון שכעת זה חדש, אבל הרי דיברנו על זה כל כך הרבה פעמים במשך שש השנים האחרונות, עד שאת כל הטענות שיכולות להיות בעד ונגד כבר אמרתי בעצמי...

תגובה: הקמת PA - דיון פתוח לפני 6 שנים, 2 חודשים #111026

• שי מחלים
  • רצף ניקיון נוכחי: 15 ימים
  • חבר ותיק
  • רק להיום

תודה לכם, אנשים\אחים יקרים.
זה ממש לא מובן מאליו שדיון כזה מתנהל בצורה מכבדת ורגועה - כמו שכתב 'נתן במתנה' : "ככה אנחנו, מכורים דפוקים, שלא יודעים לפרגן, ורוצים להתקטנן ולהוכיח ש..." אין יותר נכון מזה. שוב הוכיח אלוקים שהוא אוהב את המכורים.

אני אישית מאוד מתרגש לקראת הרצת PA מאוד רואה את עצמי חלק מזה ומתפלל להיות לעזר ולתועלת.
מאוד התלהבתי מהרעיון לשלב את זה בתוך SA - רעיון ששמעתי רק אתמול ואני מתחיל לעכל אותו.

רק להיום!

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.87 שניות

Are you sure?

כן