ברוכים הבאים, אורח

למה אני בעד PA
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: למה אני בעד PA 2913 צפיות

תגובה: למה אני בעד PA לפני 6 שנים, 2 חודשים #110898

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל

אח, שמחתי לפגוש אותך. למרות שאנחנו מכירים הייטב מזוויות שונות, לא ידעתי שאתה בעל הכינוי המחייב.. שמחתי גם לקרוא אותך. הספונסר שלי אמר לי ששמע באוזניו מרוי קיי - מייסד SA - שלתחושתו SAA ו SALA הם הדברים הטובים ביותר שקרו ל SA.. ואם שום דבר לא קורה בעולמו של אלוקים בטעות, אז החברותות הללו הן רצון אלוקים.. 

שנזכה לעשות את רצונו היום.

מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

תגובה: למה אני בעד PA לפני 6 שנים, 2 חודשים #110908

• יוסי כהן
  • רצף ניקיון נוכחי: 1094 ימים
  • דירוג פלטיניום
אסירותודה כתב on 13 פבר' 2018 14:35:

הספונסר שלי אמר לי ששמע באוזניו מרוי קיי - מייסד SA - שלתחושתו SAA ו SALA הם הדברים הטובים ביותר שקרו ל SA..

משפט יפה. אפשר הסבר?

תגובה: למה אני בעד PA לפני 6 שנים, 2 חודשים #110940

• must_giveup_now
  • רצף ניקיון נוכחי: 798 ימים
  • חבר ותיק
שלום לכולם,
תודה רבה אסירותודה על הפוסט שכתבת.
פעם ראשונה שאני כותב על עצמי, אני מרגיש צורך לעשות את זה מכיוון שאני רואה את התגובות.
אני חושב שאני אחד מהאנשים שסובלים מאוד מהתסמינים שתיארת.
אני מכור לפורנוגרפיה (סרטים וסיפורים) מגיל צעיר מאוד מאוד, וההתמכרות הזאת גרמה לי להתרחק מכל דבר אינטימי בחיים. 
(אני אדם חברותי ויחסית רגיש, והרגשתי כאילו הרעלים האלו שצרכתי מגיל מאוד צעיר יצרו לי ממש הפרדה מאוד גדולה במוח בין מין לאהבה, משהו שלא יכלתי כלל לקשר ולא רציתי לערבב).
יצאתי עם מספר בנות בעבר, נקשרתי אליהם נפשית (והם אלי) מאוד, אך לא נמשכתי אליהם פיזית בשום צורה (בכלל לא ראיתי צורך להיפגש איתם, מבחינתי היה אפשר לדבר בפלאפון תמיד). כל זאת בגלל הפורנוגרפיה. (בסופו של דבר הדבר הזה הורגש ונפרדנו).

כשצרכתי את הרעלים האלו (וגם מספר ימים לאחר הצריכה) הפכתי לזומבי, שום דבר לא משך אותי, אז המוח שלי היה חייב לעשות את  ההפרדה.
הרגשתי שבגלל שצרכתי פורנוגרפיה - זה גרם לי לא להימשך פיזית לבנות אמיתיות בחיים, ולכן מעולם לא נמשכתי לבנות ברחוב (אז עכשיו אתם חושבים 'נו מה הבעיה' אבל הבעיה היא גדולה מאוד, נוצר לי חור כלכך  גדול בנשמה הרגשתי כאילו עברתי בעצמי פגיעה מינית בגלל הצריכה הזאת). שום דבר לא ריגש אותי, רק רציתי להתרחק מהרוע הענק הזה שפשוט מוטט אותי מבפנים.

בחסדי ה' הצטרפתי לאתר הזה לפני חודשיים והחלטתי להשקיע את כל מאמצי וכל כוחותיי כדי להחלים (אני משתמש בהרבה מהכלים - בעיקר בפורטיפיי - שעוזר לי מאוד), אני רוצה לחיות חיים איכותיים, אני רוצה להימשך לאשתי לעתיד! אני רוצה שהפגיעה הנוראית הזאת תפסיק, אינני יכול יותר לחיות ככה. 
בשבילי לצפות בפורנוגרפיה זו חד משמעית נפילה, כי זו המחלה שלי! הייתי יכול לצפות בפורנוגרפיה במשך הרבה מאוד שעות, אנשים מתייחסים פה לפורנוגרפיה כאילו זו מעידה יחסית לאוננות, מבחינתי זה וזה נחשב נפילה, אך פורנוגרפיה זו נפילה גדולה מאוד מאוד מאוד.

לפני כמה זמן דיברתי עם אדם מאוד נחמד, שביקשתי ממנו שהוא יהיה הספונסר שלי, והוא אמר לי את מה שאסירותודה כתב בפורום הזה, שאני עדין לא עברתי מסך ושכדאי לי ללכת לקבוצות החיות של סקסוהוליסטים אנונימיים.
לא ידעתי לבטא את הבעיה שלי בצורה טובה, אז הוא חשב שאני מהמכורים הקלאסיים שחווים עודף תאווה.
וכמה שניסיתי לא הצלחתי להתחבר ורק הרגשתי יותר ויותר רע (הרגשתי כאילו כל הרוע והאפרוריות והמועקה חוזרים), וכשחשבתי לעומק על הדברים הבנתי שאנחנו סובלים ממחלות אחרות (וכשראיתי את מה שאסירותודה כתב הזדהיתי מאוד עם הכתוב). 

אם מישהו מהקוראים כאן מרגיש כמוני, אשמח שישתף בפורום את מה שהוא מרגיש.
 אני חושב שלאנשים כמוני יהיה פתרון טוב יותר בקבוצות החדשות שיקומו. 

הלוואי והקב"ה ישלח החלמה מלאה לכולנו.

נערך לאחרונה: לפני 6 שנים, 2 חודשים על ידי must_giveup_now. סיבה: תיקון

תגובה: למה אני בעד PA לפני 6 שנים, 2 חודשים #110941

-must_win_now
תודה רבה לך!!
כל מילה פנינה!!
הצלחת לתאר יפה את הנזק בפורנו העולה על הרבה דברים אחרים. לנתק אותנו מהחיים, מההוויה, -האנושיות. הפורנו מסוגל לעולל רוע הרבה יותר מכל דבר אחר! הנזק שבא מפורנו גרוע מלשכב עם זונה! היא יוצרת שיבוש בהלכי החשיבה שלפעמים קשה עד בלתי אפשרי לתקן אותם במהלך החיים. ההשלכת הנזק היא על כל החיים ללא קשר למין ותאווה, היא מסוגלת להפוך אדם לחולה של ממש שיתכן ותוביל בסוף ללכת לאשפוז...   
יש בפורנו אלמנט שרק בגללו כדי לפתוח קבוצות, לפורנו בלבד. יש בו משהו שלא בהכרח קשור לתאווה, משהו בפני עצמו כמו שיש סמים וגם יש הימורים שאין קשר ביניהם כך הוא הדין למשבש ההוויה האנושית -הפורנו.
תודה על הבהרת/חידוד הדברים!

אין תחליף  ל ח ו פ ש.  נקודה.

נערך לאחרונה: לפני 6 שנים, 2 חודשים על ידי חידושים מדהימים.

תגובה: למה אני בעד PA לפני 6 שנים, 2 חודשים #110942

• must_giveup_now
  • רצף ניקיון נוכחי: 798 ימים
  • חבר ותיק

תודה רבה על התגובה חידושים מדהימים.

אני רק רוצה להוסיף משהו קטן, 
ברוך ה', המוח מחווט את עצמו כל הזמן, ובהינתן התנאים המתאימים הוא חוזר לאט לאט למצב הטבעי שלו. (קוראים לתופעה Neuroplasticity)
אז יש תקווה, גם לאנשים במצב הזה. אני שם לב על עצמי את הדבר הזה לאט לאט.

יחד עם זאת, אנשים שצופים בפורנו מגיל צעיר מאוד, לפעמים, דומים לאנשים שעברו פגיעה מגיל צעיר ואי אפשר פשוט להתעלם מזה, צריך לדעתי לנסות לעבד את הפגיעה הזאת (והכאב הזה) כמו שצריך ולהבין מה עברנו. 

שבת שלום.

תגובה: למה אני בעד PA לפני 6 שנים, 1 חודש #111095

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
יוסי כהן כתב on 13 פבר' 2018 20:44:

אסירותודה כתב on 13 פבר' 2018 14:35:

הספונסר שלי אמר לי ששמע באוזניו מרוי קיי - מייסד SA - שלתחושתו SAA ו SALA הם הדברים הטובים ביותר שקרו ל SA..

משפט יפה. אפשר הסבר?

כן.
ראשית, כי מי שלא היה שייך ל SA רעיונית והמשיך לבוא לשם מעשית, הזיק לעצמו ולאחרים. לדוגמה - אדם עם משיכה חד מינית שהרגיש שהגדרות SA מונעות ממנו לממש את שאיפתו לזוגיות כדרך חייו - ברגע שהיתה לו אלטרנטיבה, והוא קיבל בה את מבוקשו, טוב לו וטוב לעולם..

בנוסף, יש לא מעט ענווה באמירה "אני לא יודע הכל ומה שיש לי וברשותי אינו מתאים לכל, מצא לך את מה שנכון לך ואשמח בת ובמה שמצאת לך". אנחנו מגוונים, לא כל מה שנכון לי מתאים לך וכו'. וכמו שאנחנו אומרים כל העת, "מצא את מה שמתאים לך, זרוק את השאר", כך גם ניתן לומר, אנחנו שמחים עבורך שמצאת את מה שנכון לך". 

מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.46 שניות

Are you sure?

כן