ברוכים הבאים, אורח

כוחה של קבוצה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: כוחה של קבוצה 644 צפיות

כוחה של קבוצה לפני 6 שנים, 2 חודשים #110401

שלום חברים שמי המחלים ואני סקסוהוליסט בהחלמה, בחסד אלוהים אוהב נקי 14 יום, רק להיום. הערב הרגשתי ממש רע, כאילו התקף חרדה מציף אותי, פעם לא הייתי מרגיש דברים כאלה, הייתי רץ להשתמש והדופמין במח היה מכסה על הכל. נכנסתי למרכז קניות וחלפתי על פני השומר שלא הספיק לבדוק אותי, הוא כעס על כך ואני זרקתי לו מילה כזאת שבמקום לשבת יעשה את תפקידו בעמידה, כאשר נכנסתי פנימה מיד הבנתי שוב שזאת המחלה שלי, אני רוצה לנהל את הכל והרגשתי שהוא פגע כביכול בבטחון האישי שלי, ביציאה מהמרכז ניגשתי אליו וביקשתי ממנו סליחה על התנהגותי (החולה) הוא חייך והרגשתי הרבה יותר טוב, ללא תוכנית 12 הצעדים לא הייתי מצליח בכלל לזהות את הסיטואציה הזאת. לאחר מכן הגעתי הביתה וכמעט התווכחתי עם אימי שוב, אלוהים היה נוכח במקום ונתן לי להבין שויכוח זה רעל הרסני עבורי. אני מרגיש חוסר אונים מול החיים שלי, מלא פחדים מכל מיני מחשבות שווא, מבקש לזכור שאלוהים מנהל הכל ולא אני. הגעתי מיידית לקבוצה והרגשתי שחרור אדיר!!! תודה לאלוהים על כך, רק להיום אשאר נקי, גם אם זה יהיה הדבר האחרון שאעשה בחיי.

תגובה: כוחה של קבוצה לפני 6 שנים, 2 חודשים #110418

מדהים לראות את הכוח שלך בפעולה !!!

תודה על השיתוף !

אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

תגובה: כוחה של קבוצה לפני 6 שנים, 2 חודשים #110510

• מושי
  • רצף ניקיון נוכחי: 328 ימים
  • דירוג פלטיניום

א-ו-ה-ב-י-ם!

= = =
גם היום, רק להיום.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.42 שניות

Are you sure?

כן