ברוכים הבאים, אורח

אסירות תודה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אסירות תודה 891 צפיות

אסירות תודה לפני 6 שנים, 3 חודשים #110133

אסירות תודה לבורא עולם על שהיתה לי אתמול נכונות לוותר על הבקבוק האחרון ששמרתי אצלי למקרה שארצה להשתמש, אילולא אלוהים אוהב לא היתה לי נכונות להכנע ולעשות זאת. הקושי העיקרי שלי בהחלמה הוא לזכור כמה כאב השימושים גורמים לי ותמיד אחרי תקופת נקיות קצרה אני חוזר להאמין שאני מסוגל להחזיק בקבוקים מבלי שאשתמש בהם. אני רוצה לזכור כמה אני אדם חולה, מכור למין בצורה קשה והרסנית, מלא בהלקאה עצמית, בטינות, בכעסים ובפחדים. רוב הדברים הללו נובעים מזה שאני לא באמת מוסר את עצמי לאלוהים ומוותר על השליטה, שכן אם הייתי עושה כך, הייתי מרגיש תחושת שחרור והקלה מיידית מאחר והדברים לא בידיים שלי. אבל אני חולה והמחלה שלי ערמומית מאוד, יש בה הכחשה חזקה וכל השקר שאני חי בו, נראה כאילו הוא המציאות באמת. אז נכון יש לי כמעט 24 שעות של ניקיון בחסדו של אבא אוהב, אבל עיקר ספירת הימים והניקיון אינו הכי חשוב עבורי. אני צריך לעבור שינוי, להיות מוכן להשתנות לגמרי בתוך אישיותי, אם לא אעשה זאת אמות. רק להיום אני מבקש לזכור שאני לבד לא יכול, אבל בעזרת אלוהים והתוכנית אני יכול. אני מוסר כעת עצמי, חיי ורצונותיי לאבא אוהב שיעשה בי כרצונו הטוב, שרצונו יעשה בחיי ולא רצוני אני. רק להיום אעשה הכל בשביל להשאר נקי אך אזכור שאני אחראי רק על הפעולות ואלוהים על התוצאות.

תגובה: אסירות תודה לפני 6 שנים, 3 חודשים #110148

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

חותם על כל מילה

יום שפוי ונקי - היום

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.40 שניות

Are you sure?

כן