ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: נשוי 1819 צפיות

תגובה: נשוי לפני 11 חודשים, 4 שבועות #139540

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 634 ימים
  • דירוג פלטיניום

כולם הגיבו מאד עדין. 
אישה ותאווה זה ההפך הגמור. ואם אצל אדם רגיל יתכן שהוא מתאווה לאישתו אפילו שזה לא מגיע מספיק ממקום של אהבה ורוך וחמלה, אצל חולה, זה פשוט לקחת את המקום הטוב והיפה היחיד שיש לך, ולהפוך גם אותו לחלק מהמחלה. 
זה לא כמו נרקומן שלוקח קנאביס רפואי, אלא כמו אלכוהליסיט, שהחליט לנצל את הד' כוסות, ולשתות יין עם אחוז אלכוהל גבוה, כדי להגיע לשכרות, והפסיד את ליל הסדר. 

תגובה: נשוי לפני 11 חודשים, 4 שבועות #139549

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
אלי שומר כתב on 06 אוק' 2021 22:01:

כולם הגיבו מאד עדין. 
אישה ותאווה זה ההפך הגמור. ואם אצל אדם רגיל יתכן שהוא מתאווה לאישתו אפילו שזה לא מגיע מספיק ממקום של אהבה ורוך וחמלה, אצל חולה, זה פשוט לקחת את המקום הטוב והיפה היחיד שיש לך, ולהפוך גם אותו לחלק מהמחלה. 
זה לא כמו נרקומן שלוקח קנאביס רפואי, אלא כמו אלכוהליסיט, שהחליט לנצל את הד' כוסות, ולשתות יין עם אחוז אלכוהל גבוה, כדי להגיע לשכרות, והפסיד את ליל הסדר.

קצת מגוחך לטעון שאישה ותאווה זה ההיפך הגמור. אישה זה לא דו"ח של רואה חשבון.

לשכב עם אישה - יש כאלה שישכבו איתה מתוך אהבה ורוך, יש כאלה שמתוך משיכה ותאווה. ויש כאלה שישכבו עם השני כי יאללה למה לא, אנחנו גם ככה עומדים בפקק שעה.
לכל קומקום יש מכסה, ולכל אישה יש את יחסי המין שמתאימים לה.
אתה רואה יותר מדי סרטים של הוליווד וחושב שכל יחסי המין שקיימים זה גבר ואישה שאומרים אני אוהב אותך אני אוהבת אותך ומנגינה רומנטית שמתנגנת ברקע. זה קורה, אבל אף אחד לא אומר שזה האידיאל או המטרה. כל זוג מתאים לו דינמיקה אחרת.

בקשר לצפייה בתמונות של אשתך - אני לא רואה בזה טעם, כי אם תנסה להעמיד את אשתך בתחרות עם הפוי', אזי אין לה שמץ של סיכוי לנצח. תמיד יהיו נשים יפות ממנה, ותמיד יהיו צלמים ועורכי פוטושופ שטובים יותר ממך.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

נערך לאחרונה: לפני 11 חודשים, 4 שבועות על ידי robinhood.

תגובה: נשוי לפני 11 חודשים, 4 שבועות #139554

• מנסה ומקווה
  • רצף ניקיון נוכחי: 4 ימים
  • חבר קבוע

מסכים ומחזק. ואפילו רוצה להזהיר, בעיני לבקש כזה דבר מאשתך רק יעשה ההפך מתהליך של החלמה, יצור צפיות, פנטזיות וכו', ולא דיברנו בכלל על הכבוד שלך לאשתך ומה אתה מייחס לה(רוצה להאמין שהרבה יותר מסיפוק מיני גרידא)

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.40 שניות

Are you sure?

כן