ברוכים הבאים, אורח

הודעה לאסירתודה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הודעה לאסירתודה 1375 צפיות

הודעה לאסירתודה לפני 6 שנים, 5 חודשים #109476

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום
בוקר טוב .

מיזה 10 שנים האחרונות שאני נקי לראשונה רק להיום 157 יום .

כשהגעתי לשמור החלטתי שאני לא צופה יותר בפורנו . אז מתחילת חודש מאי ועד לסוכות לא צפיתי בכלל . בסוכות היתה לי מעידה של צפיה בפורנו זמן קצר מאוד.  שבישבילך זה נקרא נפילה , והשבוע זה קרה לי שוב אך הפעם בדעה צלולה שאני מקציב לי זמן של 5 דקות .

בעבר הלא רחוק הקצבה של 5 דקות הפך ל 5 שעות ויותר . הפעם זה לא קרה אסירות תודה . אך היום אני יודע שזה רע בשבילי .

מאז שהכרתי אותך ואת הקבוצה של חמישי , אני לא מוותר לעצמי ואני חייב לשמוע אותך .

מוסיף לי הרבה מאוד להחלמה , ותודה על כך . אני מאוד כנה עם עצמי ועם החברים ואני לא מוותר על זה בכלל.   ה שלא הכרתי בעבר , שחייתי בשקר גדול ובחושך. 

אמש בתשובתך הכנה אמרת שבישבילך צפיה בפורנו זה לא מעידה , והסברת..  

לי היו תחושות של כאילו לאחר נפילה ..

למרות שלא נגעתי ולא השתמשתי פיזית,  ואי רוצה להיות כנה וישר עם עצמי ועם התוכנית. 

לדעתי ולדעת רבים אני לא צריך לאפס , אלה להבא להחמיר יותר עם עצמי ..

את דעתך אמרת שאם ההית צופה אז ההית מאפס... 

מה לדעתך באופן כללי על כך וגם עליי ?

תודה על הכל. ואשמח לתשובה בזמנך הפנוי. 

תודה שוב שבי1

שבת שלום ומבורך

תגובה: הודעה לאסירתודה לפני 6 שנים, 5 חודשים #109477

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
ממליץ לשלוח לו גם בהודעה פרטית.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: הודעה לאסירתודה לפני 6 שנים, 5 חודשים #109479

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

לגבי אם לאפס או לא 
אני הייתי שואל רק את הספונסר שלי, הוא מכיר אותי הכי טוב
אוהב אותך מאוד

נערך לאחרונה: לפני 6 שנים, 5 חודשים על ידי נתן 01.

תגובה: הודעה לאסירתודה לפני 6 שנים, 5 חודשים #109483

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום

למעונינים תשובתו של אסירותודה. 
היי,

לא דיברתי על ספירת ימים חדשה. יש בזה גישות שונות. יש שיגידו "ייקוב הדין את ההר"..יש אחרים שיאמרו שאיננו מושלמים והמחשבה שכן היא פגם אופי - פרפקציוניזם.. אני לא מכריע לך מה כן וגם לא מצדד במה לא, איננו מכיר אותך ואת דפוסי המחשבה והפעולה שלך. אני כן מפנה את תשומת הלב שלך למה שאמרת וגם כעת, כתבת: מעדתי.. אבל הרגשתי משומש.. כי זו הדרך של המחלה -  "לכבוש שטחים".. בעיקר על ידי כיבוס מילים, והורדת העירנות. תחילה המחלה אומרת זה לא רציני.. רק מעידה קטנה.. בהמשך ואחרי חמש דקות כשההרגשה מזעזעת, היא אומרת אתה לא שווה כלום..תכלס, אני כן הייתי קורא לילד בשמו: השתמשתי. כן. יש שימוש שבגללו מתחילים לספור מחדש, ויש כזה שלא. בעיניי זה דרך האמצע. לא להתיר לעצמי כל פעם לפרע דברים שבגללם באתי לתוכנית, אבל גם לא לרדת עליי, כי אינני מושלם. וכן, לקבל על עצמי גבולות ברורים. שיש דברים/מקומות/ אתרים/זמנים שבהם ואיתם יש לי נוהל קבוע.. לדוגמא, בזמני לחץ אני לא יושב ליד המחשב מעבר לשעה קבועה. למה? ככה! כי בעבר היו לי שם שימושים.ובשורה התחתונה, אני מציע לך לדבר על זה עם הספונסר שלך.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.37 שניות

Are you sure?

כן