ברוכים הבאים, אורח

שמח להודיע שמצאתי את היצרן של התמצית לטיפול ביצר
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: שמח להודיע שמצאתי את היצרן של התמצית לטיפול ביצר 2610 צפיות

שמח להודיע שמצאתי את היצרן של התמצית לטיפול ביצר לפני 6 שנים, 5 חודשים #109096

• מארק
  • רצף ניקיון נוכחי: 101 ימים
  • חבר חדש

שלום לכל היהודים היקרים.
בהמשך לפוסט שהעליתי בעבר וביקשתי את עזרתכם במציאת המקור שמייצר את תמצית "תיקון עולם" לטיפול ביצר,אני שמח לבשר שמצאתי את היצרן וממליץ לכל אחד לנסות את הטיפות הניסיות שלו.לי באופן אישי זה הדבר היחיד שפתר את הבעיה.ניסיתי את כל הדרכים,אבל הבנתי שמעבר לפן הפסיכולוגי/נפשי אני זקוק למשהו שיעזור לי גם באופן פיזי להוריד את רמת החשק הגבוהה בכדי שהכל יהיה לי קל יותר.לאחר שיחה עם מי שמפיק את התמצית,הוא הסביר לי כמה דברים חשובים שלא ידעתי,כאשר החשוב שבהם הוא שהתמצית לא מורידה את החשק לגמרי אלא רק מביאה את האדם למצב של חשק נורמלי כך שעדיין אוהבים ונמשכים אבל לא רודפים אחר הדבר.זה גם לא פגע לי כהוא זה ביחסי עם אשתי.מה שכן,עכשיו כאשר היא פחות בעניין,הרבה יותר קל לי לקבל את זה ואני לא מתוסכל יותר.שמח כשיש ויכול להסתדר גם בלי זה.
שמתי לב שאני גם ערני יותר,קל לי יותר לקום בבוקר ואני פחות מתוח אז מסתבר שיש סגולות נוספות לצמחים שמהם מופקת התמצית (ע"פ דברי היצרן) כך ש"תופעות הלוואי" כביכול הינן תופעות חיוביות!
בכל אופן,אינני מעלה סתם את הפוסט.אני מרגיש שיש דבר שממש יכול לעזור לנו בהתמודדות.לי ולעוד חבר זה ממש עשה ניסים.
בברכת ברכה והצלחה רבה לכולם.

___

לפי חוקי הפורום, אין להעלות תוכן פרסומי אלא אם כן מדובר באפשרויות שנבדקו על ידי מנהל שמור עיניך ונמצאו ראויים לשימוש. ישנה בעייתיות בתוכן פרסומי בכלל, ובתוכן פרסומי של תרופות בפרט כיון שעלולות להיות לכך השלכות נוספות.

נבדוק בעז"ה את הטיפות האלו מול המקור ואם אכן נמצא כי הן יכולות לעזור לחברים כאן - נפרסם אותן בהקדם.

תודה על ההבנה.

נערך לאחרונה: לפני 6 שנים, 5 חודשים על ידי סוד הכניעה.

תגובה: שמח להודיע שמצאתי את היצרן של התמצית לטיפול ביצר לפני 6 שנים, 5 חודשים #109098

• אחד2
  • רצף ניקיון נוכחי: 580 ימים
  • דירוג כסף

שמח שמצאת את הפיתרון בשבילך. 
אשמח מאוד לשמוע בעוד כמה שבועות אם זה עובד לך לאורך זמן,  או שה"יצר" מצא מסלול עוקף. 
בהצלחה 

יש תקוה נשיר כולנו יחד, יש אמונה חזקה מכל הפחד
לא נפול, לא נרעד, כי אנחנו לא לבד
יש לנו ד' אחד.

ליצירת קשר: 0529992@gmail.com

תגובה: שמח להודיע שמצאתי את היצרן של התמצית לטיפול ביצר לפני 6 שנים, 5 חודשים #109106

• אסיר יצרי
  • רצף ניקיון נוכחי: 412 ימים
  • דירוג פלטיניום

לי זה נשמע כמו פרסום עסקי.

אבל גם אם נניח שאתה תמים:
1. אני לא מאמין בפתרונות קסם. אין לימונים שמרפאים סרטן, ואין חגורות שעושות לך קוביות בבטן. אבל יש הרבה תמימים...
בטוח שיש חומרים שמדכאים חשק מיני. אבל כל מכור יודע שהבעיה הרבה יותר עמוקה מזה.
2. גם אם זה עוזר, יש לזה מחיר. וזה לא משנה אם זה טבעי וצמחי. להתערב באיזון ההורמונלי הטבעי שלי, זה קיצוני ומסוכן.
3. גם אם זה בטוח לחלוטין, לא נראה לי שזה מה שהקב"ה רוצה מאיתנו. הוא נותן לנו נסיונות כדי שנתגבר עליהם, כדי לבנות אותנו.
4. גם אם זה לגיטימי בעיני הקב"ה. אני אהיה מאוד מאוכזב אם הפתרון יהיה טכני ע"י חומר חיצוני, ולא ע"י שינוי פנימי. פספוס ענקי.

ואני אמרתי נגרשתי מנגד עיניך אך אוסיף להביט אל היכל קודשך.

תגובה: שמח להודיע שמצאתי את היצרן של התמצית לטיפול ביצר לפני 6 שנים, 5 חודשים #109107

• חוסידל
  • רצף ניקיון נוכחי: 2917 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אוי מיין וועלט .....
מזדהה עם אסיר יצרי,
גם לי זה נראה משהו פירסומי,
לפעמים קורה שיש כאן חבר שחולק על הקשיים שלו ואח"כ מצא פתרון מסויים,
אבל פתיחת ניק לצורכי פרסום הטיפות נשמע אפעס לא אמין,

ולגבי הטיפות,
סיפר לי חבר שהוא היה בקשר עם מישהו שקיבל סירוס כימי בעקבות פדופליה וכדומה,
והחבר אמר לו בטח אתה מאושר ואין לך תאוה,
ענה לו המסורס זה אצלי כל הזמן בראש רק הבעיה שלא עומד לי,
אבל האובססיה החיפוש ןהחור השחור נשארים כל הזמן,

בהצלוחה לכל אחד בדרך שלו
אבא אוהב גילה לי את האור ברח' ניסן תשע"ה בכנס של שמור עיניך

נאר אמונה אין בורא כל עולמים...ומבלעדי עוזך ועזרתך אין עזרה וישועה

תגובה: שמח להודיע שמצאתי את היצרן של התמצית לטיפול ביצר לפני 6 שנים, 5 חודשים #109108

• מארק
  • חבר חדש

נכון לעכשיו אני משתמש בזה חודשיים פלוס וזה עובד נהדר.אעדכן בהמשך...

תגובה: שמח להודיע שמצאתי את היצרן של התמצית לטיפול ביצר לפני 6 שנים, 5 חודשים #109109

• מארק
  • חבר חדש

אני מסכים איתך בחלק ממה שכתבת וחולק לחלוטין על חלק.
1.אין לי שום קשר עסקי לעניין ובאתי רק לנסות ולעזור.
2.זו לא תרופה אלא דבר שאמור להקל את ההתמודדות.מי שבטיפול פסיכולוגי או קבוצתי שימשיך עם הטיפול.מה שנקרא זה לא במקום זה בנוסף.
3.לי אישית זה הדבר היחיד שעזר
4.כל דבר שאתה מכניס לגוף,גם אם זה אוכל,משפיע על הבריאות שלך לטובה או לרעה.בשבילי זו השפעה לטובה.
5.חשבתי לעומק על נושא הנסיון מהקב"ה.אין ספק שצריך שינוי פנימי.לי אישית זה עזר להגיע לשינוי הפנימי הזה.

תגובה: שמח להודיע שמצאתי את היצרן של התמצית לטיפול ביצר לפני 6 שנים, 5 חודשים #109110

• מארק
  • חבר חדש

דגש חשוב מאוד.היצרן מחלק את התמצית חינם אין כסף,כך שתפסיקו לחשוד כאן בפרסום סמוי.מי שחושב שזה יכול לעזור לו מוזמן לנסות ובחינם.ומי שחושד או חושב שהוא מעדיף להתמודד לבד בלי עזרה חיצונית זו זכותו המלאה.אני רק באתי לספר על דבר שלי אישית עזר מאוד וחשבתי שזה יכול לעזור לעוד הרבה אנשים.

תגובה: שמח להודיע שמצאתי את היצרן של התמצית לטיפול ביצר לפני 6 שנים, 5 חודשים #109169

שלום לך מארק היקר !
וכן שלום לשאר חברי הפורום שהגיבו כאן (ובכלל :-) )
ברשותכם לא אכנס ואתערב בויכוח האם מדובר במוצר מסחרי/שיווקי/ניסי/פלאי וכו'.
אני דווקא מעוניין לדבר על ה"בעיה" ולאו דווקא על פתרון הקסמים שצץ לו, פתע פתאום.
רבים מן האנשים היום לא אוהבים לעבוד, להזיע או הכי מפחיד להתאמץ. מן מילת אימה שכזאת שכל בר דעת נינוח ומוישב בדעתו ישתדל להתרחק ממנה כמטווחי קשת.
אצלנו המכורים כשזה נוגע להחלמה שלנו ולצורך שלנו להתחיל לעבוד על עצמנו ולשבור הכחשות ושקרים של שנים. הכי קל זה להאמין באיזשהו נס או תופעה פלאית של זבנג וגמרנו. אינני טוען שמוצר זה או אחר לא מדכא חשק או עושה את פעולותו. הרי ידוע שיש דבר כזה סירוס כימי וכו'.. אבל אם קיימת לי בעיה שאני מנוהל מפגמי אופי מטינות ומשאר מרעין בישין שלילים, הרי שאתמכר בקלות למשהו חדש, לכן אינני מאמין גדול בכדורי הרזיה, כדורי סופרמן או כדורי רובה לפתרון בעיות במהירות ובנקל. במציאות האמיתית צריך להתאמץ, להזיע ולכאוב כדי להשיג מטרות. וכשזאת המציאות הרי שהפרי מתוק מדבש. אין דבר טוב מתוצרת של משהו שאתה טרחת על מנת להשיגו. (קיימים המון ראיות לדבר במדרש ובתלמוד).
לכן אני חושב שלקחת כדור זאת החלטה אישית של הבן אדם (אם הוא יזיק לגוף שלו זאת אחריות שלו) אבל כמכור יש לו המחויבות לעבוד על הבעיות שהובילו אותו להתמכרות.
שנזכה לעלות על דרך סלולה ומחלימה גם אם לעיתים אנו חשים כי קשה לנו הדרך

אוהב אוהב ה'

תגובה: שמח להודיע שמצאתי את היצרן של התמצית לטיפול ביצר לפני 6 שנים, 5 חודשים #109188

• מארק
  • חבר חדש

אני אמנם אינני חרדי אלא כיפה סרוגה וחשבתי לעומק על הדעה שטוענת שצריך להילחם ולא להשתמש בעזרה מסוג כזה.
אי לכך,עשיתי שאלת רב (מהרבנים הידועים בציבור הדתי לאומי) והפניתי אליו את התאוריה הזו.
הוא טען שאלה שטויות ואין ספק שכל דבר שיכול לעזור הוא טוב.אחרת אין סיבה גם להשתמש באינטרנט מסונן.הרי לפי התיאוריה הזו אתה אמור להתגבר על היצר ולא למצוא דרכים להמנע ממנו...
אני אישית חושב שמבחינת הקב"ה היה מעדיף שלא תיכשל או תיכשל פחות בעזרת כל דבר שאפשר מאשר שתהיה גיבור גדול בכוחות עצמך אבל תיפול מדי פעם רק כי לדעתך דרך העולם היא להתגבר לבד.בטח ובטח כשמדובר בעבירות הכי קשות שיש מדאוריתא..
אבל כמובן,זוהי דעתי האישית בלבד וכל אחד שיעשה מה שטוב לו.

תגובה: שמח להודיע שמצאתי את היצרן של התמצית לטיפול ביצר לפני 6 שנים, 5 חודשים #109192

יש משהו בשם קרפפיטול
זריקה אחת בחודש ואתה מסודר

תגובה: שמח להודיע שמצאתי את היצרן של התמצית לטיפול ביצר לפני 6 שנים, 5 חודשים #109197

• מארק
  • חבר חדש

זהו בדיוק העניין.שפתרונות כימיים עם תופעות לוואי קשות והרס הבריאות זה לא בשבילי.אני גם באקמול לא נוגע ועושה ספורט כדרך חיים.ע"פ התיאוריה שלך,אפשר פשוט לעשות סירוס ולפתור את הבעיה.אבל כולנו יודעים שזה לא באמת פתרון ריאלי.
לשמחתי מצאתי  בשבילי פתרון טבעי שלא פוגם בבריאות וללא תופעות לוואי וחשבתי לחלוק אותו עם עוד אנשים עם בעיה דומה ולתומי גם חשבתי שאקבל תודות רבות .מה מסתבר? שמשום מה אנשים מתנגדים לזה ואני לא באמת מצליח להבין למה.דווקא האנשים כאן שיש דבר שיכול לעזור להם כ"כ ולשפר את ההתמודדות הכ"כ קשה מגיבים בציניות ובעוקצנות.לאלוקים פתרונים.
מה נותר לי לומר.בעיה שלכם.תרתי משמע.תמשיכו עם ההתמודדות בדרך שלכם ואני מאחל לכל יהודי הצלחה מכל הלב.
אני את ההשתדלות שלי עשיתי.

תגובה: שמח להודיע שמצאתי את היצרן של התמצית לטיפול ביצר לפני 6 שנים, 5 חודשים #109201

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

יאללה 
אמרת שזה חינם
אני רוצה
aw86625@gmail.com

תודה

תגובה: שמח להודיע שמצאתי את היצרן של התמצית לטיפול ביצר לפני 6 שנים, 5 חודשים #109202

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל

שלום לך מארק,

אקדים ואומר שאני מאמין שכל מה שיכול לעזור - כדאי להשתמש בו. גם מי שמכור לגמרי והולך רק בדרך של 12 הצעדים, הרי בספר היסוד של התכנית הזאת נאמר במפורש שאנחנו יכולים לקבל כל עזרה נוספת.

הסיבה שרוב החברים מגיבים בציניות ובספקנות היא בגלל הניסיון המר שיש לנו עם הרבה דרכים ושיטות שניסינו ולא הצלחנו. זה כמובן לא אומר שאין דרכים אחרות, אבל זה מסביר את הגישה.

מה שכן, חשוב להבין שמקרה בודד של אדם שאומר "לקחתי טיפות וזה עזר לי" אין בכך משום הוכחה שהדבר אכן מועיל. ישנן הרבה דוגמאות מתרופות אמיתיות שהיו חסרות השפעה ולמרות זאת אנשים טענו שזה עזר להם (מה שנקרא היום פלסבו), וכן מקרים חמורים יותר של תרופות שבאמת ריפאו מחלות אבל גרמו להשפעות אחרות גרועות יותר. זאת בדיוק הסיבה שכל תרופה לוקח לה הרבה מאוד זמן של מחקר ובדיקה לפני שהיא מאושרת על ידי הגורמים המוסמכים בכל מדינה בעולם.

בכל אופן, יצרתי קשר עם היצרן ושמעתי ממנו באופן כללי על הטיפות. אני מחכה למידע נוסף, אבל ברור שאם אכן יש טיפות טבעיות שיכולות לעזור בהתמודדות שלנו, אין שום סיבה שלא נשתמש בה.

הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

תגובה: שמח להודיע שמצאתי את היצרן של התמצית לטיפול ביצר לפני 6 שנים, 5 חודשים #109207

מארק,

אם יש דבר שיכול להועיל, כולנו בעד! אין שום עניין שמי שסובל ימשיך לסבול. אם יש פתרון - תציע. מי שמדבר אליו  יקח, מי שלא, יש לו פתרונות נוספים.

תצליח, אוהב!

תודה רבה על הדברים והמידע!

אין תחליף  ל ח ו פ ש.  נקודה.

תגובה: שמח להודיע שמצאתי את היצרן של התמצית לטיפול ביצר לפני 6 שנים, 5 חודשים #109246

• מארק
  • חבר חדש

לאלה שהביעו עניין,אני מוסיף כאן שוב את פרטי ההתקשרות עם היצרן.אדגיש שוב שאין לי שום קשר אליו ומי שרוצה תשובות לשאלות שידבר איתו.

אין לי שום מידע והתחייבות מעבר לכך שזה עזר מאוד לי ולחבר שלי.
בהצלחה לכולם

---

שים לב: לפי חוקי הפורום, אין להעלות תוכן פרסומי אלא אם כן מדובר באפשרויות שנבדקו על ידי מנהל שמור עיניך ונמצאו ראויים לשימוש. ישנה בעייתיות בתוכן פרסומי בכלל, ובתוכן פרסומי של תרופות בפרט כיון שעלולות להיות לכך השלכות נוספות.

נבדוק בעז"ה את הטיפות האלו מול המקור ואם אכן נמצא כי הן יכולות לעזור לחברים כאן - נפרסם אותן בהקדם.

תודה על ההבנה. מנהל הפורום.

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.70 שניות

Are you sure?

כן