ברוכים הבאים, אורח

מחלה או חטא?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מחלה או חטא? 827 צפיות

מחלה או חטא? לפני 6 שנים, 5 חודשים #108712

• בן פורת
  • רצף ניקיון נוכחי: 1435 ימים
  • דירוג כסף

שלום חברים
אני מעוניין לשתף אתכם בתחושה חזקה שהייתה לי בעניין הדילמה, של ההתייחסות למצב בפורפורציה הנכונה.

לצערי יצא לי לאחרונה ללוות משפחה שבעקבות טראומה בן צעיר שלהם הסתבך נפשית ועשה קצת שטויות ברחוב (השם הרפואי של זה - מצב פסיכוטי) ובעקבות כך נאלצו לאשפז אותו לכמה ימים במחלקה סגורה, באותו זמן הלכתי ביחד עם האבא של הבחור לבקר את בנו, ובזמן הביקור הסביר האבא לבן שהוא עבר טראומה שלא באשמתו, ובע"ה ה' הוא עוד יתרפא מזה, והרעיף על הבן הרבה חום ואהבה וכן שאל אותו מה הוא רוצה שהוא יקנה לו, וכמובן שהביא לו הרבה מאפים דברי מתיקה ודברים טובים, והוסיף ואמר לו שאם יעשה מה שהרופאים אומרים וייקח את התרופות שמציעים לו הוא הבטיח לו עוד הרבה דברים ויקבל כל מה שירצה.
פתאום צצה לי מחשבה, מה פתאום האבא כ"כ מפנק את בנו ומרעיף עליו כ"כ הרבה חום ואהבה יותר מכל בן אחר, הרי הוא עשה שטוית ברחוב, ומגיע לו שתי סטירות???
ואז נפל לי האסימון, מכיון שהאבא יודע שהבן לא עשה זאת בכוונה, אלא בגלל חולי ממילא היחס שונה ולא רק שהוא לא מעניש אותו, אלא ההפך עוד מפנק אותו הרבה מעבר לרגיל.
אם עד שהגעתי לתוכנית הייתי בטוח שאני חוטא ושאבא שבשמיים יעניש אותי.
היום אני כבר יודע שאני חולה, ולכן לא רק שאבא לא יעניש אותי, אלא הוא גם יפנק אותי יותר מכל בן אחר ויתן לי הרבה יותר, ובמיוחד אם אני יטפל בעצמי יעשה את התוכנית וייקח את התרופות המתאימות הוא בכלל יתן לי כל מה שאני ירצה!
ואכן ב"ה אני מרגיש כמה שאבא מפנק אותי, ובמיוחד מאד שהגעתי להחלמה.
אבא שבשמיים
אוהבים אותך!
רצונך ייעשה!

תגובה: מחלה או חטא? לפני 6 שנים, 5 חודשים #108713

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה בן פורת
חידד לי את הנושא טוב יותר
אוהבים

תגובה: מחלה או חטא? לפני 6 שנים, 5 חודשים #108716

• מתחזק2
  • חבר חדש

אחי זה הדבר הכי מחזק ששמעתי בזמן האחרון

תגובה: מחלה או חטא? לפני 6 שנים, 5 חודשים #108723

ואוו ואוו ואוו. 
כמה חיזוק, כמה החלמה
תודה רבה ♥

"הַשְׁלֵךְ עַל ה' יְהָבְךָ וְהוּא יְכַלְכְּלֶךָ לֹא יִתֵּן לְעוֹלָם מוֹט לַצַּדִּיק."

תגובה: מחלה או חטא? לפני 6 שנים, 5 חודשים #108747

• אוויר פסגות
  • רצף ניקיון נוכחי: 1083 ימים
  • דירוג כסף
  • סקסהוליסט וטוב לי

תודה!

מי שנשם אבק דרכים יזכה לשאוף אויר פסגות

תגובה: מחלה או חטא? לפני 6 שנים, 5 חודשים #108764

• duvidco
  • רצף ניקיון נוכחי: 20 ימים
  • חבר קבוע
  • תמיד מ אוחר - אף פעם לא מאוחר *מדאי*
"ארפא משובתם,  אוהבם נדבה - כי שב אפי ממנו"
הקב"ה רוצה אך ורק בטובתנו. בדיוק כמו שאבא שרוצה בטובת בנו. 
אתה מרגיש שקשה לך? שהלחץ מהחטאים לא נותן לך מרווח לנשום? עזוב שטויות. תדבר עם ה', תגיד לו שהמחשבה על שכר ועונש עושות לך רק רע וגורמות לך להתרכז בדברים שמונעים ממך להצליח. אין לי ספק שאם  אתה אומר את זה ברצינות, ומעומק הלב. ה' יתן לך יד וילך איתך יחד. נפלת? תמשיך מיד הלאה. הוא נותן לך יד ומרים אותך. בבקשה- אל תתרכז בנפילה. מיד, אבל  מיד תחשוב מה היית יכול לשפר.
"רצונך  יעשה" אם  לא זה - אז מהו רצון ה'? 

ה' עמך גיבור החייל.
דוביד
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.43 שניות

Are you sure?

כן