ברוכים הבאים, אורח

למה הכל קשה אחרי הנפילה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: למה הכל קשה אחרי הנפילה 392 צפיות

למה הכל קשה אחרי הנפילה לפני 6 שנים, 6 חודשים #108539

• אנונומי
  • רצף ניקיון נוכחי: 76 ימים
  • חבר קבוע

קשה לי לסחוב את עצמי לבית הטבילה, לבצע פעולה קלה ולהיות נקי.
עד מתי נסבול מהגלות המרה והקשה הזאת.
לראות אנשים יש לי פחד, כי הם ירגישו שאני מלוכלך, בגלל הפנים הנפולות שלי בגלל המחשבות הטמאות שלי.
הזיכרון שלי חלש רק בדבר אחד הוא חזק בתמונות הפורונו ששרפו את חיי.
ואני ממרר במרירות מול המחשב אני מוחה על מה שיצר הרע עולל לי.
השטן נהיה כבר בעל הבית של המחשבות שלי והוא לא נותן להם מרגוע ומנוחה.
אני מרגיש כמו "שור מועד" לעבירות כאלה.
מה יקרה אם אני יתחתן אני עדיין יהיה עם מחשבות מסואבות רק המוות יפריד ביני לבין החטאים.
ובגלל זה אני חושב כל יום על המוות שלי ועל מה שהצלחתי ללמוד תורה ולעשות מצוות דבר שיקנה לי מנוחה ושמחה בעולם הבא. 
עיני נשואות אך ורק לעולם הבא בעולם הזה לא ניתן להשיג שלווה רק פגעים ומכאובות צופן העולם הזה.
אני אובד עצות מה לעשות איך אפשר לקבל תמיכה מהתכתבות שאין בה רגש אנושי.
 הכתיבה היא שכלית וללא מענה אנושי החיזוקים שהביאו לי לא נתנו לי סיפוק מה לעשות עם הצרה שלי.
מגיל קטן משהו כמו גיל 12 הפרונו עיצב אותי כאדם שהוא כמו "חיה טורפת" "כברברי" כבן אדם שאין לו בושה מבורא עולם לעבור על ציוויו, ובכלל על ההרגשה הפנימית שעוקצת אותי בכל פעם שאני נופל ומרגיש את הרטיבות של החטא.
דיי נמאס לי מהחיים האלה.
זה קל להתכתב מול אנשים ולהיות אנונימי אף אחד לא מכיר אותך ואתה לא מתבייש לספר את הדברים הכי גרועים שקרו בחייך.
אני מחפש את הפתרון הקל והמהיר שיעלה ברשותי ואיתו אוכל להרגיש כמו הצדיקים האמייתים ששומרים את הברית קודש.
למה בורא נתן לנו ליפול עשרות אלפי פעמים בחיינו זה כדי להפוך את כולם לזכויות או כדי לעמוד במבחן קשה.
כי הם זה האפשרות לעמוד במבחן אז הוא מתאכזר אלינו חס ושלום זאת המסקנה.
תודה למי שקרה את זה זה רק ירגיע אותילדעת אם מישהו קרא את זה.
ככל שיודעים את בורא עולם ואת התורה הקדושה הבחירה בין טוב לרע מתמעטת.
אבל היצר הרע עובד קשה עכשיו להפיל אלפי אנשים כל יום בחטא פגם הברית כדי לקטרג עלינו ולהפוך את חיינו למלאי צער ויגון. אבל זהו זו הגלות האחרונה בגללה אנחנו במצב ירוד כזה.
יצר הרע יורה עלינו את כל הקליעים שלו ואת כל החיצים האחרונים שלו הוא מפנה אלינו
כי הוא יודע שזהו סופו. אבל מה קורה עם אדם כמוני שנופל עשרות פעמים בשבוע בפגם הברית.
אני סוחב תיק כבד של עבירות שלא ידוע אם אוכל להופכם לזכויות- רק בעולם האמת אדע זאת.  

נערך לאחרונה: לפני 6 שנים, 6 חודשים על ידי אנונומי.

תגובה: למה הכל קשה אחרי הנפילה לפני 6 שנים, 6 חודשים #108541

נשמה טוב אני אוהב אותך!  מזדהה איתך!
אנחנו לא אלוקים, לא יודעים איך הוא מחליט לנהל את העולם, אנחנו חושבים שהכל רע ודפוק ולא מצליח ואלוקים חושב כנראה הפוך, שהכול מוביל לדרך הטובה והנפלאה. את דרך זו אי אפשר לעמוד עליה מקרוב, צריך הרבה שנים וחיים בשביל להבין לאחור את המתרחש, החיים הללו עוד ילמדו אותך ואתי - את כולם, שהכול הוביל אל מקום נפלא אמיתי טוב באמת;

אל יאוש, אם זה לא הצליח יש עוד דרכים, ואביך הטוב שבשמים יראה ללב וינחה אותך... כי בדרך שהאדם רוצה לילך לשם מכוונים אותו.
תתמיד; וההצלחה עוד תאיר לך פנים. שתהיה גם על הדרך משלך.    

אוהב, נשמה!
אנחנו איתך!
תצליח, מכל הלב.

אין תחליף  ל ח ו פ ש.  נקודה.

נערך לאחרונה: לפני 6 שנים, 6 חודשים על ידי חידושים מדהימים.

תגובה: למה הכל קשה אחרי הנפילה לפני 6 שנים, 6 חודשים #108544

• איקס
  • רצף ניקיון נוכחי: 19 ימים
  • חבר חדש

זה נראה שאתה די מתוסכל ומיואש מעצמך אבל רציתי שתדע שאלוקים דן כל אדם לפי גודל הנסיון שלו ולא לפי גודל מעשיו , יש אדם שיעבור רבע ממעשיך ויקבל עונש כפול ומכופל ממך, ואל תשכח שכל אנחה חרטה התחרטות לאחר החטא וכו', זה כפרה עצומה לנפש זה שאיננו עושים פד' תעניות על כל נפילה כי איננו חזקים כמו לפני 200 שנה, הגמ' אומרת כל העושה עבירה ומתבייש בה נמחלים לו כל עוונותיו, 
בקיצור כמה שאתה חושב שאתה למטה יש יותר ועדיף שלא נרד לפרטים.
ועוד משהו קצר...."בן של מלך גם אם יפול לביוב הכי מצחין ןמסריח עדין הוא בן של מלך, ולא עוד אלא "גם אם בן המלך נפל לביוב והסריח מאד עדין ברור מאליו שהמלך יואהב אותו כי אחרי הכל הוא הבן שלו."
מקוה שעזרתי במשהו...ודרך אגב לסיום זה מה שאמר ר'נחמן שבדורות שלנו יש הסתרה עצומה..

תגובה: למה הכל קשה אחרי הנפילה לפני 6 שנים, 6 חודשים #108551

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אנונימי היקר, השאלות הם שאלות קשות,
אבל אני כדי לצאת מזה, הפסקתי לשאול למה, ולא מתמקד באנשים אחרים וביצר הרע,
אני מתמקד בחיי, אני רוצה להיות נקי, וזה מאוד עוזר לי להוריד לחץ מול המלחמה נגד השטן,
זה על רגל אחת, תמשיך איתנו, חברים ישמחו לעזור לך, ומאחל לך המון שיחרור בהמשך הדרך.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.51 שניות

Are you sure?

כן