ברוכים הבאים, אורח

איך להתחבר לתוכנית
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: איך להתחבר לתוכנית 434 צפיות

איך להתחבר לתוכנית לפני 6 שנים, 5 חודשים #108399

• משה K
  • רצף ניקיון נוכחי: 34 ימים
  • חבר קבוע

ששלום לכולם כבר כמה ימים אני מסתובב אם תחושה של אולי התוכנית הזה לא מתאים לי אני לא באמת מכור אולי זה לא המקום בשבילי אבל אני לא מצליח להשאר נקי אז כנראה שאני כן מכור אבל לא בא לי על התוכנית לא יודע למה המחשבות האלא חוזרים כל הזמן אני יודע שאני מכור ואני חסר אונים מול התאווה אבל לא מרגיש את זה מספיק אני התחלתי לכתוב צעד ראשון קצת ואני גם חושב שמה שקורה לי זה כי אני מאוד מפחד מהרגע שאני יצתרך לספר לאשתי זה גורם לי לקחת צעד אחורה ולחשוב שהתוכנית לא בשבילי אשמח מאוד לתגובות ועצות מה לעשות

תגובה: איך להתחבר לתוכנית לפני 6 שנים, 5 חודשים #108406

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
בגלל זה אנו צריכים לכפות על עצמנו לבוא לקבוצות עוד פעם ועוד פעם במשך חודשיים מינימום (לדעתי) כדי להבין ולהפנים אם שווה לנו חיים של שימוש או חיים משוחררים, תבוא ותבוא, ואני מאמין שהראש יפתח, המון הצלחה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: איך להתחבר לתוכנית לפני 6 שנים, 5 חודשים #108411

• אריה ענק משער האריות
  • רצף ניקיון נוכחי: 1699 ימים
  • דירוג זהב
  • נקי בחסד אלהים בעזרת 12 הצעדים מתאריך ח שבט תשע"ז.

לא תצטרך לספר לאשתך לפני שהיא תגלה מעצמה את השינוי המדהים שקרה אצלך.
ואצל רבים הסיפור לאשה רק העצים את הזוגיות.
זה פשוט גילה את הנקודה המרכזית לכל אלפי הבעיות שלא היה נראה שיבואו על פתרונם לעולם.
היא תשמח בשבילך שאתה עושה את הצעד הנכון יותר מאשר תצטער על העבר.
וחוץ מזה גם כשתספר לה זה רק בהתייעצות עם הספונסר ולא צריך לספר לה את הכל.
אני למשל סיפרתי לאשתי רק שיש לי "נטיה מינית מוגברת" שנולדתי איתה! וזה גרם לי לאונן ולפורנן נגד רצוני...
אוהבים אותך
אל תפחד

"וַיִּקְרָ֖א אַרְיֵה עֲנָק מִשַּׁעַר הָאֲרָיוֹת וַיֹּאמֶר אָנֹכִ֞י עֹמֵ֤ד תָּמִיד֙ יוֹמָ֔ם וְעַל־מִ֨שְׁמַרְתִּ֔י אָנֹכִ֥י נִצָּ֖ב כָּל־הַלֵּילֽוֹת" (ישעיה כא, ח).

המייל שלי: arye.anak@gmail.com">arye.anak@gmail.com

תגובה: איך להתחבר לתוכנית לפני 6 שנים, 5 חודשים #108420

ההגעתי הנה לפני חמש וחצי שנים ועדיין לא החלטתי אם התכנית הזו בשבילי.... בדרך עברתי כמעט את כל הפחדים שיכולים להיות מה יהיה אם ואם ואם.... 

בתכלס' קיבלתי כאן המווווון החלמה שפיות ונקיות ומודעות עצמית.

מציע לך לא לחשוב יותר מדי מה יהיה ואיך. פשוט זרום עם זה בקצב שלך עם ראש פתוח ותן לאלוקים לעשות את מה שהוא יכול...

בהצלחה.

תגובה: איך להתחבר לתוכנית לפני 6 שנים, 5 חודשים #108457

- משה K,
אם אתה חושב שזה לא בשבילך, לא יהיה מומלץ ללכת על התוכנית, כי התוכנית עובדת עבור המתמסרים אליה, על הרוב.
יהיה חכם יותר אם תנסה את כל הכלים והדרכים האחרות ותראה שלא עבדו לך - זה יהיה יכול לתת לך סיבה אמיתית ומבוססת ללכת על התוכנית. 

לא כל מי שלא יכול לצאת/להפסיק נחשב למכור. 
אפשר להשתמש עם התוכנית גם מי שלא נחשב למכור.
להדביק תווית של "מכור" לעצמנו אומרת שעלינו לעשות עבודה מקיפה ולהיצמד לה כל החיים. דבר שאינו קל לביצוע רק למי שרואה סיבה מספיק חזקה. שתעזור לו ותתמוך בו עד לשינוי המיוחל והנירצה.  

יחד עם זאת, מומלץ שנתייחס לעצמנו כמכורים או כרגישים במיוחד (גם בהנחה שאנו לא) כי אז ניקח את עצמנו ברצינות ובאחריות גדולה לגורל חיינו. והיא נקודת יציאה מבטחת. כמעט תמיד. 

אוהב!
תצליח!

אין תחליף  ל ח ו פ ש.  נקודה.

תגובה: איך להתחבר לתוכנית לפני 6 שנים, 5 חודשים #108520

• צריך חבר
  • רצף ניקיון נוכחי: 927 ימים
  • דירוג פלטיניום

לא כל אחד מצליח להבין מה מניע אותו
ואתה כותב אני מפחד שאם אעבוד את התוכנית אצטרך בסוף לספר לאשתי
כלומר עלית על הבעיה הפחד שעוצר אותנו להתקדם בחיים ולא רק מול התאווה 
אצלי הפחד עצר אותי מלתקן את הניאגרה
אבל הבנתי שזה מה שמשתק אותי אחרי כמעט שנה בתוכנית 
בכל מקרה אתה בכיוון הנכון 
ומה יהיה עם הסיפור לאשתך האמת ממש לא יודע אין לי ניסיון בזה 
אבל למדתי בתוכנית לרכז את מאמצי רק ל24 השעות הקרובות מה יהיה אחר כך האמת לא יודע 

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.37 שניות

Are you sure?

כן