ברוכים הבאים, אורח

מה זה ארבע מינים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מה זה ארבע מינים 447 צפיות

מה זה ארבע מינים לפני 6 שנים, 6 חודשים #108245

• משה K
  • רצף ניקיון נוכחי: 34 ימים
  • חבר קבוע

אני הלכתי לקנות ארבע מינים נזכר איך שכל שנה זה עבודה בשבילי לחפש כידוע שד' מינים מרמזים על אברים של הגוף וכל שנה אני חושב אני יקח לולב יפה שזה נגד ספירת יסוד עניין של קדושה זה ישפיע אלי שהשנה אחרי יום כיפור ובדרך כלל כבר יש איזה נפילה אחרי זה אבל הלולב יתקן את זה והדסים נגד עיינים כמה צריך לחפש חייב להיות הכי טוב לא יכול להיות חסרון הכי קטן זה חייב לתקן את העיינים שלי והאתרוג נגד הלב הלב שלי מלוכלך מעבירות אני חייב לתקן את זה אסור שיהיה לזה שום דבר וככה הראש שלי מלא בתאווה כשאני מחפש את המינים
השנה אני הלכתי לקנות אבל אני יודע שאני מכור אז אין טעם לנסות לתקן את העבר או שעתיד יהיה יותר טוב אני צריך לחשוב על היום עכשיו לא יותר מזה אז יצאתי לקנולקנות רק כדי לקיים את המצווה משהו שיחבר אותי לאלוקים קצת כמובן יש עניין בהדור אז אני יקח את מהודר הכי יפה שישאתרוג לולב והדסים אבל לא בשבילי אני צריך לתקן את עצמי אלא שזה רצונו שאני יעשה זה מה שאני עושה אני לא צריך להכניס את עצמי לזה מספיק לעשות את זה בשביל אלוקים וזה לא קשור לי כי מה שהוא רוצה זה מה שיהיה

תגובה: מה זה ארבע מינים לפני 6 שנים, 6 חודשים #108246

• אריה ענק משער האריות
  • רצף ניקיון נוכחי: 1699 ימים
  • דירוג זהב
  • נקי בחסד אלהים בעזרת 12 הצעדים מתאריך ח שבט תשע"ז.

נעים לקרוא...
מחכים לפוסט הבא
מה זה סוכה
הלכתי לשבת בסוכה וכו' וחשבתי וכו'

"וַיִּקְרָ֖א אַרְיֵה עֲנָק מִשַּׁעַר הָאֲרָיוֹת וַיֹּאמֶר אָנֹכִ֞י עֹמֵ֤ד תָּמִיד֙ יוֹמָ֔ם וְעַל־מִ֨שְׁמַרְתִּ֔י אָנֹכִ֥י נִצָּ֖ב כָּל־הַלֵּילֽוֹת" (ישעיה כא, ח).

המייל שלי: arye.anak@gmail.com">arye.anak@gmail.com

תגובה: מה זה ארבע מינים לפני 6 שנים, 6 חודשים #108252

• משה K
  • רצף ניקיון נוכחי: 34 ימים
  • חבר קבוע

ככאחד שרק לפני חודש וחצי הצתרף לתוכנית אני מקווה שיהיה לי מה לכתוב גם בסוכות כל דבר זה חוויה אחרת

תגובה: מה זה ארבע מינים לפני 6 שנים, 6 חודשים #108258

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אוהבים, מזדהה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: מה זה ארבע מינים לפני 6 שנים, 6 חודשים #108267

• מושי
  • רצף ניקיון נוכחי: 402 ימים
  • דירוג פלטיניום

כל מילה פנינה (יהלום!).
מזדהה מאוד עם הרגשות של "לתקן", מתוך אשמה על מה שעשיתי, ומתוך רצון שמהיום והלאה אני יהיה אדם אחר לחלוטין, חדש, חדש מהניילונים...

תודה על החיבור.
מושי

= = =
גם היום, רק להיום.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.48 שניות

Are you sure?

כן