ברוכים הבאים, אורח

700 יפול וקם, נופל וקם נופל וקם כמה ארוכה היא הדרך
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: 700 יפול וקם, נופל וקם נופל וקם כמה ארוכה היא הדרך 877 צפיות

700 יפול וקם, נופל וקם נופל וקם כמה ארוכה היא הדרך לפני 6 שנים, 7 חודשים #107020

• neriya
  • רצף ניקיון נוכחי: 22 ימים
  • חבר חדש

התלבטתי אם 70 או 700 נכון, אבל זה איפשהו בין לבין. 
אז נשוי פלוס, והפורנו מלווה אותי, און ואוף, 40 יום נקי, ונופל לכמה ימים, פעם ביום. 
האישה יודעת, פתחתי את זה מולה, לא היה קל, היא לא רוצה להיות שותפה בתהליך, לא רוצה לשמוע על זה (ולא מוכנה שאלך לSA). 
אחרי שבתק' האחרונה הגעתי יחסית לשיאים, 43 נפילה שוב 40 נפילה, ואז זה התחיל להתקצר, אמרתי די!
יאללה, נושיט יד. 
סננים לא עוזרים אצלי, אני פריק מחשב, א"א לחסום אותי...
נרשמתי, קיבלתי משימות ואחת מהם היא לשתף בפורום הנה אני משתף...
מתחילים מחדש (הגעתי ל4).

יאללה הפעם עד הקבר...

נערך לאחרונה: לפני 6 שנים, 7 חודשים על ידי neriya. סיבה: תיקון טעות

תגובה: 700 יפול וקם, נופל וקם נופל וקם כמה ארוכה היא הדרך לפני 6 שנים, 7 חודשים #107021

ברוך הבא!
בהצלחה רבה!

תגובה: 700 יפול וקם, נופל וקם נופל וקם כמה ארוכה היא הדרך לפני 6 שנים, 7 חודשים #107028

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

קודם כל ברוכים הבאים לעולמנו המקסים,
אז ככה, להחליט שעד הקבר לא נשתמש, זה לא יעבוד לצערי, אין לנו ביטוח, 
התאווה יותר חזקה מהרצון שלנו,
ובקשר לבוא לsa, יש חברים וותקים שהם פסיכולגים עוב"ס ובמקביל רבנים וראשי ישיבות שנמצאים בקבוצות והם ישמחו לשבת עם אישתך לתת לה כוח ללכת לקבוצות, אשמח לעזור לך ולכוון אותך לאנשים האלו, צור איתי קשר, ומקווה שאהיה שליח טוב עבורך.
בכל מקרה תבין שאם אתה סובל מהתאווה, הרצון שלנו שווה לאפס וצריך המון חיבור לאלוקים ולחברים כדי לצאת מזה, 
והוסיף משפט מקווה שיהיה משפט חכם, אם אתה חושב שאתה מעדיף להשתמש כדי לרצות את אישתך, אני מאמין שאם תיקח כוח מהחברים ותבין שעדיף לך להתגרש והעיקר להיות נקי, זה יעבוד לטובתך, אני לא מאמין שאישתך תסכים להתגרש בגלל העקרונות שלה לא לחכת לקבוצות, זה מפחיד, אבל הרוב סיכויים שבדרך הנכונה אתה צריך לעמוד על שלך, החלמה זה החיים שלך, 
בכל מקרה אל תעשה שום צעד לבד, יש חברים שישמחו לעזור לך.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: 700 יפול וקם, נופל וקם נופל וקם כמה ארוכה היא הדרך לפני 6 שנים, 7 חודשים #107038

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל

שלום לך חבר יקר,

כואב לקרוא ובעיקר כואב לקרוא שאשתך לא רוצה שתלך לקבוצות. האם היא היתה אומרת זה גם אם היית צריך ללכת לרופא בגלל כאבים בחזה?

אני מציע לך לקרוא משהו שכתבתי בנושא, ואולי יעזור לך להבהיר לאשתך את המצב בצורה טובה יותר. ראה בלינק הבא.

הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.42 שניות

Are you sure?

כן