ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: חיים 386 צפיות

חיים לפני 6 שנים, 7 חודשים #106851

• עברי אנכי
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • חבר חדש

יש משו שמפריע לי.. ואני לא יודע מה לעשות.
טווב.. אני חי בחברה מעורבת, טוב לא טוב - זה דיון אחר. אני נמצא בארגון כלשהו. מעורב. ו...אני לא ככ שמח מזה שזה מעורב ככה, אבל החלטתי להישאר איפה שאני כי אני חושב שיש לי הרבה מה ללמוד מאנשים (וגם מנשים) ולכן החלטתי להישאר.

טוב.. אז יש איזו ילדה שם שיוצא לנו לדבר הרבה. (ממש לא בקטע של חבר-חברה!!! עד כמה שאני מכיר אותה שהיא לא רוצה חבר בגיל הזה, בטח שלא אני.. וגם אם כן.... גם בגיל 18 אני לא חושב שאני ארצה לצאת איתה...אנחנו שונים) הקיצר.. יוצא לנו לדבר, יש לנו בתוך הארגון מין חבורה כזאת של אני, חבר ממש טוב והיא. (והרבה פעמים אחרים מצטרפים ומדברים ביחד וזה.. אבל אנחנו הגרעין כזה..).

הבעיה היא.... שהילדה הזאת ממש יפה, ופשוט.. בתור נער.. זה מאוד מפריע לי.. שוב, יוצא לי לדבר עם בנות ו.. באמת.. אני 'שורד'. אבל היא באמת ממש יפה.

החלטתי שאני רוצה להתחרק ממנה ולנסות שזה יהיה כמה שפחות שקוף כדי שלא תיפגע - אבל הודעות וזה.. כרגיל.

זה נראה לכם בסדר? בנים... מישהו מבין אותי? זה לא כאילו פוגע ברמה מטורפת או משו?

לא יצא לי לפגוש אותה לאחרונה... אבל בכללי... זה נראלכם נורמלי? או שאני פשוט סתם מטומטם כזה..?

זה משתלט לי על החיים????

תגובה: חיים לפני 6 שנים, 7 חודשים #106852

• עברי אנכי
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • חבר חדש

כאילו... האם זה בגבול הנורמלי ולא שאני סתם מגזים ומנסה לנצח את היצר וככה זה משתלט לי על החיים..
ובכללי.. אם זה פוגע?

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.34 שניות

Are you sure?

כן