ברוכים הבאים, אורח

קצת חשיבה על התאווה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: קצת חשיבה על התאווה 416 צפיות

קצת חשיבה על התאווה לפני 6 שנים, 7 חודשים #106814

הי לכולם, יקרים שלי.
אז בא לי לעשות קצת סדר.
תאווה יקרה שלי, חשבתי עלייך לא מעט בזמן האחרון, רוצה קצת לשתף אותך באיך שאני מבין אותך.
האמת? נולדת כמשהו בריא, צורך חיוני וחשוב להמשך קיומו של המין האנושי ולמעשה של כמעט כל האורגניזם החי על פני כדור הארץ.
לקחת את הכוח העצום שלך ובמשך שנים לאט לאט התחלת לנצל אותו לרעה.
פגעת בבני האנוש בדרכים ערמומיות ונבונות, אז בהתחלה היית שקטה, הסתררת מאחורי אצטלה של דחפים כמוסים, מלחמות הירואיות, ויריבות בין בחורים ובני נוער.
מאז שהמדיה פרצה לדרכנו, בני האנוש למדו לסגוד לך, להפוך אותך לכלי שרת בעבור דחפיהם החזקים ביותר.
אבל לך זה לא הספיק, תאוותנית שכמוך, במקום לשרוץ במקום הטבעי שלך, המלא בכל כך הרבה כוח גם ככה..
התנחלת לנו- המכורים, אך גם לשאר הדור המזויין הזה, שהוא גם הדור הכי נפלא כנראה אי פעם!. התנחלת לנו חזק חזק בתוך המוח. מעוותת לנו את תפיסת העולם שלנו. גרמת לנו להאמין שהאובססיה שלנו למין חשובה יותר מהכל.
חיי משפחה תקינים, יחסי אהבה, חמלה על הזולת ואיכפתיות מעצמנו ומהסובבים אותנו. כל אלו נדרסו בגסות בידיינו, כששתינו את השקרים שלך ,כי את החשובה מכל.
את שקרנית מצויינת, מלטפת, מחבקת, יודעת להגיד את המילה הנכונה בדיוק בזמן!
יש רק בעיה אחת, אני שונא אותך.
מה לעשות, גמרת לי את החיים..
שתיתי אותך באובססיה, גרמת לי לאבד את עצמי ולמעשה להפוך את עצמי למישהו שהוא איננו אני האמיתי.
וכשניסיתי להפסיק, הצלחת שוב ושוב לתעתע בי ולשכנע אותי שאני מסוגל להפסיק לבד, ברגע שארצה באמת כמובן...
אז תאווה יקרה אני רוצה להגיד לך.
שלום ולא להתראות!
יש לי חברים שאומרים שהם מכירים שיטה שתזרוק אותך וכל השקרים שלך לאלף עזעזאל.
אז ביי,

אוהב, אוהב ה'.

תגובה: קצת חשיבה על התאווה לפני 6 שנים, 7 חודשים #106834

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
לייק.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: קצת חשיבה על התאווה לפני 6 שנים, 7 חודשים #106928

• נשר
  • רצף ניקיון נוכחי: 1746 ימים
  • חבר חדש

תודה לך על זה... ככ נכון. 
שאלוקים יתן לך כח לזרוק את זה..
אוהבים אח יקר

רק מתפלל לקבל ולהתחבר לאלוקים שישאיר אותי נקי ומפוכח רק להיום...

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.45 שניות

Are you sure?

כן