ברוכים הבאים, אורח

אמרתי לו מגיע לי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אמרתי לו מגיע לי 435 צפיות

אמרתי לו מגיע לי לפני 6 שנים, 8 חודשים #106730

אמרתי לו מגיע לי תעשה מה שאתה רוצה אני מצדיק עלי את הדין נפלתי ואחר כך שוב נפלתי הייתי חסר אונים ומיואש מהחיים נרדמתי ב3 בבוקר בהרגשה של 0 גדול שלידי גיגית מלאה שתן ופח מלא בניירות אני מכור חזק  אמרתי לבורא עולם תעשה מה שאתה מבין לא קל לי ואיני רוצה חיים כאלה אך לפעמים יותר פשוט לי לוותר

תגובה: אמרתי לו מגיע לי לפני 6 שנים, 8 חודשים #106735

• נהירו דאנפין
  • רצף ניקיון נוכחי: 975 ימים
  • דירוג כסף

אוהבים אותך. גם אני הגעתי למצבים האלו. מגיע לך להיות נקי ולחיות חיים בריאים נקיים מתאוה. יש דרך ויש פתרון. אלוקים עשה אותנו מכורים כדי שנחפש אותו מתוך המצב הזה. חפש אותו והוא יימצא אליך.

הכינוי שלי הוא נהירו דאנפין, מכור לתאווה, ובכ"ח בשבט תשע"ז האיר ה' פניו אלי באור יקרות, בחסד חינם, ולא נותר לי אלא להיכנע להשגחתו.

תגובה: אמרתי לו מגיע לי לפני 6 שנים, 8 חודשים #106739

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אוהבים אותך, חבר יקר, נרשמת לאתר לפני יותר משנה, ו....
ממליץ מאוד להתחבר לחברים לשתף בפורום, אני מאמין שכל הרגשות האשמה יכולים לחיות בלי זה, מזדהה מאוד עם המקום שלך, תמשיך איתנו, ובעז"ה נתקדם בהחלמה
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: אמרתי לו מגיע לי לפני 6 שנים, 8 חודשים #106752

מזדהה. גם אני הייתי ככה. יושב בחדר מול המחשב עם כוסות שתן מכל עבר ולכלוך נוראי משומש מכל הכיוונים. חיים שהם לא חיים

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.38 שניות

Are you sure?

כן