ברוכים הבאים, אורח

מכור ונשוי?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: מכור ונשוי? 1369 צפיות

מכור ונשוי? לפני 6 שנים, 8 חודשים #106692

ככן אז גם אני מכור. 
אני נפגש עכשיו עם בחורה לענין נישואין. השאלה שלי היא מה בעצם הסכנות שקיימות בגלל שאני מכור(עובד על עצמי.. ) הבחורה לא יפה כמו הנשים שראיתי במחשב. ואפשר לומר שהיא אפילו טיפה שמנמנה ולא דוחה אותי אבל אין משיכה גדולה. מצד שני היא 100 בכל פרמטר אחר. האם בגלל הנפילות לא אצליח להימשך אחריה מבחינה מינית? האם להתחתן במצב כזה שאני לא בטוח שאוכל להיות איתה פיזית זה רעיון חכם? 
מרגיש שהנפילות שלי הרסו לי את הקשר המדהים הזה עם בחורה כלכך מתאימה לי אך מה לעשות לא מלכת היופי..
עזרה?

תגובה: מכור ונשוי? לפני 6 שנים, 8 חודשים #106693

• צריך חבר
  • רצף ניקיון נוכחי: 927 ימים
  • דירוג פלטיניום

ככשהייתי צעיר היה לי חבר שהייתה לו חברה 
אני זוכר פעם הוא אמר בשבילי היא הכי יפה בעולם 
אני די בטוח שהוא ידע שהיא איננה הכי יפה בעולם אבל בשבילו
כשהגעתי להחלמה הבנתי שאני צריך לשנות כיוון מחיים של לקיחה לחיים של נתינה ועל זה מושתת הקשר 

תגובה: מכור ונשוי? לפני 6 שנים, 8 חודשים #106701

• נהירו דאנפין
  • רצף ניקיון נוכחי: 975 ימים
  • דירוג כסף

אני התחתנתי עם אישתי למרות שלא היתה יפה בעיני, בגלל שהרגשתי איתה בבית. היום חמש שנים אח"כ, אני מאושר על ההחלטה הזאת מכל הבחינות, אולי זו היתה ההחלטה הטהורה היחידה שעשיתי בחיים.
באמת כל עוד הייתי בנפילות, לא הצלחתי לקיים את התשמיש כראוי, כי חיפשתי לקבל וזה לא עבד. עכשיו שאני באסירות תודה חמישה חודשים נקי, בזכות התכנית הספונסר והחברים, התשמיש מהווה חוויה אחרת לחלוטין, מאוד מחברת ומעצימה.

הכינוי שלי הוא נהירו דאנפין, מכור לתאווה, ובכ"ח בשבט תשע"ז האיר ה' פניו אלי באור יקרות, בחסד חינם, ולא נותר לי אלא להיכנע להשגחתו.

תגובה: מכור ונשוי? לפני 6 שנים, 8 חודשים #106702

אאני מפחד שתמאס עליי שתגעיל אותי ולא רוצה לעשות את זה לבחורה שתהיה אשתי..

תגובה: מכור ונשוי? לפני 6 שנים, 8 חודשים #106704

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

קודם כל דורי ברוכים הבאים לעולמנו המקסים,
אם אתה סובל ממה שאנו סובלים, ונראה לך שאתה קרוב להתמכרות, הייתי ממליץ כרגע לקחת הפסקה מדייטים ולנסות להתמקד ביום הנקי, זה נראה קצת מפחיד , מה עכשיו אני ממש קרוב, אבל להתחתן ולהתארס משומש זה מאוד מסוכן, אני בטוח שאם תהיה נקי חצי שנה ויהיה לך ספונסר אתה תתחתן ממקום יותר בריא ויותר שלוו,
זה מה שנראה לי מלמעלה, תתחבר יתנו, צור קשר עם חברים, ואני בטוח שהתשובות יגיעו,

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: מכור ונשוי? לפני 6 שנים, 8 חודשים #106707

תתודה על התגובה.
תוכל לפרט על הסכנה להתחתן במצב כזה? זה יעזור לי לקבל החלטה נכונה יותר.

תגובה: מכור ונשוי? לפני 6 שנים, 8 חודשים #106708

• נהירו דאנפין
  • דירוג כסף

ההסכנה- חוץ מהשאלה האם תצליח לאהוב אותה, שבה דנו עד כה, יש שאלה נוספת, מה היא תחשוה כשהיא תגלה שאתה מכור? זה דבר אחד להגיד לאישה אני מכור והשתמשתי אתמול אחרי שהלכת לישון ודבר אחר לחלוטין להגיד אני נקי כבר חצי שנה ואני באמצע צעד X.
אני רואה שאתה נקי כבר 15 יום! לא מובן מאליו... איך אתה עושה את זה?

הכינוי שלי הוא נהירו דאנפין, מכור לתאווה, ובכ"ח בשבט תשע"ז האיר ה' פניו אלי באור יקרות, בחסד חינם, ולא נותר לי אלא להיכנע להשגחתו.

תגובה: מכור ונשוי? לפני 6 שנים, 8 חודשים #106710

נהירו דאנפין כתב on 01 אוג' 2017 05:28:

אני התחתנתי עם אישתי למרות שלא היתה יפה בעיני, בגלל שהרגשתי איתה בבית. היום חמש שנים אח"כ, אני מאושר על ההחלטה הזאת מכל הבחינות, אולי זו היתה ההחלטה הטהורה היחידה שעשיתי בחיים.

-נהירו, לא הבנתי, עצמת את העיניים והתחתנת? לא היה רגש וכו' ?

אין תחליף  ל ח ו פ ש.  נקודה.

תגובה: מכור ונשוי? לפני 6 שנים, 8 חודשים #106711

• נהירו דאנפין
  • דירוג כסף
"הרגשתי איתה בבית" הרגשתי שזאת אישה שאני רוצה לחיות איתה עד סוף ימי. מה זה אם לא רגש? זה רגש הרבה יותר פנימי ועמוק, הרבה מעבר להנה סוף סוף אני אמלא את התאווה שלי.
הבנתי בפגישות שהיא לא הולכת למלא לי פנטזיות ואני לא הולך להיות האיש עם האישה היפה ביותר במטבח שלו או על ידו ברחוב, עם בגדים כאלה ונעליים כאלה, וכו' וכו'. אבל יחד עם זה הבנתי שאם אני "אעצום את העינים" לכאורה, ופשוט אתחתן איתה כי זה מרגיש לי נכון, אני אהיה מאושר. אז עשיתי את זה, וזה מה שקרה, אני מאושר.

תגובה: מכור ונשוי? לפני 6 שנים, 8 חודשים #106712

• אבי24
  • רצף ניקיון נוכחי: 92 ימים
  • חבר חדש

אני ממש מזדהה איתך בתחושות של אוליי אני עובד על עצמי. צריך לדעת רק שחתונה לא תפתור לך שום בעייה של התמכרות ועוד  דבר אם תוכל להמשיך בתוכנית תוך כדי הנישואים אז יש על מה לדבר סה"כ אתה עובד על עצמך ומתאמץ הרבה  אז אין שום סיבה שלא תוכל להתחתן עכשיו או מתי שתחליט
   בהצלחה

תגובה: מכור ונשוי? לפני 6 שנים, 8 חודשים #106714

• יואל
  • רצף ניקיון נוכחי: 13 ימים
  • דירוג כסף

אני מצטרף לדברי אבי גולן, עצם העובדה שאתה נותן משקל כה מהותי לשאלה איך היא נראית, וכו' מחזקת את הטענה כי כדאי לך כעת להשקיע מאמצים בלהיות נקי, כל יום רק להיום, להצטרף לקבוצות חיות ואחרי פרק זמן מסוים (כל אחד זה אחרת) פתאום תתבונן על העולם באור שונה לגמרי ויהיה יותר קל לקבל החלטות בנושא כה חשוב, אני התחתנתי תוך כדי שימוש, ואני זוכר את זה די לרעה, יש דברים שעד היום לא הצלחתי לתקן.
במקרה הזה שיש מישהי שאתה כבר בקשר איתה הייתי מציע לך לשאול בעצת גדולים שיבחנו את המקרה מכל צדדיו, אני רק מניח את הזוית שלי לעניין

תגובה: מכור ונשוי? לפני 6 שנים, 8 חודשים #106716

אשמח שתפרט יותר למה אם הוא בתהליך החלמה.
לא כדאי לו להתחתן כרגע.
הרי גם נשואים מחלימים ולא מגלים לנשותיהם אלא לאחר זמן ובהדרכת ספונסר.
אוהב אוהב ה'

תגובה: מכור ונשוי? לפני 6 שנים, 8 חודשים #106717

• יואל
  • רצף ניקיון נוכחי: 13 ימים
  • דירוג כסף

בא נודה את על האמת, למכור יש איזה משהו דפוק בראש בכל הנוגע למבט שלו  על אישה. נקודה.
אם אני חוזר עכשיו לתקופת רווקותי, אין ספור דברים הייתי עושה אחרת ומערכת השיקולים היתה שונה בתכלית, 
אני היום יחסית מפוכח (45 יום זה עדיין לא כזה הרבה זמן) ורואה את העולם אחרת, מה גם שהואיל ואנו יודעים שחתונה זה ממש לא פתרון לרווק שמכור לתאווה כפי שאנחנו מבינים שסידור עבודה במפעל עראק זה לא פתרון משהו לאלכוהליסט, ולכן אם הבן אדם פתח את העינים אני ממליץ להתמקד בהחלמה כי זה הדבר הכי חשוב, וכל יום שעובר מרחיק ממנו את ההחלמה, אח"כ כשיהיה מפוכח - יוכל לבחור בת זוג שבאמת מתאימה לו, ועדיין אני ממש לא חושב שהוא אמור לדבר על היותו מכור לשעבר בפגישות.

תגובה: מכור ונשוי? לפני 6 שנים, 8 חודשים #106731

• לא לבד
  • דירוג כסף

ברוך הבא חבר!
אוהבים אותך!! תודה על השאלה הזו.
אשתף מניסיוני. 
אני התחתנתי מכור (לא בהחלמה) ומה שקרה זה שבמקום "פת בסלו" נהיה לי משביעו רעב... וכיון שטעמתי שוב מהדבר "האמיתי"(היום זה ברור שזה היה פנטזיה..) אז השימושים נהיו הרסניים וחיים....

למרות שאהבתי את אשתי וידעתי שהיא מתאימה לי מכל כיוון אחרי כמה שנים כמעט התגרשנו והייו פרודים כמעט שנה ..

בנס הצלחנו לחזור והלכנו לייעוץ זוגי והיום בהחלמה אשתי אומרת שסופסוף (אחרי שמונה שנים..)היא מרגישה שיש לה בעל .

ממליץ לך ביותר להתמקד בעבודת הצעדים: ( במידה ואתה מכור..ובעצם גם אם בא לך להיות אדם יותר טוב..)
לקחת ספונסר (חבר שעבד ועובד צעדים )
להגיע לקבוצות, ליצור קשר- לצאת מהבדידות ולאט לאט לחיות חיים מחוברים עם נוכחות אמיתית- התשובות יגיעו
באהבה

תגובה: מכור ונשוי? לפני 6 שנים, 8 חודשים #106737

וואו תודה על השיתוף!
אכן הבנתי מהקריאה פה בפורום שהנישואין לא יצילו אותי אלא אפילו יכולים להחמיר את המצב ולגרום לשימוש חי ח"ו.
אולי דווקא בגלל שאני אוהב את הבחורה שאני נפגש איתה, עדיף שנפסיק ואני אצטרף להחלמה ולא אגרום לה צער גדול יותר מחיים איתי מכור. ומצד שני אנחנו כלכך מתאימים ובאמת רוצים כך שאני מרגיש שאפסיד את הזיווג שלי אז אולי נתחתן וגם אם יהיה קשה נעבוד והרי אנשים הצליחו אף שהיו נשואים.. ומצד שלישי אולי אני נופל פה במחשבה שאני המנהל של חיי ולא א-לוהים.. לא יודע
במחשבה לאחור לא היית מתחתן במצב הזה?

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.58 שניות

Are you sure?

כן