ברוכים הבאים, אורח

בעיה ברצון
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: בעיה ברצון 594 צפיות

בעיה ברצון לפני 6 שנים, 8 חודשים #106628

אהלן חברים!
כמעט שנה לא הייתי פה (אבל לא כי הייתי נקי)..

אז ככה:
אני כבר איזה 4 שנים טובע בעסק. לפני כשנתיים ניסיתי לכתוב בפורום, לעשות את המסע, קראתי את המדריך אבל לא כ"כ עזר לי.
ב"ה  התחתנתי ויש לי ילדון חמוד ממש אחרי החתונה הייתי נקי איזה שלושה חודשים ואז חזרתי ליפול.
אני עכשיו במצב של צפייה בתכנים לא טובים כמעט כל יום (אוננות פחות).
יש יודעת בגדול שיש לי את הבעיה הזו אבל היא ממש לא מודעת לגודל האסון (היא חושבת שזה בעיקר בעבר ולפעמים קשה לי אבל לא נופל). היא ממש תומכת ורוצה שנעשה משהו עם זה.

אחרי שחשבתי על הנושא (הרבה) גיליתי שאין לי כ"כ את הרצון להפסיק. לדוגמה פעם הייתי נלחם ומנסה (ונופל), והיה לי את הרצון להפסיק. עכשיו אני כזה לא מרגיש כלום. אני יודע שהנשמה שלי דרוסה ומעוכה ואני יודע (בשכל) את כל הדברים שזה הורס את החיים, את הזוגיות וכו' אבל אני ממש מרגיש שהרצון שלי לא שם.

יש לכם רעיונות איך לעורר את הרצון?

אגב, חשבנו שאלך לאיזה קבוצת תמיכה ויעזרו לי שמה אבל זה לא יצא לפועל.

תודה וסליחה

תגובה: בעיה ברצון לפני 6 שנים, 8 חודשים #106632

בעקרון יש תמיד איזשהו צד במכור שלא רוצה להפסיק לצרוך את הסם (הוא מכור..)
אני חושב שאומרים שאחרי הפעולות נמשכים הלבבות.
תנסה להפסיק בעזרת הכחים שיש באתר.
תתחיל להצטרף לקבוצה הטלפונית ולשיטת 12 הצעדים.
תנסה לבוא לקבוצה חיה.
תראה שאתה מתחיל לקבל כלים להחלים.
אני די בטוח שזה יתן לך חשק להמשיך לנסות להחלים כשאתה רואה שיש תרופה לבעיה.

אוהב אוהב ה'

תגובה: בעיה ברצון לפני 6 שנים, 8 חודשים #106635

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
קודם כל אוהבים אותך, קראתי את כל ההודעות שלך בפורום מאז שנכנסת, ומנסיון אישי גם אני הגעתי תקופה ראשונה בלי רצון, אבל הרגשתי שפה הפתרון שלי, ועד ש... הראש התחיל לנשום אויר צח ונקי, והכוח והרצון הגיעו,
ממליץ מאוד להתחיל לבוא לקבוצות, זה ייתן לך כוח להבין למה להפסיק, וכמה זה פוגע בהחלמה, ובעז"ה חברים יתנו לך כוח להתמודד מול התאווה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: בעיה ברצון לפני 6 שנים, 8 חודשים #106658

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל

כואב.
אחי, אני לא סגור על זה שהבעיה היא ברצון.. 
גם אני חשבתי הרבה שנים שאני ממשיך בגלל "שאני לא רוצה  מספיק"..
עד שגיליתי שהחלק הכי נורא במחלה שלי הוא זה שגורם לי לחשוב שאני רוצה להפסיק.. 
ככה נכנסתי סופית לתוך השק ולא יצאתי ממנו..

כיום אני ידע שזה שאני רוצה תאווה לא אומר שאני לא רוצה להפסיק להיות עבד שלה. אני פשוט לא מצליח לתרגם את הרצון הזה לכוח, ומה שאני באמת צריך זה כוח מול התאווה, כי ההיא פשוט יותר חזקה ממני. וממתי מתי שהפסקתי להפליק לעצמי כי אני "לא רוצה מספיק", הבנתי שיש בי חלק שרוצה תאווה, אבל גם יש חלק שלא רוצה אותה, והחלטתי לנסות ולתת לו יותר מקום בנפש שלי - והתחלתי לבקש כוח ממי שלו מלוא הכוח, אני בהפסקה ממנה.. פשוט, בעל הכוחות כולם עושה בשבילי את מה שאני לא יכול לעשות עבור עצמי.

אני מאמין שזה יכול לקרות גם אצלך.
בהחלמה.
אמן 

מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

תגובה: בעיה ברצון לפני 6 שנים, 8 חודשים #106661

• יוחנן1
  • רצף ניקיון נוכחי: 7 ימים
  • חבר חדש
שלום לך
רק השם שלך כבר מעצבן אותי......כן יש לנו מחלה אבל זה לא הופך אותנו לאפסים כמו שאדם אם ניוון שרירים לא אשם שהוא לא מצליח להזיז את עצמו.....כאלה אנחנו שיכורי מין ומי שלא טוב לו מוזמן ללחוץ על האיקס בצד שמאל למעלה
אתה חייב גם להפנים שאתה פה בשביל עצמך ולא בשביל אשתך או אלוקים אתה פה כי אתה סובל והתאוה תיקח אותך לאבדון.....וברור שאתה לא רוצה להפסיק.....זה כי אתה בטוח שתוכל לשלוט בתאוה אפילו שבפועל היא שולטת בך
אני מזדהה איתך מאוד בהרגשה שלך שהרצון לא שם...אבל זה בדיוק מה שהתאוה עושה לנו....הרגשה שאי אפשר בלעדיה...
תנסה להתחיל להשתתף בקבוצות(במיוחד שאישתך כבר זורמת שתלך)גם אם הרצון לא שם(לא סתם כבר נאמר אחרי המעשים נמשכים הלבבות)תגלה שם עולם שלם שלפעולות שעושים גם אם אין כח רצון וחשק ולאט לאט זה עובד!!!!אף אחד לא ילך במקומך ואך אחד לא ישכנע אותך...רק אתה יודע כמה זה חשוב לך
מאחל לך כמויות של הצלחה

תגובה: בעיה ברצון לפני 6 שנים, 8 חודשים #106666

- אפס מאופס, אשמח שתשלח לי הודעה בפרטי.

אין תחליף  ל ח ו פ ש.  נקודה.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.38 שניות

Are you sure?

כן