ברוכים הבאים, אורח

אפה הייתי ומה עשיתי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אפה הייתי ומה עשיתי 563 צפיות

אפה הייתי ומה עשיתי לפני 6 שנים, 8 חודשים #106500

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
אוי כמה שנים שאני כבר לא פה! הוותיקים בטח ממתינים לשמוע מה שלומי החדשים לא כ"כ מכירים.
אז הבה נערוך הכירות קצרה ונזכיר נשכחות.הסתובבתי כאן למשך מספר שנים וכתבתי המון.  בהתחלה קראתי לעצמי "צדיק גמור" כשהמוטו היה "כשאני עולה אני צדיק, כשאני נופל אני גמור".  קיבלתי הרבה הבנה על מצבי. הבנתי שזה לא קשור לצידקות אלא למחלה ועליתי על דרך המלך. לאט לאט הפנמתי עוד ועוד דברים.

בשלב מסויים החלטתי לפרוש מסיבות אישיות. חשתי מאוד לחוץ ומודחק. כל הזמן פחד מתמיד. כשתחושת הלחץ גרמה לי להתחיל שלב מחמיר יותר במחלה. פניתי לטיפול פסיכולוגי שייצב אותי והלכתי על זה כשמכאן יצאתי. קיבלתי הזהרות שלא לעשות זאת. ושאם אני עוזב אני יגיע  למחוזות שלא היכרתי. ויעשה מעשים שמעולם  לא התנסתי בם. לאשתי נתנו "מקסימום שנה וחצי".

לא מינן ולא מיקצתן.

כיום, כשלוש וחצי שנים אחרי (למיטב זכרוני, לא בטוח במאה אחוז כמה זמן בדיוק אבל גם לא כ"כ משנה) אני במקום שונה לחלוטין. אני לא "סופר ימים" כך שאין לי מושג כמה זמן כבר אני לא צופה בפורנו ולא משז"ל אבל זאת תקופת נקיון ארוכה והעיקר - רוגע, שלווה. מנוחת-הנפש.

בהזדמנות זו עלי להודות לכל חברי הבית הגדול והקדוש הזה על כל הזמן והסבלנות שהיה להם בעבורי. על כל מה שהקדישו וחלקו מזמנם ומנסיונם. בלעדיכם לא הייתי מגיע להיכן שהגעתי. כשם שמעולם לא עלה על דעתי לחפש פתרון פסיכולוגי לבעייתי. וכשמישהו, מכר לא מכאן, הציע לי ללכת על זה דחיתי זאת בשני ידים. וג כשהגעתי לראשונה התווכחתי ויכוחים מרים כשגולת הכותרת הייתה שאם אני מדבר לשה"ר עלי לפנות לח"ח ולא לד"ר סטיבן (סתם שמות שעלו כרגע במוחי) ורק דרככם הפנמתי ופניתי לאפיקים הנכונים.

יישר כחם.
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

תגובה: אפה הייתי ומה עשיתי לפני 6 שנים, 8 חודשים #106530

כיף להכיר ולראות שוב חברים וותיקים.

נשמח מאוד לשמוע מה עבד לך לטובת אותם שעוד מחפשים פתרון ללא הצלחה.  

וכמו כן נודה לך אם תוכל להרחיב על הטיפול הפסיכולוגי - מהו, ואיך היה ועבד?

תודה רבה.

אוהב!

אין תחליף  ל ח ו פ ש.  נקודה.

נערך לאחרונה: לפני 6 שנים, 8 חודשים על ידי חידושים מדהימים.

תגובה: אפה הייתי ומה עשיתי לפני 6 שנים, 7 חודשים #106789

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
אלו שמחפשים פתרונות ועוד לא מצאו?  למיטב הבנתי רובם המוחלט של אלו שמסתובבים כאן כבר מצאו את התפרון בדרך זו או אחרת ולאלו שלא כאן אין טעם לכתוב פה. אולי נצטרך להשחיל את זה במקומות האסורים אך לא אשוב לשם שוב גם לא במענה מגוחך של נתינת דרכים.

במילה אחת אוכל להגיד כי זכיתי ל"מתנת-הנקיון".

ולא נראה לי שאשוב לכאן בהקדם. אין לי שום סיבה. לכם יש את דרככים שהוכיחה את עצמה. אני מצאתי את עצמי במקום קצת שונה שגם הוכיח את עצמו. אני לא רואה שום סיבה בעולם לבא לשם ולפרסם את המקום הזה או לבא לכאן ולפרסם את המקום ההוא. בעיני כולם אהובים כולם ברורים כולם קדושים וכולם פותחים את פיהם. מה לי הכא מה לי התם. השיטה היא קצת שונה אך בכללי הקווים אפה שהוא מקבילים. תבין שאתה נגוע. שיש תקווה ליציאה מזה. יש דרך. יש כיוון. ושיש דברים שאני קצת יותר אלרגי להם יותר מאדם אחר.

אין לי כלום נגד המקום הזה או הדרך הזאת. האנשים פה נפלאים. ואני חב להם את חיי. הם נתנו לי המון. רק בזכותם זכיתי להכיר בבעיה ולגשת לפתרון. רק בזכותכם הגעתי לאיפה שהגעתי. יישר כוחכם.
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

תגובה: אפה הייתי ומה עשיתי לפני 6 שנים, 7 חודשים #106797

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

אני מאמין, שכל אחד והדרך שלו,
שמח על המקום שלך, אין מילים.
והתקווה הוא שכל אחד יכול, רק צריכים להתאמץ לחפש את הפתרון.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
נערך לאחרונה: לפני 6 שנים, 7 חודשים על ידי אבי גולן.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.41 שניות

Are you sure?

כן