ברוכים הבאים, אורח

מכור כבר 15 שנה בבקשה להגיב
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מכור כבר 15 שנה בבקשה להגיב 700 צפיות

מכור כבר 15 שנה בבקשה להגיב לפני 6 שנים, 10 חודשים #105490

• צחי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 67 ימים
  • חבר קבוע

אני כבר 15 שנה בסיפור הזה התחלתי בגיל 12 כול פעם אמרתי שאני יפסיק הגיע הברמצווה ניסיתי להפסיק ואז נשברתי והיה מלווה בייסורי מצפון המשכתי לאונן ולראות פורנוגרפיה.
במהלך  שנים עד גיל 20 הצלחתי לעשות הפסקות של חודש עד שנה אבל אז זה חזר.
הייתי בצבא ושם זה חזר בגדול אז לא היה לי סמטפון והמצב היה יחסית טוב כי בהתחלה זה לא היה נגיש בכלל.
אחרי הצבא הפסקתי לכמה זמן ואז התחלתי לצאת עם  בחורות אמרתי זהו אני מפסיק לתמיד!! ואז באמת הצלחתי לאיזה שנה וגם קניתי סמרטפון ואיכשהו תמיד אומרים שכשאתה נסוי זה יעלם זה ממש לא נכון ''פיתו בסלו''.
לא חסר סיבות - אשתך כועסת עליך אתה כבר לא היית איתה חודש והגירוי עולה לראש.
עצובה.
וכן סיבות נוספות.
בקיצור אני עכשיו נשוי כבר 3שנים וכול הניסיונות לא עזרו לי אם כול האהבה שלי לאשתי ולבן שלי ..
אשמח לעזרה

תגובה: מכור כבר 15 שנה בבקשה להגיב לפני 6 שנים, 10 חודשים #105503

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
נרשמת ושיתפת, כל הכבוד,
אז אייך יוצאים מזה,
ההחלמה זה תהליך, אם אתה מוכן נפשית לקפוץ לקבוצות זה הכי מושלם עבורך, במקום לנסות ולנסות וליפול וליפול, קבוצות נותנות לנו כוח לעשות צעדים וצעדים שומרות אותנו נקי,
ואם אתה עוד לא מוכן לקבוצות, תהיה איתנו, שתף את הקשיים שלך פה בפורום, תתחבר לחברים, ולאט לאט תמצא את המקום שלך להביא יום נקי בעז"ה, בכל מקרה לא ביום אחד המכרנו וכנראה לא ביום אחד נחלים, תחזיק בנו חזק, ונראה ביחד את האור של הנקיון.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: מכור כבר 15 שנה בבקשה להגיב לפני 6 שנים, 9 חודשים #105505

• יואל
  • רצף ניקיון נוכחי: 13 ימים
  • דירוג כסף

צחי היקר, למעט הקטע עם הצבא והסמארט פון,(שפשוט לא היה לי...)  אני מזדהה כמעט עם כל מה שכתבת, בבקשה - לטובתך, אל תנסה להפסיק לבד, שתף פה את החברים כל פעם שאתה מרגיש קושי, ואם אתה לא מסוגל לבוא על ההתחלה לקבוצות החיות, לפחות תשתתף בקבוצות הטלפוניות.
אוהבים אותך! ומעריכים את הצעד שעשית להצטרף אלינו.

תגובה: מכור כבר 15 שנה בבקשה להגיב לפני 6 שנים, 9 חודשים #105513

אחי היקר!
אפשר להשתנות, אפשר לחיות אחרת, וחברי הפורום פה יוכיחו.. 
אל תתייאש ואל תאבד תקווה, תצטרף לקבוצות ולעבודת הצעדים ובעזרת ה' תצליח גם אתה להשתחרר מהתאווה

אוהבים ♥

"הַשְׁלֵךְ עַל ה' יְהָבְךָ וְהוּא יְכַלְכְּלֶךָ לֹא יִתֵּן לְעוֹלָם מוֹט לַצַּדִּיק."

תגובה: מכור כבר 15 שנה בבקשה להגיב לפני 6 שנים, 9 חודשים #105521

• נהירו דאנפין
  • רצף ניקיון נוכחי: 975 ימים
  • דירוג כסף

שלום לך צחי! 
תודה ששיתפת אותנו בסיפור שלך. הזכרת לי את עצמי אחד לאחד, גם הגיל, גם המצב המשפחתי, גם היסטוריית השימושים. כל הכבוד שפנית לעזרה לא מובן מאליו. אני לא הצלחתי לשמור על יום נקי עד שהגעתי לכאן. זה הרקיב אותי מבפנים והתחיל לרסק לי את החיים. רק להיום אני עושה כל מה שאני יכול כדי למנוע מהחיים שלי להתרסק וזה עובד לי כבר תקופה יפה באסירות תודה. אשמח להיות איתך בקשר. 
אוהב ומתפלל להצלחתך,
נהירו דאנפין.

הכינוי שלי הוא נהירו דאנפין, מכור לתאווה, ובכ"ח בשבט תשע"ז האיר ה' פניו אלי באור יקרות, בחסד חינם, ולא נותר לי אלא להיכנע להשגחתו.

תגובה: מכור כבר 15 שנה בבקשה להגיב לפני 6 שנים, 9 חודשים #105533

• צחי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 67 ימים
  • חבר קבוע

מה זה קבוצות חיות ומה זה קבוצות טלפניות אשמח להרחבה

תגובה: מכור כבר 15 שנה בבקשה להגיב לפני 6 שנים, 9 חודשים #105541

• נהירו דאנפין
  • רצף ניקיון נוכחי: 975 ימים
  • דירוג כסף

הקבוצות ככלל מטרתן מתן תמיכה הדדית.
הקבוצות הטלפוניות של שמור עיניך הן אנונימיות כמו בפורום. מזדהים בכינוי ומשתפים מה שרוצים, או סתם מאזינים ומקבלים כלים. 
הקבוצות החיות הן גם אנונימיות ונהוג להזדהות בשם פרטי בלבד. בדרך כלל יש איזשהו סדר למפגש, וכל אחד חולק ממה שיושב על ליבו. יש קבוצות של שמור עיניך וקבוצות של SA, הארגון העולמי להתמכרות למין.
עם זאת הקבוצות אינן העיקר, העיקר זה עבודת הצעדים. הצעדים הם אלו שמלמדים אותנו איך להפסיק לברוח מהחיים, לחוות קושי וכאב ולשחרר פחד וכעס.

הכינוי שלי הוא נהירו דאנפין, מכור לתאווה, ובכ"ח בשבט תשע"ז האיר ה' פניו אלי באור יקרות, בחסד חינם, ולא נותר לי אלא להיכנע להשגחתו.

תגובה: מכור כבר 15 שנה בבקשה להגיב לפני 6 שנים, 9 חודשים #105561

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

כל יום בשעה 1:30-2:30 יש קבוצה טלפונית. תעלה לקבוצה שם תוכל לשאול ולשתף ומשם תמשיך הלאה. אבל תתמיד, תעלה כל יום, שם תוכל ללמוד על הפיתרון שיש לנו. 
אוהבים.

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.59 שניות

Are you sure?

כן