ברוכים הבאים, אורח

מאה ימי חסד
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: מאה ימי חסד 1014 צפיות

מאה ימי חסד לפני 6 שנים, 10 חודשים #105409

עוד מאה יום נעמוד ב"עיצומו של יום". עם הקיטל הלבן. כמו מלאכים.

חסד עצום עשה איתנו בורא כל העולמים שנתן לנו את היום הזה לְכַלֵּא הַפֶּשַׁע ולחתם (וּלְהָתֵם) חטאות (חַטָּאת) וּלְכַפֵּר עָו‍ֹן,שעל ידו אנחנו גם מתנקים מדי פעם מכל הטינופת הזאת.

אבל בשביל לזכות לכך צריך לעשות משהו מצידינו. פתחו לי פתח כחודו של מחט. הבורא שלח אותנו לעולם בשביל להתמודד. הוא יקח את זה מאיתנו עם ביאת המשיח. כשהעולם יבא על תיקונו ולא נצטרך זאת יותר. וכן כל א' עם שובו לעולם העליון לתת דין וחשבון על מעשיו. אבל בנתיים אנחנו פה. ביחד איתו.
מהיום למשך מאה ימי חסד לא עוד. יותר אני לא ממשיך אפה שהייתי. לא עושה את אשר עשיתי. ואם אצלח את התקופה הרי שאוכל לבא ולבקש. "מלך מוחל וסולח לעוונותינו"

תגובה: מאה ימי חסד לפני 6 שנים, 10 חודשים #105411

• חוסידל
  • רצף ניקיון נוכחי: 2917 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אוי מיין וועלט .....
תן לנו קצת מהניסיון שלך האם זה עבד לך?

מהניסיון שלי תמיד כשרציתי להיות נקי כך וכך ימים הייתי נופל,

ורק כשלימדו אותי בתוכנית לעשות פעולות להישאר היום נקי נשארתי נקי.
אבא אוהב גילה לי את האור ברח' ניסן תשע"ה בכנס של שמור עיניך

נאר אמונה אין בורא כל עולמים...ומבלעדי עוזך ועזרתך אין עזרה וישועה

תגובה: מאה ימי חסד לפני 6 שנים, 10 חודשים #105412

ת'אמת, לא יודע. לא ניסיתי.

תמיד יש פעם ראשונה...

תגובה: מאה ימי חסד לפני 6 שנים, 10 חודשים #105447

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

אני ניסיתי... רק להיום!!!

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: מאה ימי חסד לפני 6 שנים, 10 חודשים #105467

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

ואם לא אצליח, אז אני אפס,
לצערי, ניסתי ונכשלתי, קשה וכבד עלי להביא 100 יום, תאמין לי שאני גם רוצה, אבל זה לא עובד,
אני מאמין שאלוקים אוהב אותי עם היום הנקי ההאחד, ואין לו יותר ציפיות ממני,
בכל מקרה אוהב אותך.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: מאה ימי חסד לפני 6 שנים, 9 חודשים #105564

בעזרתו יתברך - אפשר בהחלט לומר שלע"ע הימים ה(בלתי) ספורים (אני לא סופר ימים) עברו בשלום. אמנם לא כפי שקיויתי. אמנם על שפת-התהום, אך בהתחשב בנתונים אפשר לטפוח על השכם.

תגובה: מאה ימי חסד לפני 6 שנים, 9 חודשים #105717

עוד מס' ימים שפויים. יותר שפויים מקודמיו.

תודה.

תגובה: מאה ימי חסד לפני 6 שנים, 9 חודשים #105718

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
שמח בשבילך,
לייק.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: מאה ימי חסד לפני 6 שנים, 9 חודשים #105885

נקי אך לא טהור...

כלומר: אתמול היתה עוד התקפה. הייתי במקום בו הייתי יכול לפול בקלי קלות. התאווה קרצה מכל פינה. ושלחתי עיניים. פזלתי לכל הכיוונים. בסוף הבנתי שאם אני רוצה להשאר שפוי אני חייב לעזוב. קיפלתי זנב והתרחקתי.

ממשיכים. ומקווים להמשך מוצלח יותר.

תגובה: מאה ימי חסד לפני 6 שנים, 9 חודשים #105887

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
אוהבים אותך, החלמה זה תהליך, לא ביום אחד נחיה בלי תאווה, העיקר שאנו מתקדמים, וזה שהרמת רגליים וברחת, אשרך, תמשיך איתנו ונראה ניסים.

תגובה: מאה ימי חסד לפני 6 שנים, 9 חודשים #105888

• אריה ענק משער האריות
  • רצף ניקיון נוכחי: 1699 ימים
  • דירוג זהב
  • נקי בחסד אלהים בעזרת 12 הצעדים מתאריך ח שבט תשע"ז.

הוא אמר שהוא קיפל זנב!
ואתה כותב לו שהוא הרים רגליים?

אתה יודע מה זה לקפל זנב?
הכוונה היא כמו זנב של מטוס שהוא מקופל למעלה.
ורצונו לומר שהוא טס כמו מטוס...
אוהבים....

"וַיִּקְרָ֖א אַרְיֵה עֲנָק מִשַּׁעַר הָאֲרָיוֹת וַיֹּאמֶר אָנֹכִ֞י עֹמֵ֤ד תָּמִיד֙ יוֹמָ֔ם וְעַל־מִ֨שְׁמַרְתִּ֔י אָנֹכִ֥י נִצָּ֖ב כָּל־הַלֵּילֽוֹת" (ישעיה כא, ח).

המייל שלי: arye.anak@gmail.com">arye.anak@gmail.com
נערך לאחרונה: לפני 6 שנים, 9 חודשים על ידי אריה ענק משער האריות.

תגובה: מאה ימי חסד לפני 6 שנים, 9 חודשים #105890

אריה אתה ענק! מלכתחילה גם חששתי שאתה מפחיד (רק שלא יעזוב את השער...) אך גיליתי שאתה בס"ה די מצחיק....

לא התכוונתי כלל לזנב המטוס... אולי זנב הלטאה למשל? הלאווי שאטוס..... בנתיים אני רק רואה תאווה שקורצת לי ומחפש לראות איפה יש עוד. בד"כ זה לא מגיע בבודדים...

בסוף בסוף, לאחר שאני מסיים עם ה"ועיניו משוטטות בכל" אני מזכיר לעצמי ומתחיל "לשם מצוות ונשמרת..." "לשם מצוות ולא תתורו"....

ועוד משכנע א"ע שבס"ה הכל בסדר... הנה, חוץ מהעיניים (שאזכה יום א' לשמור גם עליהם) הרי שהכל בסדר גמור.... וביחס למה שהייתי לפני עד לא מזמן הרי שעשיתי כברת-דרך....

ועוד נקי!

נערך לאחרונה: לפני 6 שנים, 9 חודשים על ידי סתם עוד מישהו.

תגובה: מאה ימי חסד לפני 6 שנים, 9 חודשים #105993

ערב י"ז בתמוז ועולה בזכרוני המאמר שכתבתי לפני שנה על הימים הללו. אפה הייתי אז ואפה אני היום? התקדמתי הרבה בהרבה בחינות אך לא בנושא של שלוות-הנפש. עדייין מחפש מנוחת-הנפש.

עכ"פ בקשר להתקדמות בטהרה הרי שאפשר לאמר שמתקדמים. לא יודע כמה ימים. לא סופר. אבל ב"ה אפשר להגיד שנשארים (כמעט) שפויים.

תגובה: מאה ימי חסד לפני 6 שנים, 9 חודשים #106091

המצב כלל וכלל לא פשוט. ב"ה מבחינת התאווה נתתי לה בוקס גדול והראיתי לה לאיפה בדיוק היא שייכת. שתלך לכל הרוחות ותקח ביחד איתה את כל הזבל האינטרנטי. אז הייתי אמור להיות שמח. לא? אבל אני עדיין לחוץ. לא יודע מה לעשות בנושא אישי בבית. לא יודע איך להתמודד עם אי-אלו חילוקי-דעות שאשתי כבר סחבה אותי לרב והוא אמר שהיא צודקת בטענתה. אני אמור לעשות צעד אחורה בנושא ההוא ולתת לה לפעול כפי שהיא מבינה. אך מה לעשות שאני מבין אחרת? ומה לעשות שאם "היא" צודקת אז אני זבל? אני מוכרח להיות צודק בכל נושא שהוא  ולמה לעלעק היא לא לוקחת בחשבון את זווית-ראייתי? למה היא חייבת להתעקש וגם לצדוק?

תגובה: מאה ימי חסד לפני 6 שנים, 8 חודשים #106462

לא משוכנע שלאחר הקבוצה ומה שקיבלתי שם שעדיין אפשר לשאוף למאה ימי חסד.

אך לבנתיים. ממשיך. ישתבח שמו. עוד שבוע נקי.

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.61 שניות

Are you sure?

כן