ברוכים הבאים, אורח

לחפש זוגיות בדרך כשרה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: לחפש זוגיות בדרך כשרה 734 צפיות

לחפש זוגיות בדרך כשרה לפני 6 שנים, 10 חודשים #105225

• zoher
  • רצף ניקיון נוכחי: 319 ימים
  • חבר קבוע

שלום.
שאלה לי , ברוך השם אני מתקדם,
וברוך השם מחקתי את הפייסבוק בטלתי והוצאתי אותו מכלל שימוש על ידי מחיקת החשבון שלי כליל.(מחיקה לנצח).ובדרך לשים אינטרנט כשר. (כבר הכנתי תשתית , איזה שמחה).
ובכל זאת משהו שמטריד אותי, איך בחור בן 35 יכול לחפש לעצמו בת זוג באתרי אינטרנט , באתרי היכרויות לדתיים ?
האם זה לא יכול להוות מלכודת נוספת לנפילות ומצע להרהורים שיביאו לחטא? (הגם שמדובר בתמונות צנועות? ).
כאחד שמכיר את עצמי , זה יכול להיות מסוכן עבורי להתעסק באתרים כאלו כשאני בדרך הנכונה.
וזה כן מטריד אותי קצת , כי רוצה לחפש את השותפה שלי לחיים בדרך הנקייה והנכונה, ורוצה לעשות זאת בצורה הראויה.
שאלה נוספת שמטרידה אותי , לעומת החבר'ה פה,כשאני הפת שלי לא בסל שלי,דהיינו , 35 ואינני נשוי , איך אוכל לשמור על כך שלא אפול ? יותר קשה לי מאחרים או שנדמה לי?? האם זה אפשרי בכלל? ?
תודהה רבהה חברים

נערך לאחרונה: לפני 6 שנים, 10 חודשים על ידי zoher.

תגובה: לחפש זוגיות בדרך כשרה לפני 6 שנים, 10 חודשים #105227

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
קודם כל לייק על האומץ לסגור את פייסבוק, כל פעולה החלמה מקדם אותנו בחיים,
בקשר לשידוכים, יש בכל מגזר שדכניות, אני מאמין שאם תפנה אליהם הם יעזרו לך להכיר בעז"ה את בת זוגך המתאימה לך, אפשר להתארס בלי אתר הכריות, ואם זה עולה קצת כסף לשלם להם, מה לא עושים בשביל החלמה, ונראה לי שהשדכניות משדכות לנו שידוכים יותר איכותיים מכל האתרי הכריות,
ואייך מביאים יום נקי, זה אפשרי להיות נקי בכל מצב, רק צריך לתרגל את הוויתור על התאווה, חברים ישמחו להיות לך לעזר, רק תושיט את ידיך,
תתחבר איתנו שתף ותחלוק, ובעז"ה נתקדם בהחלמה עוד ועוד.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
נערך לאחרונה: לפני 6 שנים, 10 חודשים על ידי אבי גולן.

תגובה: לחפש זוגיות בדרך כשרה לפני 6 שנים, 10 חודשים #105232

• אריה ענק משער האריות
  • רצף ניקיון נוכחי: 1699 ימים
  • דירוג זהב
  • נקי בחסד אלהים בעזרת 12 הצעדים מתאריך ח שבט תשע"ז.

בפן מסוים יש לנשוי נסיונות שאין לבחור.
תשמח שמצאת את הדרך לנקיות לפני שהרסת לך את חיי הנשואין.
ומי יודע אם כל העיכוב לא היה אלא בחסד ה' כדי שתכנס לחתונה נקי.
עלה והצלח.
אוהבים אותך.

"וַיִּקְרָ֖א אַרְיֵה עֲנָק מִשַּׁעַר הָאֲרָיוֹת וַיֹּאמֶר אָנֹכִ֞י עֹמֵ֤ד תָּמִיד֙ יוֹמָ֔ם וְעַל־מִ֨שְׁמַרְתִּ֔י אָנֹכִ֥י נִצָּ֖ב כָּל־הַלֵּילֽוֹת" (ישעיה כא, ח).

המייל שלי: arye.anak@gmail.com">arye.anak@gmail.com

תגובה: לחפש זוגיות בדרך כשרה לפני 6 שנים, 10 חודשים #105237

גם אני שאלתי את אותה שאלה בבחרותי. ולא היה לי את מי. בוודאי לא את האתר הזה. הצטרפתי הרבה שנים אחרי החתונה.
גם אני הבטחתי לעצמי ש"רק אתחתן והכל על מקומו יבא בשלום"

לא רוצה להפחיד אותך אך מציאות החיים קצת שונה. אמנם יש פת בסלו אך לפעמים רוצים גם קצת מריחה על הפת. שלא יהיה לחם יבש.

מי שעוזר לכולנו אין אצלו הבדל בין הנשוי לרווק (ולגרוש) פנה אליו. פתח ערוץ ישיר איתו. הוא ממתין לזה.

בהצלחה

תגובה: לחפש זוגיות בדרך כשרה לפני 6 שנים, 10 חודשים #105280

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

אלוקים עוזר לכל אחד שפונה אליו בענווה. פנה אליו והוא יעזור לך. ואנחנו פה תמיד בשבילך! 
אוהבים.

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: לחפש זוגיות בדרך כשרה לפני 6 שנים, 10 חודשים #105380

zoher כתב on 19 יוני 2017 11:39:

שלום.
שאלה לי , ברוך השם אני מתקדם,
וברוך השם מחקתי את הפייסבוק בטלתי והוצאתי אותו מכלל שימוש על ידי מחיקת החשבון שלי כליל.(מחיקה לנצח).ובדרך לשים אינטרנט כשר. (כבר הכנתי תשתית , איזה שמחה).
ובכל זאת משהו שמטריד אותי, איך בחור בן 35 יכול לחפש לעצמו בת זוג באתרי אינטרנט , באתרי היכרויות לדתיים ?
האם זה לא יכול להוות מלכודת נוספת לנפילות ומצע להרהורים שיביאו לחטא? (הגם שמדובר בתמונות צנועות? ).
כאחד שמכיר את עצמי , זה יכול להיות מסוכן עבורי להתעסק באתרים כאלו כשאני בדרך הנכונה.
וזה כן מטריד אותי קצת , כי רוצה לחפש את השותפה שלי לחיים בדרך הנקייה והנכונה, ורוצה לעשות זאת בצורה הראויה.
שאלה נוספת שמטרידה אותי , לעומת החבר'ה פה, כשאני הפת שלי לא בסל שלי, דהיינו, 35 ואינני נשוי, איך אוכל לשמור על כך שלא אפול? יותר קשה לי מאחרים או שנדמה לי?? האם זה אפשרי בכלל? ?
תודהה רבהה חברים

אתה גדול! כל הכבוד על המחיקה! הרווחת חיים באיכות גבוהה יותר!
אתרי הכרויות לא רצוי כברירת מחדל. דרך שדכנים/ות יותר מומלץ. היכן שיש צניעות שם שוכנת הברכה הטוב וכל ההצלחה.
לשאלה האחרונה:
אפשר להישאר רווק כל החיים (חלילה) ולהיות נקי לחלוטין! אישה זה גדר גדול לנקיות (באופן הנכון) אבל לא סוף הפתרון, הפתרון הטוב והחזק ביותר שמשאיר את כולנו נקיים זו העבודה האישית של פיתוח האישיות.
מי שיגיד לך שלא שייך להישאר רווק מבלי לחטוא תגיד לו עד כאן דברי היצר הרע או אתה שקרן ונוכל, או שתדון אותו לכף זכות שהוא פשוט לא מכיר את המציאות והוא ניזון מכל מיני שמועות שקריות בלופים וסילופים שמעולם לא עמדו במבחן המציאות - באמת. ישנם הרבה מאוד רווקים בכל הגילאים  בגילאים שלך ויותר מכך שיצאו מזה לחלוטין  ועד היום הם נקיים לגמרי מכל תאווה שהיא - אפילו מהרהורים. 

אין תחליף  ל ח ו פ ש.  נקודה.

תגובה: לחפש זוגיות בדרך כשרה לפני 6 שנים, 10 חודשים #105402

קראתי פה פעם משפט:
החתונה היא לא בית-חולים והאשה היא לא פסיכולוג.
ואם אתה חייב אותה בשביל לשמור על נקיות הרי שרצוי מאוד שתשאל את עצמך מה עושים בתקופות שהיא לא זמינה? אני אישית מכיר מישהו שלא משנה מתי הוא מעולם לא עבר על איסור בנושא הזה.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.50 שניות

Are you sure?

כן