ברוכים הבאים, אורח

נס פורים תשע״ז
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: נס פורים תשע״ז 1331 צפיות

נס פורים תשע״ז לפני 7 שנים #100785

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

ערב טוב חברים רציתי לשתף אותכם במשהו מדהים שקרה לי בפורים הזה:

זה התחיל לליל פורים.בעצם כמה ימים לפני פורים כבר היה לי בלאגן שלם על ליל פורים. אשתי שתחיה ממש לא רצתה שאני יילך לאיזשהו מקום וממש אמרה שאם אני הולך היא תבכה כל הלילה ולא תוכל לדבר איתי לכמה ימים.

עכשיו ממש הייתי חייב ללכת למקום הזה (ואכמ״ל) אבל היא ממש היתה בפאניקה.

דיברתי עם הספונסר ועם חבר ותיק והם אמרו לי שאני צריך לעשות מה שטוב לי והיא צריכה לעשות את שלה. וממש לא ידעתי מה לעשות. אחת הסיבות ללכת אפילו שהיא לא רצתה היא כי אנחנו קצת מידי תלותיים וזה הורס לי את ההחלמה ואכמ״ל.

תכלע׳ס בסוף החלטתי לא ללכת. אפילו שבעצם המקום הזה הוא לא בעיה בשבילי וזה רק רצון לשליטה של אשתי, בכל אופן החלטתי שלא כי רציתי להתחשב בה אפילו שזה לא היה נכון בשבילי ואפילו שידעתי שזה יביא לי כעסים וטינות, בכל אופן אמרתי נסבול ונקריב בשבילה כי אולי באמת מגיע לה.

ליל פורים הגיע ומההההזה משעמם. התקשרתי סימסתי לכל החברה להגיע וכולם ככה ״לא יודע, נראה יותר מאוחר, אני עם משפחה...״ ואני ממש היה לי עצוב. אז אמרתי לעצמי יודע מה בא ניכנס לפורום נכתוב קצת (באמת כתבתי וממש התחברתי מזה בחסד אלוקים) ולאט לאט איך שאני ככה מסיים אני מתפלל לאלוקים ואומר לו שקשה לי ועצוב לי לבד אבל אני רוצה לשחרר. רוצה לקבל שלווה. רוצה לתת לו לנהל את העולם. ובאמת שיחררתי. לא היה קל בכלל אבל בחסד אלוקים הצלחתי לשחרר באמת.

לאחר קצת זמן חבר אחד אומר לי אני קופץ אליך ג'יימס. הוא מגיע מסטול מהשכל וממש ממש נחמד. דברי תורה אלכוהול שמחה איזה אורות. פתאום אח שלי אומר לי אני מגיע עם חבר. חצי שעה אחרי זה עוד בחור מהישיבה (אני אברך בישיבה) אומר לי אני מגיע עם שתי חברה... ואז עוד שתי חברה הגיעו... ועוד אחד... ועוד אחד... ועוד אחד... הם באים קופצים רוקדים ופשוט היו אצלי חברה כמה שעות והיה מסיבת ליל פורים ממש מהסרטים!! משהו פיצוץ יוצא דופן!! מסיבה על הפניייייים!!!  אני ככה עוצר לעצמי ואומר ואו. איזה יופי איזה מדהים. ממש כיף לי. ואני פתאום אוחז - קיבלתי פה חיבוק ענק מאלוקים! חיבוק דב אמיתי! עשיתי את הדבר הנכון לעשות (חשבתי-ביררתי-התייעצתי-נכנעתי!) ונתתי לו לנהל את העולם והוא ניהל! ונתן לי צביטה קטנה בלחי! אז לא תמיד זה עובד ככה, אבל בפורים תשע״ז זה עבד ככה!

ואסירות תודה על זה. כי זה לא היה מגיע לי (ואולי רק בגלל הגישה הזאת שלא מגיע לי אז הגיע לי-הפרס...!) וסתם אלוקים רצה לשמח אותי ואני מודה לו על המתנה הזאת ועוד יותר על המתנה של איך שהצלחתי להתנהג שזה בעצם המתנה הכי גדולה שגורמת לכל המתנות הקטנות...

תודה לך אבא. תודה שאתה תמיד פה משגיח עליי. תן בי את היכולת לחיות את זה ולהאמין לזה גם שאני לא מוצא אותך, ולעולם לא לשכוח את זה. וכשאני שוכח תזכיר לי.

כל יום רק להיום. אוהב אותך אבא.

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

נערך לאחרונה: לפני 7 שנים על ידי גיימס.

תגובה: נס פורים תשע״ז לפני 7 שנים #100804

• אורי5
  • רצף ניקיון נוכחי: 39 ימים
  • חבר ותיק

שמח בשמחתך..
שנזכה להגיע לפורים הבא נקיים יותר..

תגובה: נס פורים תשע״ז לפני 7 שנים #100811

• זיו מציע
  • רצף ניקיון נוכחי: 1196 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אני מציע את עצמי לפניך לעשות בי ככל שתרצה

מגניב ג'יימס. לחיים

את רוב הדברים העברתי,
נשאר רק עוד ארגז אחד,
כדי להרים אותו, אני צריך עזרה.
שמימית.
(אביתר בנאי)

תגובה: נס פורים תשע״ז לפני 7 שנים #100832

וואו מדהים מדהים. שמח מאוד לשמוע. זה הניסים של התוכנית

העיקר זה תודה והודאה.
על כל יום נקי תגיד תודה רבה לקב"ה ששמר אותך נקי.

תגובה: נס פורים תשע״ז לפני 7 שנים #100929

• מחכה לשקט1
  • רצף ניקיון נוכחי: 375 ימים
  • דירוג כסף

אחרי הכל הנס הזה נראה כמו נס נחומים.
כי אם כדבריך שאתה סובל מאם כל ההתמכרויות - תלות.
הדבר הנכון ביותר לעשות הוא ללכת. ולהישאר רק כי היא כי היא בכתה, זה מחלה לכל דבר. לא צריך להפגין עוצמה בבית. אבל צריך להיות נאמן לרצונות שלך.(ונמצאת המלחמה אליו פנים ואחור)
בין כך ובין כך אוהב אותך. מצטער שקצת נפלתי עליך היום.

הכל במשורה.

תגובה: נס פורים תשע״ז לפני 7 שנים #100933

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

לגמרי נפלת עליי...
אבל אתה צודק יש לי תלות יתר ואני באמת מבקש מאלוקים לשחרר אותי מהתלות הזאת ושאני ימצא בו את מה שחיפשתי בתלות שלי. 
אבל זה לא מוריד מהנס פורים שלי...

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: נס פורים תשע״ז לפני 7 שנים #100956

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 18 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
איזה מדהים

תודה על השיתוף

תגובה: נס פורים תשע״ז לפני 3 שנים, 1 חודש #133466

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 194 ימים
  • דירוג פלטיניום
אורי5 כתב on 14 מרץ 2017 11:33:

שמח בשמחתך..
שנזכה להגיע לפורים הבא נקיים יותר..

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.43 שניות