ברוכים הבאים, אורח

מכור אמיתי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מכור אמיתי 716 צפיות

מכור אמיתי לפני 7 שנים, 1 חודש #100728

• חוזר לחיים
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • חבר ותיק

שלום חברים יקרים, אני מכור למין בצורה קשה והרסנית. הגעתי למקום שאיני יכול להמשיך לחיות ככה יותר. כבר 30 שנה שחיי מתנהלים מסביב לשימושים עצמיים, זונות וכל מה שקשור להתמכרות. אני שקרן שחי בהכחשה, במשך שנים אני מספר לעצמי שהכל טוב איתי ואני סתם משתמש מידי פעם, אני מצפה בראש שלי שיבוא איזה פתרון קסם ויעלים את כל בעיות חיי. האמת היא שאין שום פתרון כזה. החלמה באה בייסורים, אבל כנראה שעדיף כאב של החלמה ולא כאב של מחלה. ההתמכרות היא כמו סרטן בגופנו, הורגת אותנו לאט אבל בטוח!! אני מלא בטינות ופגמי אופי שאיני מוכן לשחררם לאלוהים. אני מלא בשנאה עצמית ואיני אוהב לצערי את עצמי כמו שברא אותי אלוהים. ניסיתי הכל על מנת להפסיק אך שום דבר לא עזר באמת. תמיד חזרתי להשתמש ובכל פעם השימוש היה קשה יותר ויותר. ההתמכרות לעולם לא תשחרר אותנו מאחיזתה, אך בעזרת תוכנית 12 הצעדים אנו יכולים לשחרר ממנה, רק להיום. הראש שלי עובד כל הזמן, מחשבות אובססיביות ושליליות ממלאות את מוחי. הרצון שלי לשלוט ולנהל הכל לא עובד. דבר שמוליד אצלי תסכול ולוקח אותי לשימושים חדשים. בכל פעם שצברתי מספר ימי נקיות, הפסקתי לעבוד את הצעדים, כי החלטתי שאני יכול לבד. הבדידות היא אחד הטריגרים החזקים ביותר עבורי בהתמכרות, אני אדם תלותי וחסר אונים מול עצמי. אין לי שום כח ויכולת לעצור את עצמי מלהשתמש, אני אוהב את השימושים, שגורמים לי לרוממות רוח לזמן מה, אך הורגים אותי ללא ספק בטווח הארוך. גופי עייף וכאוב נפשית ופיזית. קשה לי עוד יותר המחשבה, שלא במקום הזה חשבתי שאהיה אחרי 3 שנים ב sa. אנו המכורים אין לנו שום ברירה אחרת, לחיות או למות, אי אפשר לחיות לנצח בתוך ההתמכרות. העקשנות שלי בנוגע לכניעה, נובעת מזה שני אדם חולה מאוד מבחינה רוחנית. עמוק בתוכי אני יודע שאני עונה היטב על ההגדרה של מכור למין(סקסוהוליסט)אין אחד שיותר ממני מתאימה לו תוכנית 12 הצעדים, למרות הכל אני מסרב להכנע. אמרו לי שקבלה זה המפתח לכל בעיותיי וזה באמת הגיוני, ברגע שאדם מכחיש את היותו חולה, הוא לא יקח שום טיפול שיטיב עם מצבו. האמת היא שאני חייב את התוכנית הזאת כטיפול, אני חייב את התוכנית הזאת אם אני רוצה לחיות. אלוהים, אני יודע שמזמן לא דיברנו ואפילו להתפלל אליך בבוקר, אני כבר לא מקפיד, אך למרות הכל אני יודע שאתה אוהב אותי ונמצא איתי תמיד בדרך. הגעתי לאמונה אמיתית שרק אתה יכול להחזיר את השפיות לחיי, אני מוסר כעת את רצונותיי וחיי כולם בידיך, מתחנן אליך שתעשה בי כרצונך הטוב. רק להיום מבקש לוותר על הרצון להשתמש, מוסר את הכל לאלוהים.

תגובה: מכור אמיתי לפני 7 שנים, 1 חודש #100730

• בן פורת
  • רצף ניקיון נוכחי: 1435 ימים
  • דירוג כסף

ממש מחזק!
פעמים כנראה צריך להגיע ממש לתחתית בשביל לעלות, בכל אופן אצלך וודאי שכך נראה המצב גם שהגעת לתחתית וגם שיודע בדיוק איפה נמצא, במקרה כזה צעד אחד הוא הבסיס וצריך לעשות אותו כמו שצריך, ונראה שעשית את צעד אחד באופן הכי מושלם שיכול להיות ואם כן בטוח שמכאן ואילך יכול להיות לך רק עליה.
חזק ואמץ

תגובה: מכור אמיתי לפני 7 שנים, 1 חודש #100731

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
תכתוב ותכתוב, עד שהשכל יתהפך לנו, ונתחיל להחלים,
למה זה לוקח לנו יותר זמן מהרגיל, לאלוקים התשובות, אבל אנו מחיובים לפעולות,
איתך בדרך, באהבה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: מכור אמיתי לפני 7 שנים, 1 חודש #100732

• חוסידל
  • רצף ניקיון נוכחי: 2917 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אוי מיין וועלט .....
אוהבים אותך,
כואב את כאבך,
הייתי שם גם בפורים,
ואסירותודה שיש פתרון רק להיום,

שאלוקים ישמור עליך
אבא אוהב גילה לי את האור ברח' ניסן תשע"ה בכנס של שמור עיניך

נאר אמונה אין בורא כל עולמים...ומבלעדי עוזך ועזרתך אין עזרה וישועה

תגובה: מכור אמיתי לפני 7 שנים, 1 חודש #100769

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

מזדהה עם הכאב והבלאגן. 
ממש אבל חשוב לזכור מה שכתבת שהצעדים הם לא כדי לחיות יותר טוב אלא כדי לחיות בכלל! 
לי גם ההתמכרות הרסה כל חלקה טובה ועל ידי הצעדים בס״ד אני רואה לאט לאט שיפור. 
כמה שיותר תשקיע ככה תראה יותר תוצאות. 
תתמיד כל יום כל הזמן ובעזרת נפש תעלה על דרך.
אם אתה רוצה לשוחח לשאול לשתף אתה מוזמן לפנות אליי במייל - weedabest16@gmail.com
אוהבים אותך!

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 1 חודש על ידי גיימס.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.38 שניות

Are you sure?

כן